Czy portale randkowe w ogóle mają sens?

E-kwiaty

Nowicjusz
Dołączył
24 Styczeń 2011
Posty
415
Punkty reakcji
5
Dziecko od razu niczego nie musi przekreślać,wręcz przeciwnie. Spójrz na to od innej strony,np od tej czy dobrze Wam razem oraz czy jest wartościowa. A ogólnie portale randkowe mają sens,znam wiele par,które połączyło sie właśnie w ten sposób.
 

mięta333

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
To że ma dziecko nie jest dla mnie kwestią przekreślającą całą znajomość. Przecież to nie jest jej wina że chciała sobie wcześniej ułożyć z kimś innym życie i .....niestety nie wyszło a tym bardziej nie jest to wina tego dziecka. Zobaczymy, na razie jestem ostrożny i staram się wybadać grunt :) mamy ze sobą dobry kontakt, dużo rozmawiamy. Mam nadzieje ze tak już zostanie. Trzeba być dobrej myśli ...:)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Mięta, ona mając dziecko, które pewnie w końcu poznasz, pewnie nie będzie chciała wiązać się i budować krótkotrwałej relacji.
Moim zdaniem (mogę się mylić) będzie to kobieta z pewnym doświadczeniem życiowym, stabilniejsza (pewniejsza). Niebędzie mogła i nie będzie chciała wprowadzać do swojego życia kogoś na chwilę... podejrzewam, ze ona będzie ostrożniejsza niż ty ;)

Musisz być jednak świadom, że będzie to wyglądało nieco odmiennie ze względu na dziecko aniżeli z kobietą bezdzietną.

W każdym razie, nie uważam, żeby była to kobieta gorsza niż taka która nie ma zobowiązań!

W każdym razie trzymam kciuki.
Będzie można po raz kolejny potwierdzić słuszność korzystania z takich portali :p
 
B

Blancos

Guest
@mięta333 - jeżeli Twój post jest w danej chwili ostatni w temacie, a od jego opublikowania nie minęło dużo czasu (np. kilka dni) to w celu dodania czegoś do poprzedniej wypowiedzi proszę korzystać z funkcji edycji istniejącego posta, a nie pisać nowego (tzw. post pod postem). Z racji tego, że do tej pory nie było z Tobą problemów ograniczam się do upomnienia słownego (wpisanego w logi ostrzeżeń).
 

mięta333

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
MONIQUEMONIQUE

Nawet nie pomyślałem pod tym kątem. Faktycznie masz racje, jeżeli to będzie kobieta, z którą uda mi się zbudować długotrwałą relację to tak jakbym sam sobie odpowiedział na pytanie postawione w temacie rozmowy :)
A powracając do Magdy - bo tak ma na imię kobieta, która nie daje mi spać ;) oczywiście w żadnym stopniu nie jest mniej wartościowa od reszty tylko dlatego że ma dziecko.....absolutnie :) Ja uważam że jeżeli w końcu poznam Tomka (tak ma na imię jej syn) wówczas dowiem się wielu rzeczy o niej samej. To jak wychowuje swoje dziecko przecież duzo mowi o niej samej :)

Blancos
Obiecuje poprawę ;)
 

Wilk_LancaSter

wiek jest zmienną niezależną, od której wiele zale
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
3 319
Punkty reakcji
40
Skąd to pytanie o sens rzeczonych portali?
Przebieg rozmów udowadnia, że portale randkowe są bardzo pożyteczne.
 

mięta333

Nowicjusz
Dołączył
6 Sierpień 2012
Posty
37
Punkty reakcji
1
WILK_LANCASTER

Masz racje. Fakt faktem portale randkowe mają parę minusów (niepoważne podejście wielu userów, przerysowane osobowości, itd.) ale posiada również mnóstwo plusów, które dominują jednak nad tymi minusami :) wystarczy poświęcić temu troszkę czasu, mieć dystans i być cierpliwym :)

Coś nam wątek się kończy :(. powiedzcie jak tam nowy rok świętowaliście? Ja jestem dumny bo moja znajomość z Magdą nabiera rumieńców i już sylwestra udało Nam się razem spędzić :) a jak tam u Was?.....może ktoś przesiedział w domu nad np. portalem randkowym? ;p
 

Whateva

Wyjadacz
Dołączył
25 Luty 2008
Posty
4 915
Punkty reakcji
347
Wiek
34
To rozmowa o świętowaniu nowego roku, czy o portalach randkowych?
Trzymać się tematu głównego.
 

maciek85

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
89
Punkty reakcji
5
Skoro trzymać się tematu, to wracamy na odpowiedni tor;)

Bardzo fajnie, że randka się udała:) I sylwester też, super! Mam nadzieję, że cały czas będzie Wam się dobrze rozmawiało. A to, że ma dziecko, chyba faktycznie wpłynie na Was w ten sposób, jak Moniquemonique pisała, będzie ostrożniejsza, bo po prostu nie może sobie pozwolić na wprowadzanie w ich życie nowej osoby, która wkrótce ich opuści. Więc pewnie przedstawi Cię swojemu synkowi wtedy, jak będzie wiedziała, że z Waszego związku może wyjść coś więcej. Mam nadzieję, że to się stanie:) Ale powiem Ci jeszcze jedno: trzymaj się jej, z doświadczenia wiem, że każda Magda to fajna dziewczyna:) A Tomek to imię mojego brata, też ddobry chłopak, więc mam nadzieję, że uda Ci się "wejść" w porządną rodzinkę:)

No i rzeczywiście będziesz kolejnym przykładem tego, że w internecie można poznać swoją bratnią duszę:) I zgodzę się, że dobrym potwierdzeniem skuteczności portali, tak jak napisała Moniquemonique, są m.in. te historie na mydwoje, gdzie ludzie opowiadają swoje historie poznania się:) Moniquemonique: czy dobrze rozumiem, że poznałaś swojego partnera właśnie tam? Możesz zdradzić więcej szczegółów, czy wolisz jednak to zostawić dla siebie?:)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Poznałam partnera na sympati :)
Nie ma co za dużo opowiadać, nawet nie za wiele ze sobą pisaliśmy, wymieniliśmy dosłownie kilka zdań i postanowiliśmy się spotkac :)
W końcu to portal randkowy a nei czat :)

Tak się złożyło i poszczęściło, że luby był pierwszym i ostatnim z którym się spotkałam spotkania które miałam umówione odwołałam. Po prostu po naszym poznaniu nie mieliśmy ochoty na kolenje znajomości :)

Da się tam znaleźć szczęście! ;)
 

DirtyKatrina

Nowicjusz
Dołączył
28 Czerwiec 2012
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Londyn / UK
ja uwazam ze maja sens.

mialam kilka zwiazkow z neta nie wyszly bo faceci byli do kitu 30letnie dzieciaki niedojrzali, a nie dlatego ze byli z neta czy tez nie.

Swoja droga uwazam ze to dobry sposob poznania kogos z poza kregu swoich znajomych o ile jest sie tez rozsadnym :)
 

maciek85

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
89
Punkty reakcji
5
Aha, nie wiem czemu, ale jakoś wydawało mi się, że na mydwoje:) Troche mnie zdziwiłaś, prawdę powiedziawszy, bo masz takie bardzo rozsądne podejście do tego tematu, a jakoś miałem wrażenie, że na sympatii są w większości inni ludzie:) Ale w sumie przecież wszędzie można spotkać kogoś normalnego, prawda?;)Cieszę się, że Ci się udało:) To teraz oboje możemy być przykładem, że tego typu portale są skuteczne:) I to w dodatku jesteśmy "reprezentantami" dwóch różnych portali;)

Pozdrawiam!
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
maciek, na każdym portalu jest masę ludzi dziwnych i nie dziwnych. Mnie na sympatii dobrze było i na prawdę można tam spotkać fajne osoby :) poza koksami, laluniami i dziwakami którzy są wszędzie :D
 

maciek85

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
89
Punkty reakcji
5
Nie no, masz rację. Sam z resztą też napisałem, że wszędzie można znaleźć tego odpowiedniego:) Tylko gdzieniegdzie trzeba poświęcić więcej czasu na odcedzenie tych perełek;) I jeśli odebrałaś to jako zarzut, to przepraszam, nie miałem nic złego na myśli, po prostu jakoś wydawało mi się, że znasz z autopsji portal mydwoje. I pomyślałem, że znalazłem kolejną osobę, która poznała swoją drugą połówkę przez ten portal:)

Pozdrawiam, papa!
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Nie nie spokojnie, niczego nie odebrałam jako zarzut. Zdziwiona natomiast jestem, że masz o sympatii złe zdanie :)
Na my dwoje nie byłam, ale wydało mi się trochę sztywne, za dużo biurokracji, to tam się wypełnia tą ankietę po której wypełnieniu wyszukuje ci potencjalnych partnerów?

mięta333, jak tam miłość, kwitnie? :D
 

maciek85

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2009
Posty
89
Punkty reakcji
5
To dobrze, że nie odebrałaś źle mojego postu:) Nawet to nie jest tak, że mam złe mniemanie o sympatii, myślę, że mam podobne zdanie jak większość osób (w tym chyba i Ty), że jest to portal, gdzie można kogoś znaleźć, ale trzeba się sporo nagimnastykować, żeby znaleźć tego/tą odpowiedniego/odpowiednią:) Po prostu moim zdaniem za dużo tam jest osób, które założyły konto tam w innym celu niż znalezienie partrnera/partnerki. Bardziej dla zabawy czy ciekowości.

Tak jest, mydwoje to ten portal, gdzie jest ten test osobowości, który dopasowuje Ci partnerów i ocenia każdego pod względem punktów dopasowania. Po prostu w pewnym sensie pomaga w ocenie czy dana osoba może pasować do Ciebie czy nie. A czy jest tam za dużo "biurokracji"? Tak, ten test trzeba wypełnić, trzeba wypełnić pola w wizytówce, bo inaczej pustych, albo takich luźnych profilow nie przyjmują, trzeba dać odpowiednie zdjęcia (można też bez zdjęć, ale jak już się dodaje zdjęcia, to muszą zostać zaakceptowane ze dobrze widoczna twarz itd, ale tylko raz trzeba poświęcić trochę więcej czasu na założenie konta, a jednak tego typu rzeczy mocno pomagają w poszukiwaniach.

A Mięta333 chyba zatracił się w tym swoim związku...:) Od dawna tu się nie pojawił, to dobrze. Oby wszystko mu się ułożyło:)
 

moniquemonique

Bywalec
Dołączył
25 Październik 2011
Posty
1 689
Punkty reakcji
96
Miasto
Śląsk, Częstochowa
Ciekawa jestem, czy akrat mj luby był by w gronie osb "dla mnie odpowiednich" wg mydwoje ;P
Z drugiej strony, fakt na mydwoje trzeba się troszeczke postarać przy tworzeniu swojego profilu, to na penwo odstrasza żartownisiow :)

A ja ciekawska jestem i mam nadzieje, że się mięta odezwie :)
 

Andree28

Nowicjusz
Dołączył
5 Kwiecień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
To jedna z możliwości poznania kogoś, ale nie zamykaj się na znajomości zawierane w innych, pozainteretowych realiach. A te zwierane w necie powinny tez dość szybko przechodzić do realu- takie pisanie z kimś w nieskończoność nie ma sensu. Można tylko niepotrzebnie zbudować sobie w głowie jakiś ideał, który nie istnieje
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Nie tak dawno pojawił się wykop typu AMA(użytkownicy pytają, autor odpowiada), w którym to pan opowiada o swojej rocznej przygodzie z portalami randkowymi.
Można poczytać:
http://www.wykop.pl/link/1370435/ama-dlugotrwaly-uzytkownik-portali-randkowych/
 
Do góry