Co Się Dzieje Z Ludźmi, Którzy Nie Podpisuja Sie Pod Żadną Z

Status
Zamknięty.

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
...
Po prostu z tego się wyrasta.
a czasem do tego sie dorasta.

hahaha a co ty mozesz wiedziec o mojej przeszlosci boze jaka zalosc

sublkultury to taki "fun" jak nie wiem ojezu chyba sie posikam

Ty chyba nie wiesz co to znaczy zycie jak w madrycie sloneczko, na pewno nie na ubieraniu glanow i chlanie wina w rytmie wlochatego !!!
my jestesmy tu, w Polsce jak narazie, nie w madrycie, a co do siedzenia tam w glanach, ja z moich w najwieksze upaly nie wyskakuje, a od wina wole mocniejsze trunki.
 

Barton

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
1 428
Punkty reakcji
1
Wiek
40
hahaha a co ty mozesz wiedziec o mojej przeszlosci boze jaka zalosc

sublkultury to taki "fun" jak nie wiem ojezu chyba sie posikam

Ty chyba nie wiesz co to znaczy zycie jak w madrycie sloneczko, na pewno nie na ubieraniu glanow i chlanie wina w rytmie wlochatego !!!
Kolejny post nuworld na który odpisuje, a miałem przecież go nie czytać i widzicie.

Subkultury to fun i np. tacy forumowicze jak tu i na innych forach również można powiedzieć, że tworzą subkulturę internetową.
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
Umiera w strasznych bólach a jego resztki jedzą szakale a potem dostaje lekije anginy xD
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
my jestesmy tu, w Polsce jak narazie, nie w madrycie, a co do siedzenia tam w glanach, ja z moich w najwieksze upaly nie wyskakuje, a od wina wole mocniejsze trunki.

Dokładnie :D ja ostatnio na sylwestra wino swojskie stosowałem jako przepitka po czystej :D
co niektórym żołądki nie wytrzymały mój jest sprawy. A skoro jest sprawny to wiem że na 100% jestem metalem :D (oczywiście żart :D )

To takie joł pozdrowienie metalowców? I co to ta lekija, bo nie czaje jezyk.gif

on odpowiadał na pytanie zawarte w tytule tego tematu :D miałem to samo napisać :D
 

By_Damian

Secret Combination
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
813
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Miasto
Górny Śląsk
Ja nie należę do żadnej subkultury, ale nie jestem znowu żadnym pustakiem, sztywniakiem itd. itp. Po prostu jestem sobą i żadna subkultura nie jest mi potrzebna.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Dokładnie. Bardzo często osoby "niezrzeszone" gardzą subkulturami. Mówią, że to dobre dla dzieci, banda poprzebieranych pajaców i takie tam inne. Nie należeć do subkultury i być osobą bezstronną to dobra cecha.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Tacy co tak mówią to chołota której nie stać na to by nad samym soba popracować. i nie to że maja niby swój własny styl, tak tylko mówią, w rzeczywistosci sami także są zwyykłą szarą maśą o którą oskarżają subkultury
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
subkultura to troche dzecinada... ile ja znam z widzenia osob, ktore za małolata sie w cos takiego bawily (punk, metal) a teraz maja to w :cenzura:e, i nie ubieraja sie w oogole tak bo wstyd.. prawda jest taka, ze albo komus mocno odbije na punkcie jakiejs subkultury i jest znia na zawsze (jednoczesnie jst mocno ograniczony), albo chwilowa zajawa ktora z czasem kiedy sie dorasta wychodzi z łba.. nie oszukujmy sie powazni ludzie nie uberaja sie jak punki czy metale.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
sam jestes ograniczony, i wkurzasz ludzi, powiedz to 30 letniemu facetowi ze jest ograniczony, za to powazny czlowiek nigdy nie zalozy dresu bo wyglada jak w pizamie, ani adidasow bo to buty dla smarkaczy
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
sam jestes ograniczony
raczej osoby nalezace do subkultury sa ograniczone..

i wkurzasz ludzi, powiedz to 30 letniemu facetowi ze jest ograniczony
noi co? ch* mnie interesuje kto ile ma lat.. moge to nawet powiedziec typowi ktory ma 50 lat skoro by byl ograniczony i zapatrzony w swoja subkulture (jak wiekoszsc osob)


za to powazny czlowiek nigdy nie zalozy dresu
ciekawe..

adidasow bo to buty dla smarkaczy
a to jeszcze ciekawsze.. czyli mam rozumiec, ze cale zycie w lakierkach
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
sa o wiele lepsze buty od adidasow, i kto jak kto ale Ty nie masz prawa mowic ze ktos jest ograniczony, bo sam taki jestes, tyle Ci tlumaczyli ludzie o satanistach a Ty nie sluchales mowiles ze nie bedziesz wchodzil na satanistyczne strony, mimo ze mowiono Ci ze to nie sa satanistyczne strony, jestes ograniczony i innych o to oskarzasz, jestes zwyklym smarkaczem ktoremu we lbie sie poprzewracalo i mysli ze jest inteligentny.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
subkultura to troche dzecinada... ile ja znam z widzenia osob, ktore za małolata sie w cos takiego bawily (punk, metal) a teraz maja to w :cenzura:e, i nie ubieraja sie w oogole tak bo wstyd.. prawda jest taka, ze albo komus mocno odbije na punkcie jakiejs subkultury i jest znia na zawsze (jednoczesnie jst mocno ograniczony), albo chwilowa zajawa ktora z czasem kiedy sie dorasta wychodzi z łba.. nie oszukujmy sie powazni ludzie nie uberaja sie jak punki czy metale.

Minister ja ci powiem tylko że tutaj nikt nie jest ograniczony po za tobą, bo każdy potrafi zrozumieć argumenty innych, podac kontrargumenty a ty jak małe dzieck a moze osioł upierasz się przy swoim i uważasz się za najmądrzejszego w tych sprawach... może studiowałeś antropologię że jesteś taki mądry i oczytany w tych sprawach ???
a zresztą po ch*j pierniczysz w kółko to samo jak ten pijak pod płotem co leży???
z tego co pamiętam góra miesiąc temu przerabialiśmy i przerabiamy ten temat. Dopiero co zakończyliśmy nasze rozmowy a ty dalej o tym samym tylko w innym temacie. I kto tutaj jest ograniczony? A no widzisz że ty bo nie potrafisz rozmawiać o innych rzeczach z osobami przynależącymi do subkultury niż tylko że subkultury są dla dzieci i są ogólnie beee... (normalnie jak małe dziecko)

przeczytaj sobie moją sygnaturkę (to z tym metalem), niech zastąpi to moją odpowiedź na twój post...

a co do adidasów to noszą je również metale w tym wojownik1988 z tego forum.
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
ja nie jestem ograniczony, mnie poprostu :cenzura:a te strony stanistyczne, subkultura metalowa itp.
totalnie mi sie to nie podoba i dlatego tego nie lubie, ale nie skreslam tego jezeli ty tak chcesz chodzic ubrany, zachowywac sie itp no to prosze cie bardzo wcale ci nie bronie.. a wy wszscy zjednoczeni (dziwne ze zawsze tego typu fora to 80% metale :lol: ) chrzanicie o tych swoich idelogiach jacy wy madrzy nie jestescie jacy super itp.. i oczerniacie odrazu z gory wszyskich innych ktorzy nie sa np metalami.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
wskaż post w którym ktoś powiedział że jest super heros metal, wskaż post w którym ktoś bez powodu wywyższa się nad np. skinów, punków, HH! o dresach nie mówię bo to że nie szanujemy ich w większości to spowodowane jest faktem że 90% chłopaków owych nie ma ambicji na życie...

a czytałeś mój post? jak nie to przeczytaj bo do ciebie on jest ;)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja też nie jestem ograniczony, mnie po prostu gó*no ten Twój cały hiphop obchodzi.
Totalnie mi sie to nie podoba i dlatego tego nie lubię, ale nie skreślam tego jeżeli ty tak chcesz chodzić ubrany, zachowywać sie itp no to proszę Cię bardzo wcale Ci nie bronie. Chrzanicie jacy wy madrzy jestescie, jacy super itp.. i oczerniacie odrazu z gory wszyskich innych ktorzy są metalami lub punkami.

My ludzie wykształceni staramy się przynajmniej poznać przeciwnika. Ty plebsie od razu stawiasz innych na pozycji przegranej nie wiedząc o nas zupełnie NIC.
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
plebsa to wiesz gdzie se znajdz :cenzura:a?
a po drugie nie kopiuj moich wiadomosci zmieniajac tylko slowo i wymysl cos sam
a co do tych ambicji u dresiarzy ciekawe masz stwierdzenie..
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
ja nie jestem ograniczony, mnie poprostu :cenzura:a te strony stanistyczne, subkultura metalowa itp.
totalnie mi sie to nie podoba i dlatego tego nie lubie, ale nie skreslam tego jezeli ty tak chcesz chodzic ubrany, zachowywac sie itp no to prosze cie bardzo wcale ci nie bronie.. a wy wszscy zjednoczeni (dziwne ze zawsze tego typu fora to 80% metale :lol: ) chrzanicie o tych swoich idelogiach jacy wy madrzy nie jestescie jacy super itp.. i oczerniacie odrazu z gory wszyskich innych ktorzy nie sa np metalami.
i włąśnie pokazujesz jaki ograniczony i tepy jestes, znowu piszesz ze :cenzura: Cie te satanistyczne strony, a one nie byly satanistyczne! 20 lat, jeden spamer, jeden ograniczony, i juz mi sie ciemno przed oczami zrobilo... za duzo nerwow w ostatnim czasie zebym jeszcze takimi przejmowal...
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Ogromna większość się nie indyfikuje z żadną kulturą. Mnie na siłe można by tam zaliczyć do depeszy jak bysię uprzeć, albo do metali bo słucham metalu, ale w ogóle nie czuję się metalowcem, nie mam długich włosów. Po prostu nie chcę się identyfikować z żadną grupą...
 
Status
Zamknięty.
Do góry