Czy portale randkowe w ogóle mają sens?

Cebulakolandczyk

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2012
Posty
357
Punkty reakcji
12
W dzisiejszych czasach, gdzie gdy facet zagada do babki na przystanku to uznaje go za dziwaka, albo każdy boi się zrobić ten pierwszy krok, by nie zostać odrzuconym (z powodu wysokich wymagań co do przyszłego partnera) - tak.
Ja podrywam od zawsze w terenie i raczej nikt nie uznał mnie za dziwaka. Nie zostałem też nigdy wyśmiany, bo nie używam tekstów typu: "spadłaś z nieba...", "to twój kasztan?"...za to często słyszałem pochwały dla moich przekonań w tym temacie ze strony kobiet. Poza tym nie wyobrażam sobie poznać kobietę w ten sposób. Muszę ją zobaczyć, poczuć jej perfumy, usłyszeć głos... to dla mnie największa zaleta "klasycznego" podrywu.
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 442
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Maja sens . Bo coraz więcej osób spędza czas w internecie i dla osób które są nieśmiałe łatwiej poznać inną osobę. Zobaczy jest profil i zdecyduje czy warto korzystać i po wysyłaniu wiadomości zdecyduje czy warto spotkać się naprawdę i dowie się czy nie jest zboczona . . Największy sens mają strony skierowane do konkretnych grup społecznych i religijnych . Religijne ta osoba traktuje poważnie swoją religie i oczekuje tego od innej osoby . Znajdzie osobę która należy do tej same grupy religijnej . Dla określonej ideologii . Ta osoba jest Narodowcem i walczy o czystość rasy . Ta osoba znajdzie osobę która wyznaje tą samą ideologie i będzie miał pewność że ta osoba jest Biała , nie jest Żydem , Arabem , Czarnym i Cyganem .
 

maciek85

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
89
Punkty reakcji
5
No proszę, proszę, jakie pozytywne wieści przynosisz, Mięta!:) Świetnie, bardzo gratuluję udanych relacji z nią i jej synkiem:) Masz rację, nie ma sensu przyspieszać biegu spraw na siłę, co ma być to będzie. A drobne przekupstwa zawsze w cenie;) Bardzo się cieszę, że wszystko tak dobrze się ułożyło, mimo Twoich początkowych obaw. Powodzenia w kolejnych etapach!;)

Natomiast co do testu na mydwoje, o którym wspomniałeś. Tak, po części rozumiem Twoje obawy, że to strata czasu, bo tak naprawdę to Ty najlepiej wiesz kogo szukasz. I z jakiej paki ktoś ma myśleć za Ciebie i dobierać Ci osoby, prawda? Zgodziłbym się z Tobą, gdyby to była faktycznie jedyna opcja poznania dziewczyny. Że np. dostajesz kilkanaście - kilkadziesiąt ofert, które powinny być dopasowane do Ciebie. Nie, tam tak nie ma, tam możesz sobie sortować według tych punktów dopasowań, jednak finalną selekcję sam przeprowadzasz:) To jest tylko pomoc, z której w ogóle nie musisz korzystać i kierować się zupełnie innym czynnikiem. Jasne, że czasem uśmiech czy jakiś inny drobny szczegół, który nie zostanie wyłapany na podstawie testu, może przesądzić o tym, że stwierdzimy, że ona to ta jedyna. A punktów dopasowania z nią mogę mieć mało. Może źle mnie zrozumiałeś (bo nie miałeś konta na mydwoje, prawda?), że te punkty dopasowania to jedyne i ostateczne kryterium wyboru kobiety. Nie, tak nie jest:) I jak najbardziej rozumiem, że niektórym może po prostu nie chcieć się wypełniać testu przez 40 minut i tak nie wierząc w rezultaty.

Najlepsze jest to, że każdy ma wolny wybór i spośród wieeelu portali randkowych może wybrać sobie ten, który mu najlepij podpasuje:) Pozdrawiam Mięte, pozdrawiam Bissful!:)
 

soldier88

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2013
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Nottingham
Czy ma sens? Jeśli ktoś lubi popatrzeć na zdjęcia poprzerabiane w photoshopie to czemu nie. NIe jestem za ani przeciw czasem można sobie pogadać. Tylko co wtedy jeśli ktoś jest obserwatorem i każdy ruch,gest i śmiech jest dla niego ważny w ocenie no i jak kolega Cebulakolandczyk napisal zapach tez jest ważny
 

Monika Nowak

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2016
Posty
13
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie tak! Polecam każdemu, tam poznałam swojego męża :) Według mnie szczęściu czasem trzeba pomóc :).
 

Klatida

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2017
Posty
9
Punkty reakcji
1
Masz rację :) Też w to nie wierzyłam, ale ostatnio używałam ciekawej aplikacji - coś takiego: play.google.com/store/apps/details?id=com.fcards i poznałam fajnego faceta z mojej okolicy. Nie wiem jak ta znajomość dalej się potoczy, ale jak na razie jest super :)
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Klatida napisał:
Masz rację :) Też w to nie wierzyłam, ale ostatnio używałam ciekawej aplikacji - coś takiego: play.google.com/store/apps/details?id=com.fcards i poznałam fajnego faceta z mojej okolicy. Nie wiem jak ta znajomość dalej się potoczy, ale jak na razie jest super :)
a nie wolisz poznawać ludzi w realnym świcie zamiast online?
 

kotka10

Nowicjusz
Dołączył
30 Maj 2017
Posty
223
Punkty reakcji
0
Jak ktoś chce sobie podnieść samoocenęto jak najbardziej. Tam wszyscy piszą komplementy
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
ja zawsze uważałam, że nie mają sensu i lepiej poznać kogoś w realu anie na portalu.
 

M4lgosia19

Nowicjusz
Dołączył
2 Październik 2017
Posty
2
Punkty reakcji
0
Ja polecam portal goldbikiniclub.com
Dla kobiet darmowy, faceci maja mozliwosc abonamentu. Ale dzieki temu nie ma tam bagna tylko sami kulturalni i rozsądni ludzie. Ja jestem bardzo zadowlona z mozliwosci jakie daje goldclub, bo moge wejsc z luźną relacje albo szukac tam męża, wszystko zalezy ode mnie.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Jasne, że portale randkowe mają sens, ale ciężko znaleźć kogoś, kto zasługuję, aby związać się z nim na stałe jednak
 

olfi87

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2017
Posty
3
Punkty reakcji
0
Oczywiście, że mają sens. Warto jednak skupić się na tych, które oferują dokładne profile i osoby, które wiedzą, czego chcą. Dla mnie takim portalem jest kochaj.pl. Aktualnie tam szukam miłości. Eksperci gwarantują również test dopasowania.
 

OhmyBook

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2017
Posty
19
Punkty reakcji
0
Ja osobiście nie uważam, że portale to najlepszy sposób dla znajomości, natomiast nic nie mam przeciw, znam historie że ludzie tak znaleźli miłość
 

ambrozynamarc

Nowicjusz
Dołączył
18 Styczeń 2018
Posty
33
Punkty reakcji
0
Myślę, że mają. Mam kilkoro znajomych, którzy dzięki portalom znaleźli drugą połówkę więc może Tobie też to pomoże.
 

karolka123

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2018
Posty
7
Punkty reakcji
1
Tez mam znajomych ktorzy poznali sie przez internet przez wlasnie portal randkowy i sa juz razem pare lat. Dla mnie maja one sens ale sama bym raczej nie skorzystala. Chociaz w sumie... :)
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 442
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Maja sens dlatego że łatwiej jest napisać do jakieś osoby niż podejść .
Prawo zachęca do pisania wiadomości niż podejścia .
1 Patologiczne prawo szykanujące za wiek i ignorujące że odbywają za zgodą obu stron i
nawet jeśli potwierdzi że obie strony zgadzają się na kontakty to i tak proces.
2 Stalkowanie brak odróżnienia prawnego między facetem wysyłającym do kobiety
kwiaty lub pod jej oknem organizującym koncert i scenę jak Romea i Julii .
Lepiej napisać i zyskujemy ważne informacje .
1 Informację na temat wieku .
2 Informację czy ma dzieci i wtedy nie warto pisać.
Obce dzieci budzą każdym biologiczną i genetyczną nie chęć .
Ta kobieta udowodniła że przez kilka się puszczała ,
wyróżniała się narcyzmem , pijaństwem .
Nagle szuka miłości większość przypadków mentalność Karyny i
najbardziej patologiczny typ kobiet i nie ma nic bardziej wynaturzonego niż matka
ubierająca sposób wyuzdany i wielu przypadkach ma dzieci innym ojcem .
Żyje z alimentów i często by jej zyskać puszcza się każdym .
3 Dodanie zdjęcia psa i tym sposobem udowodniła
głupotę i wielu przypadkach prowadzi życie psa .
Wielu przypadkach ma dzieci .
4 Jaki ma oficjalny status i nie warto się interesować jeśli ma status rozwiedziona i ma dzieci.
Separacja bo nadal ma męża i utrzymywanie kontraktów oznacza dopuszczanie się zdrady małżeńskiej.
Unikamy kilku sytuacji.
1 Nagle niespodzianka ma dzieci , jest w ciąży i większości ma już męża lub samotna matka .
2 Przypadkiem utrzymujemy kontakty o mentalności Karany i nagle pojawia się dziecko i odkrywamy że
już ma dzieci i sępi pieniądze przez alimenty.
3 Rozwiedziona i separacji .
4 Niestety zły wiek i powoduje poważne skutki prawne a
szczególnie jeśli nastąpiły akty cielesne.
 

Ziutka54

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2019
Posty
9
Punkty reakcji
0
Takie portale mają sens, zwłaszcza w obecnych czasach, gdzie zapracowany człowiek nie ma zbytnio czasu na poznawanie ludzi przypadkiem na ulicy, bo ciągle gdzieś pędzi :)
 

pan k

Bywalec
Dołączył
7 Lipiec 2011
Posty
3 442
Punkty reakcji
106
Miasto
Dąbrowa Górnicza
Unikamy na żywo wszystkich odmian słowa nie .
Dodatkowo też unikamy spotkania konkurentów .
Chcemy iść do kobiety i nagle podchodzi inni typ.
Istnieje wysokie ryzyko bójki lub pierwsi dostaniemy po mordzie.
Pod wpływem emocji lub kobiety może dojść do bójki .
 

Roselyn

Nowicjusz
Dołączył
25 Wrzesień 2015
Posty
249
Punkty reakcji
3
Ja nigdy nie miałam zaufania do takich portali i zdania nie zmieniłam. Uważam, że internet to nie jest odpowiednie miejsce na zawieranie takich znajomości.
 
Do góry