Co Się Dzieje Z Ludźmi, Którzy Nie Podpisuja Sie Pod Żadną Z

Status
Zamknięty.

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
master6x6 nie wywyzszam tylko obiektywnie stwierdzilem ze mają "najnormalniejszy" ubiór. BB) I nie mają jakis takich sztywnych zasad ze np. na dyskoteke nie bo mi metalowi czy punkowi nie wypada. Po prostu są takie luzniejsze zasady. A jesli to ujalem w jakis typowo "mój" sposób to nie mialem takiego zamiaru.Nigdy nie mialem nic przeciwko metalom ani noszeniu długów włosów. Nigdy. Sam slucham duuuuzo black metalu jak i wielu innych skins dziś.Jasne ze są ladne punkówy i metalówy znałem takie i to bardzo dogłębnie :D Co prawda teraz są typowymi laleczkami. No ale nie mówcie mi ze jednak w tych ruchach typowo buntowniczych jak punki i metale wiekszosc panien jest ladna bo jest odwrotnie . Kobieta ładna raczej nie lubi nakladac glanów czy ubierać sie na czarno tylko woli eksponować swoją urodę w kobiecy sposób, tak jak dziewczyny skinów :pJasne ze mozna być załe zycie metalem, tylko bez przesady nie mozna ciagle trzymac sie takisz sztywnych i sztucznych zasad. Jak widze jakas dziewczyne na plazy co idzie w glanach po piasku i do tego w czarnej sukience przy upale 30 stopni to po prostu smiech mnie ogania.
poucz się historii i wróć tutaj! nazizm wywodzi sie z faszyzmu!
ja mam sie uczyć historii? Człowieku z historii to ja jestem the best of the best na tym forum. Nie masz zupełnie racji, nazizm nie wywodzi sie z faszyzmu lecz jest zupelnie oryginalnym tworem. Faszyzm nie byl nigdy ustrojem rasistowskim.Wiecej info znajdziesz w temacie "Roznica miedzy faszyzmem a nazizmem" w dziale spoleczenstwo i polityka. Polecam czytac prawdziwą historię a nie łąjno ze szkolnych ksiazek pisane przez pseudohistoryków, ignorantów i genetycznych niedorozwojów.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
a gdzie jest powiedziane ze 'bop metalowi nie wypada'? nie lubimy to nie chodzimy, znam akurat takich co chodza zeby sobie popic na przyklad
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
Aha..
Czyli ty wiesz lepiej niż historycy?
Interesujące :p
Napisz książkę :D

Kobieta ładna raczej nie lubi nakladac glanów czy ubierać sie na czarno tylko woli eksponować swoją urodę w kobiecy sposób, tak jak dziewczyny skinów
A co ma piernik do wiatraka? :/
Powiem ci tyle - mylisz się :p

Jasne ze mozna być załe zycie metalem, tylko bez przesady nie mozna ciagle trzymac sie takisz sztywnych i sztucznych zasad.
Sztywne zasady?
Wydaje mi się, że niezbyt dużo wiesz o metalach :/
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Aha..
Czyli ty wiesz lepiej niż historycy?
Interesujące :p

Nie moja droga, historycy mają takie same zdanie jak ja. Zresztą takie są fakty. Gdybyś czytała cokolwiek poza cosmopolitan czy szkolnymi podrecznikami ktore są pisane po to tylko zeby wychowac pokolenie czytelników wybiórczej to wiedzialabys o tym dawno i śmiala sie z tych wszystkich kretynów co myślą ze faszyzm ma cokolwiek wspolnego z rasizmem.

Takze wikipedia ma takie samo zdanie:

W faszyzmie włoskim kwestie dotyczące rasy są pomijane, natomiast w nazizmie stanowią ważną składową ideologii, zwłaszcza w postaci obsesyjnego antysemityzmu. Nazizm także próbował się osadzić w tradycji ludowej, co się nie udawało faszyzmowi. Różne także było podejście do przemocy i terroru - we Włoszech nie wprowadzono obozów zagłady, a sama liczba aresztowań na tle politycznym była o wiele mniejsza. Nazizm był antyreligijny, natomiast faszyzm szukał oparcia w Kościele. Faszyści podbijali kraje w imieniu agresywnego imperializmu, natomiast naziści pod hasłami obsesyjnego rasizmu.

Powiem ci tyle - mylisz się

Powiem ci tyle - to ty sie myslisz :) Jedyne ladne punkówy jakie znalem nie oszpecaly sie za bardzo strojem nawet w czasach najwiekszego buntu. Malowały sie i ubieraly schludnie co najwyzej zakladaly czasem krótkie glany. A w lecie chodzily w normalnym bikini :D Te brzydkie natomiast oszpecaly sie na maksa i nawet po plazy chodzily w glanach buahahahahahahaha.

A skinówy dbaly o siebie zawsze :p
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
39
Miasto
Polska "b"
Na początek:
ILE RAZY CWOKU MAMY CI MOWIC ZE GLANY TO NIE BUTY NA ZIME!!!
jeśli już jesteś modem to zachowaj dystans

A co do subkultur to poprostu <tak jak ktoś wcześniej napisał> się z nich wyrasta.
Wśród moich znajomych moze z 10% należy do jakiejs subkultury,ale i tak wyglądają normalnie.

Tak nuworld owszem. Widziałeś jedną punkówę i jedną skinhead girl i przez ten pryzmat oceniasz całą resztę

przecież dyskutujecie tu o całosci,o pewnym stereotypie,a nie o pankówie X czy skin-girl Y,więc daruj sobie ten argument<zauważyłem ze bardzo często go używasz>
a z tym co pisał nuworld o urodzie punkówek to akurat fakt,wystarczy wyjsc na ulicę i sie rozejrzec,jak ktos zauważy fajną punkówke to gratuluje :D
a co do tego ze dziewczyny-skini są ładniejsze to tez wątpliwe

Człowieku z historii to ja jestem the best of the best na tym forum.

do Twych rozlicznych zalet dopisuje skromnosc,aha ucząc się historii nie zaniedbuj angielskiego "best of the best" jak juz :D
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nie moja droga, historycy mają takie same zdanie jak ja. Zresztą takie są fakty. Gdybyś czytała cokolwiek poza cosmopolitan czy szkolnymi podrecznikami ktore są pisane po to tylko zeby wychowac pokolenie czytelników wybiórczej to wiedzialabys o tym dawno i śmiala sie z tych wszystkich kretynów co myślą ze faszyzm ma cokolwiek wspolnego z rasizmem.

Takze wikipedia ma takie samo zdanie:
Powiem ci tyle - to ty sie myslisz :) Jedyne ladne punkówy jakie znalem nie oszpecaly sie za bardzo strojem nawet w czasach najwiekszego buntu. Malowały sie i ubieraly schludnie co najwyzej zakladaly czasem krótkie glany. A w lecie chodzily w normalnym bikini :D Te brzydkie natomiast oszpecaly sie na maksa i nawet po plazy chodzily w glanach buahahahahahahaha.

A skinówy dbaly o siebie zawsze :p
ja nie raz widzialem ladne punkowy czy metalowy w glanach, a jak w dlugiej spodnicy do tego... hmmm... to pieeekneee^^

Na początek:

jeśli już jesteś modem to zachowaj dystans

A co do subkultur to poprostu <tak jak ktoś wcześniej napisał> się z nich wyrasta.
Wśród moich znajomych moze z 10% należy do jakiejs subkultury,ale i tak wyglądają normalnie.
przecież dyskutujecie tu o całosci,o pewnym stereotypie,a nie o pankówie X czy skin-girl Y,więc daruj sobie ten argument<zauważyłem ze bardzo często go używasz>
a z tym co pisał nuworld o urodzie punkówek to akurat fakt,wystarczy wyjsc na ulicę i sie rozejrzec,jak ktos zauważy fajną punkówke to gratuluje :D
a co do tego ze dziewczyny-skini są ładniejsze to tez wątpliwe
do Twych rozlicznych zalet dopisuje skromnosc,aha ucząc się historii nie zaniedbuj angielskiego "best of the best" jak juz :D
trudno zachowac dystans w rozmowie z kims, kto po wielu tlumaczeniach tego samego nie rozumie.
 

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
nuworld
Ok..
Może się mylę co do tego faszyzmu - już się nie upieram, aczkolwiek przekonana nie jestem :p

Powiem ci tyle - to ty sie myslisz smile.gif Jedyne ladne punkówy jakie znalem nie oszpecaly sie za bardzo strojem nawet w czasach najwiekszego buntu. Malowały sie i ubieraly schludnie co najwyzej zakladaly czasem krótkie glany. A w lecie chodzily w normalnym bikini biggrin.gif Te brzydkie natomiast oszpecaly sie na maksa i nawet po plazy chodzily w glanach buahahahahahahaha.
Ale tu przy swoim obstaję :p
Hm.. Chociaż co do plaży i glanów to też tego nie popieram....
Ale z resztą nie masz racji :p
I tyle :D

PS. A tak na marginesie to błagam cię - nie czytam cosmopolitan xD :lol:
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
ILE RAZY CWOKU MAMY CI MOWIC
Tego nie skomentuje.. ja niemam w zwyczaju ublizac przez internet.. zalosne

co do punkowek, w zyciu tylko jedna widzialem paskudna, wszystkie iinne byly ladne
To człowieku masz zaje.bisty gust... jeszcze sie nie spotkalem z atrakcyjna metalka/punką
,
a nasze szmaty na plecach sa o wiele lepsze i wytrzymalsze niz te wasze szmaty jansoprtu czy adidasa
super.. tyle ze w adidasie czy jansorcie moge sie pokazac na ulicy, wyjsc do sklepu, a w takiej szmacie na plecach to bym sie wstydzil w domu zalozys.
,
my z wygladu brudasy jestesmy, .
i wszystko jasne:)
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ja natomiast nie mam w zwyczaju odrzucac argumentow osob z ktorymi rozmawiam bez przemyslenia ich, co do kobiet, to nie gust, ale szczescie
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Gdyby przyprowadzic 100 losowo wybranych punkówek i 100 skinówek to na pewno w tej drugiej grupie wiekszosc bylaby atrakcyjnycha w tej pierwszej co najwyzej 30 %. Takie są moje obserwacje z czasów jak bylem w twoim wieku. A poznalem dobrze obie subklultury. Ba, nawet bardzo dobrze, nawet sobie nie wyobrazasz jak dobrze znam tą twoją.
Gdyby, gdyby...a może to jakoś udowodnisz, czy na słowo harcerza xD mamy wierzyć?

Teraz to w ruchu punk jest pełno szamba, pełno Zydów-podsysaczy, promowana jest agresja - strasznie to wszystko poronione zwlaszcza ze ulice są dla was jak i kolorowych są bezpieczne jak nigdy a do tego macie ochronę mediów.
A u skinhead'ów niby szamba nie ma, ani agresji? Jak rozumiem każda ich grupa czy odłam mają szlachetne idee i z pieśnią na ustach idą naprawiać Polskę.

Subkultura punk jest najbardziej zakłamana i dziecinna poniwaz ogranicza rozwój czlowieka, ideologia jest bardzo bardzo uboga i zamknieta do pewnego punku. Schematyczne i szablonowe myslenie ogranicza sie głownie do negacji ale nie ma nic konstruktywnego, a wszelkie próby są dziecinnymi urojeniami. Co prawda można z niej wynieść kilka logicznych rzeczy np. ekologia czy sprzeciw wobec dzikiego kapitalizmu (przynajmniej ja tyle wyniosłem) ale to wszystko.
Niektórzy odbierają punk wyłącznie jako sposób brnięcia pod prąd nawet jeśli nie ma to sensu. To jest dziecinne i głupie. Cała ideologia już niekoniecznie. Nie rozumiem jak wybieganie poza schematy, buntowanie się może prowadzić do zniewolenia. A ich przesłania? Przykłady, które podałeś mogą Ci się wydawać błahe, ale w praktyce mają duże znaczenie(szczególnie drugi). Ja odnajduję w punku szeroko rozumiane dążenie do niezależności, wolności słowa i poglądów(to tak ładnie brzmi tylko w teorii-mam tego świadomość). Popieram ich również jeśli idzie o ekologię. Natomiast nie zgadzam się choćby z anarchią, która miałaby fatalne skutki dla społeczeństwa.

A co do wszystkiego "atny" - antyrazism, atnynazizm, antyfaszyzm (to mnie najbardziej śmieszy bo nawet 1% punków nie wie ze faszyzm nie miał z rasizmem nic wspolnego ani z nazizmem)

Człowieku z historii to ja jestem the best of the best na tym forum.

Polecam czytac prawdziwą historię a nie łąjno ze szkolnych ksiazek pisane przez pseudohistoryków, ignorantów i genetycznych niedorozwojów.
Ja Ci powiem dobitnie i rzeczowo co mają wspólnego, o wielki znawco historii-wszystkie są o d... potłuc. I to stanowi sedno całej sprawy. Zarówno faszyzm i nazizm wyodrębniły się oddzielnie-zgadzam się. Chodzi jednak o same zasady, doktryny. Ja również jestem "anty", choć nie manifestuję tego, a punkiem nigdy nie byłem. Swoją drogą wydaje mi się, że zahaczasz o lekko-maniakalny trend szukania różnorodnych spisków.

zreszta sami zauwazcie wszystkie najpiekniejsze kobiety, modelki jakies gwiazdy czy nawet takie na ulicy wyrozniające sie to zawsze kobiety dobrze wygladajace zadbane z klasa.. nigdy jakas metalka czy punka.
"Metalówy" wyglądają nietypowo, ale nie oznacza, że mają to być pasztety. Znam takie, które urodą nie grzeszą , ale też ładne, zadbane. Z resztą, ja sam preferuję zwykłe dziewczyny. Co do różnorakich, żeńskich gwiazd rodem z tv, to kwestia gustu. Tobie może się podobają, jednak ich uroda jest sztuczna-w połowie oparta na silikonie i tapecie.

master6x6 nie wywyzszam tylko obiektywnie stwierdzilem ze mają "najnormalniejszy" ubiór. BB) I nie mają jakis takich sztywnych zasad ze np. na dyskoteke nie bo mi metalowi czy punkowi nie wypada.
To jakieś nowe, niepisane zasady. Patrz, ja słucham metalu a i na dyskoteki zdarzało mi się iść(choć nie dla muzyki-raczej napić się, pogadać).

Kobieta ładna raczej nie lubi nakladac glanów czy ubierać sie na czarno tylko woli eksponować swoją urodę w kobiecy sposób, tak jak dziewczyny skinów :pJasne ze mozna być załe zycie metalem, tylko bez przesady nie mozna ciagle trzymac sie takisz sztywnych i sztucznych zasad. Jak widze jakas dziewczyne na plazy co idzie w glanach po piasku i do tego w czarnej sukience przy upale 30 stopni to po prostu smiech mnie ogania.
Z pierwszym zdaniem się zgodzę-tak zazwyczaj jest. Nadal jednak nie pojmuję określenia " dziewczyny skinów".
To jakaś nowo-mowa. Przecież tu również nie żadnej zasady-znajdą się pasztety z dziwnymi nawykami i ładne, normalne kobitki. A gdybym taką, jak opisałeś zobaczył również wybuchnąłbym śmiechem, bo to jest już robienie z siebie dziwoląga.
 

vaxer12

Nowicjusz
Dołączył
11 Listopad 2007
Posty
358
Punkty reakcji
2
Miasto
:::::::::
Ja nie należę do żadnej subkultury... chcąc nie chcąc! po prostu.
Mam pytanie:
Czym waszym zdaniem różni się hobby od subkultury?
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
[...]
Odnoszę wrażenie, że masz jakieś kompleksy.
To jest jakaś nowa grupa? "Dziewczyny skinów"? Zaraz się dowiem, że to wyłącznie światowej sławy modelki.

Idąc tym tokiem myślenia nuworld to niedługo dojdziemy do wniosku że Ewa Braun była niezłą laską a za razem "skin girl" :D :p z tym oczywiście żartuję...

[...] od naszywek sie odwal, kazdy lubi cos kolekcjonowac, tak jak znaczki pocztowe mangii i ksiazki mam prawo zbierac i naszywki. [...]

Z naszywkami jest fajna sprawa, można pokazać na zewnątrz jakie zespoły się lubi, a również fajnie ozdobić swój plecak- pod warunkiem że się ma się pojęcie o zespołach których naszywki naszywa się...
a przecież skini też niekiedy mają naszywki typu: krzyż celtycki, orzeł itp... więc w czym problem nuworld ???

No... wkoncu widze ktos normalny nuworld, całkowicie sie z Toba zgadzam.
Wyglad punków i te ich naszywki, plecaki w kostke (wygladaja jak szmaty) czesto na glowie maja jakis "burdel" wyglada to przec:cenzura:.. i dziwia sie, ze czesto sie z nich smieja wyzywaja od brudasow itp..

oczywiscie kwestie lasek nie podlega watpliwosci, ze wygladaja tak c:cenzura:, ze az zal i naprawde duzo widzialem dziewczyn zarowno metalek jak i punek i powiem jedno blazy. i to nie jest przypadek bo co nie spotkam jakas na miescie czy w szkole kiedys to nietsety ale paranoja.. zreszta sami zauwazcie wszystkie najpiekniejsze kobiety, modelki jakies gwiazdy czy nawet takie na ulicy wyrozniające sie to zawsze kobiety dobrze wygladajace zadbane z klasa.. nigdy jakas metalka czy punka.
A co do metalów, owszem nie zawsze musi miec dlugie wlosy i byc w glanach, ale raczej metal sie z tym kojarzy.. tak jak wam chlopak krotko sciety w dresie z bandyta.. tak na slowo metal kreuje sie obraz typa na czarno dlugie wlosy i w glanach.. sory ale ten wyglad tez jest lipny. JEzeli jeszcze zrozumie te wasze glany w zime, jesien.. ale w lato kiedy ejst upal i ktos chodzi w glanach to dla mnie jest paranoja.

a wracajac do samego tematu "Co Się Dzieje Z Ludźmi, Którzy Nie Podpisuja Sie Pod Żadną Z subkultur" .. uwazam, ze porpostu sobie zyją, i maja w :cenzura:e te subkultury, sa poporstu normalni i napewno większoscia.

twój ojciec jest z rocznika 60-70 ??? i był w wojsku??? bo jeśli tak to ci powiem (bo pewnie tego nie wiesz) że biegał po poligonie w takim plecaku i nikt ani na niego ani na setki tysięcy poborowych nie mówił brudasy no może koty :D (ale to wiadomo dla czego :p )
co do dziewczyn metalów to znam zarówno ładne (zdecydowana większość które znam) jak i brzydkie... Podobnie jest z dziewczynami jak by to nazwać skin girl. Na to nie ma reguły... której o dziwo staracie się doszukać... Co najwyżej można powiedzieć że wśród meneli pijących alkohol dziennie hektolitrami nie znajdzie się ani jedna laska...

ILE RAZY CWOKU MAMY CI MOWIC ZE GLANY TO NIE BUTY NA ZIME!!! te buty sa bez ocieplenia, w zime jest w nich zimno! co do punkowek,[...], a nasze szmaty na plecach sa o wiele lepsze i wytrzymalsze niz te wasze szmaty jansoprtu czy adidasa, my z wygladu brudasy jestesmy, ale to wy jestescie umyslowe brudy.

co do kostki, to co kostka to inna kostka- można mówić że każda jest oryginalna (jeśli jest obszysta naszywkami, poprzypinane agrafki, przypinki czy ponabijana ćwiekami albo ma na sobie rysunki). a plecaki firmowe, tysiące ludzi na świecie noszą takie same... gdzie tutaj oryginalność? której starają się ludzie doszukać kupując je... co do wytrzymałości to rzeczywiście wytrzymała jest jak żaden inny firmowy plecak...

master6x6 nie wywyzszam tylko obiektywnie stwierdzilem ze mają "najnormalniejszy" ubiór. BB) I nie mają jakis takich sztywnych zasad ze np. na dyskoteke nie bo mi metalowi czy punkowi nie wypada. Po prostu są takie luzniejsze zasady. [...] Jak widze jakas dziewczyne na plazy co idzie w glanach po piasku i do tego w czarnej sukience przy upale 30 stopni to po prostu smiech mnie ogania.ja mam sie uczyć historii? Człowieku z historii to ja jestem the best of the best na tym forum. Nie masz zupełnie racji, nazizm nie wywodzi sie z faszyzmu lecz jest zupelnie oryginalnym tworem. Faszyzm nie byl nigdy ustrojem rasistowskim.Wiecej info znajdziesz w temacie "Roznica miedzy faszyzmem a nazizmem" w dziale spoleczenstwo i polityka. Polecam czytac prawdziwą historię a nie łąjno ze szkolnych ksiazek pisane przez pseudohistoryków, ignorantów i genetycznych niedorozwojów.


o tym faszyźmie i naziźmie to wiedza z podręcznika z historii- ostatnio te tematy przerabiamy. I myślę że ani autor ani cenzor sprawdzający poprawność treści nie mógł się mylić. a gdzie ja powiedziałem że faszyści byli rasistami ?!
a co do dyskotek (będę pisał pod twoim postem, bo nie pamiętam kto mówił o tym że metal nie pójdzie na dyskotekę) to ja chodze... Na zabawy też chodzę gdzie różne takie małe kapele grają (40% czasu zabawy albo i więcej) Disco polo. Ale idę porozmawiać z kumplami, poderwać jakąś laskę, bo w moim ideale dziewczyny nie znajdziesz że musi to być metalówa byle nie emo :D . Czasem też sie zatańczy na takiej zabawie czy dyskotece. w tym momencie nie mówię o pogo.
Hm czyli w oczach tego co wymyślił sobie tą zasadę jestem kinder metal :D
Co do tych lasek co idą na plaże w glanach itp. to jest to rzeczywiście przesada bardzo duża... Zbyt bardzo takie osoby chcą zademonstrować przed innymi że są metalami...
mówiłeś że się nie wywyższaż a teraz co robisz ? :D może jesteś the best ale nie możesz być tego pewien... może jest tutaj jakis student historii którego hisoria to jego konik i potrafił by cię zatkać 1 słowem ? :D tak że tego nie możesz być pewny...
nie rozumie po co stosujesz tutaj angielski... jest to czyste bezczeszczenie polskiego języka. myślałem ze skini dbając o Polskę dbają również aby w niepotrzebnych sytuacjach nie używać obcych słów...

a gdzie jest powiedziane ze 'bop metalowi nie wypada'? nie lubimy to nie chodzimy, znam akurat takich co chodza zeby sobie popic na przyklad


[...]Zresztą takie są fakty. Gdybyś czytała cokolwiek poza cosmopolitan czy szkolnymi podrecznikami ktore są pisane po to tylko zeby wychowac pokolenie czytelników wybiórczej to wiedzialabys o tym dawno i śmiala sie z tych wszystkich kretynów co myślą ze faszyzm ma cokolwiek wspolnego z rasizmem.

Takze wikipedia ma takie samo zdanie:
[...]

A skinówy dbaly o siebie zawsze :p

co do wykipedi to czytaj więcej a dowiesz się że istnieje lodowiec jakiś tam ale o dziwo to jest w rzeczywistości wyspa... (ostatnio na takie coś natrafiłem, konsultowałem to z nauczycielką z geografii, potwierdziła że jest tutaj błąd a ile jest takich błędów...)
a co to jest cosmopolitan ??? nawet nie wiem :p

[...]
To człowieku masz zaje.bisty gust... jeszcze sie nie spotkalem z atrakcyjna metalka/punką
,
super.. tyle ze w adidasie czy jansorcie moge sie pokazac na ulicy, wyjsc do sklepu, a w takiej szmacie na plecach to bym sie wstydzil w domu zalozys.
,
i wszystko jasne:)

szanuj innych minister i nie wywyższaj się nad inne subkultury bo za takie teksty dostaniesz w papę :p


Gdyby, gdyby...a może to jakoś udowodnisz, czy na słowo harcerza xD mamy wierzyć?
[...]

No właśnie dalej ktoś wali pseudo statystykami :/

Ja nie należę do żadnej subkultury... chcąc nie chcąc! po prostu.
Mam pytanie:
Czym waszym zdaniem różni się hobby od subkultury?

Ja podam różnicę 1. Ale to jest tylko ułamek wszystkich różnic...
Hobby to zainteresowanie jakąś dziedziną (może byc nauki, albo techniki itp.)
Subkultura tutaj jest zespół poglądów na świat, życie itp.
Nie chce mi się pisać wszystkich różnic :)

***

Wrócę jeszcze do tego że co niektórzy mówią że prawie wcale się nie spotkał z ładną metalówą czy punkówą. A ja powiem tak- co kraj to obyczaj, podobnie jest z dziewczynami, co miasto to w innych kręgach subkultur ładne dziewczyny...

***

To co mnie nie interesowało to wycinałem z cytatów ale żeby nie było w tych miejscach jest "[...]" ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Rzeczy, które pleciesz nuworld są bez sensu. Człowiek rodzi się albo ładny, albo brzydki. Dopiero potem zaczyna się interesować takimi rzeczami jak subkultury. Jestem pewien, że gdyby taka "obleśna" punkówa ogoliła łeb i ubrała szelki to uważałbyś ją za piękność nad pięknościami i vice versa. Gdyby nejpiękniejsza ze skinek zapuściła irokeza i ubrała bundeswehrę, czy podarte jeansy uważałbyś ją za brzydulę. Innych wyzywasz od dzieciaków, a sam masz klapki na oczach. Skini, skini, skini i jeszcze raz skini. Nic poza tym nie widzisz. Znalazłeś sobie narodowych idoli i ślepo za nimi podążasz. Więc inteligencją to ty nie grzeszysz. I skoro twierdzisz, że punk to ograniczanie człowieka, a przyznajesz się, że sam kiedyś byłeś punkowcem i na tej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski to niezły z Ciebie pancur był. Każdy (powtarzam KAŻDY) Punk wie, że tu chodzi o wolność. o indywidualność. Nie ma ślepo ustalonych zasad. Nie ma żadnych zasad. Ale ty oczywiście o tym wiesz, tylko Ci się zapomniało prawda?

Minister ty znowu swoje. Miałeś kiedyś glany na nogach? Nie. Więc załóż jeśli się nie boisz o nowiuśkie białe skarpetki adidasa i zobacz, że to nie jest takie straszne. Od kiedy pierwszy raz założyłem glany nie mam zamiaru przerzucać się na inne obuwie. Wygodne, funkcjonalne i bezpieczne. Bo adidasy to taka trochę grubsza skarpeta. Twojej nodze w glanach nic nie grozi. Dalej twierdzisz, że to buty na zimę. Uwierz, że o wiele cieplej jest w adidasach niż w glanach. Glany to sama guma, blacha i skóra bez ocieplanej podszewki. W zimie jak nie założysz grubych skarpet to sobie stopy odmrozisz. Wiesz minister dlaczego kobiety ładnie wyglądające nie są metalówami, czy punkówami? Bo punkówy i metalówy leją na coś takiego jak moda. Są indywidualistkami i głęboko w poważaniu mają co ludzie o nich myślą. Nie zależy im na tym, żeby wyglądać ładnie i być trendi. Tu chodzi o wygodę. A poza tym sporą rolę w doborze ubrań ma muzyka. Więc czemu się dziwisz? Chcesz metalówy w szpilkach i różowej mini? To zapraszam do podstawówki, gdzie metalem określa się Tokio Hotel.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
jacobbs do słów twoich skierowanych do ministra podpisuje sie i dodam ze nie szata zdobi człowieka, a uroda jeśli mówimy czy ktoś jest ładny czy nie...
nie wystarczy byc tylko szczupłą laską i chodzić tylko w miniówie aby rwać chłopaków. ładną dziewczynę chłopak zauważy nawet gdy akurat ubrana jest w najgorsze ciuchy...
minister a ile lasek które widziałeś były bez makijażu ???
taka jest prawda że jak co nie które zobaczysz bez makijażu to samemu się dziwisz na tym ile to taki makijaż może zdziałac i jak może w rzeczywistości zwieść... :D :p
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
wole patrzec na dziewczyny bez makijazu, wtedy widac ktora piekna ktora nie :) ale o wiele milej jest porozmawiac z inteligentną dziewczyną, niż czystą głupotą w szpilkach.
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
że gdyby taka "obleśna" punkówa ogoliła łeb i ubrała szelki to uważałbyś ją za piękność nad pięknościami

Buahaha a od kiedy to "skinówy" golą głowy ???????????????????????????????????????????????????

Zazwyczaj wygladaja jak normalne zadbane dziewczyny, niczym sie nie róznią od innych. Na przyklad taka kózka :D





I skoro twierdzisz, że punk to ograniczanie człowieka, a przyznajesz się, że sam kiedyś byłeś punkowcem i na tej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski to niezły z Ciebie pancur był. Każdy (powtarzam KAŻDY) Punk wie, że tu chodzi o wolność. o indywidualność. Nie ma ślepo ustalonych zasad. Nie ma żadnych zasad. Ale ty oczywiście o tym wiesz, tylko Ci się zapomniało prawda?

Do takich wniosków doszedlem dlugo po tym jak przestalem nim byc i coraz czesciej zaczely do mnie trafiac idealy narodowe. To bylo za szczyla, jak mialem ok 15 lat. Nie zachowuj się jak pozer bo mnie nie znasz i śmieszy mnie twoja próba wjechania mi na ambicje ze niby bylem "slabym" puncurem. Zresztą mnie to wali bo ja sie tego okresu najbardziej wstydze w swoim zyciu :lol: Dobrze ze nie trwal tak dlugo, jakie 2 lata moze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry