Co Się Dzieje Z Ludźmi, Którzy Nie Podpisuja Sie Pod Żadną Z

Status
Zamknięty.

BusSsi_;*

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2007
Posty
2 253
Punkty reakcji
0
trent
Można i tak, ale czy lepiej? :/

Vardamir
Spokojnie - szkoda na niego nerwów.. ;)
Jemu i taki nic nie wytłumaczysz .. :/
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Ja też nie jestem ograniczony, mnie po prostu gó*no ten Twój cały hiphop obchodzi.
Totalnie mi sie to nie podoba i dlatego tego nie lubię, ale nie skreślam tego jeżeli ty tak chcesz chodzić ubrany, zachowywać sie itp no to proszę Cię bardzo wcale Ci nie bronie.
Chrzanicie jacy wy madrzy jestescie, jacy super itp.. i oczerniacie odrazu z gory wszyskich innych ktorzy są metalami lub punkami.

My ludzie wykształceni staramy się przynajmniej poznać przeciwnika. Ty plebsie od razu stawiasz innych na pozycji przegranej nie wiedząc o nas zupełnie NIC.

do tego co pogrubione to tylko dodam że mogą być dresami, hiphopowcami, spamerami, dziecmi neo ale niech szanują inne subkultury.

plebsa to wiesz gdzie se znajdz :cenzura:a?
a po drugie nie kopiuj moich wiadomosci zmieniajac tylko slowo i wymysl cos sam
a co do tych ambicji u dresiarzy ciekawe masz stwierdzenie..

czy druga linijka postu jest do mnie? bo jeśli tak to gdzie ty widzisz ze kopiuję twoje słowa?!
co do trzeciej linijki: a może tak nie jest?! to powiedz mi jakie mają ambicje? jak by mieli to uczyli by się zawodu jakiegoś i próbowali znaleźć sobie jakąś prace. a nie taki przyjdzie do pracy popracuje miesiąc i zdaje mu się że robota za ciężka i ucieka z powrotem na ławkę...


Ogromna większość się nie indyfikuje z żadną kulturą. Mnie na siłe można by tam zaliczyć do depeszy jak bysię uprzeć, albo do metali bo słucham metalu, ale w ogóle nie czuję się metalowcem, nie mam długich włosów. Po prostu nie chcę się identyfikować z żadną grupą...

i dobrze że nie robisz niczego na siłe. a przy okazji nie pierniczysz takich głupot jak Minister... Nie należysz do żadnej subkultury OK! ale nie pier*ol głupot na subkultury :) <- to nie był bezpośredni zwrot do ciebie :D żeby nie było ;)
 

pierwsza sześć

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2008
Posty
104
Punkty reakcji
0
"Wzamian oddajesz troszkę indywidualizmu i upodabniasz się do grupy"

...troszkę... moim zdaniem indywidualista nie odnajdzie się w żadnej subkulturze
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
Raczej na odwrót. Właśnie indywidualista chcę odróżnić się od masy i do łączyć do innych indywidualistów. Znalem kilku metali i byli to mocni indywidualiści. I psychole :]
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
czy druga linijka postu jest do mnie? bo jeśli tak to gdzie ty widzisz ze kopiuję twoje słowa?!
co do trzeciej linijki: a może tak nie jest?! to powiedz mi jakie mają ambicje? jak by mieli to uczyli by się zawodu jakiegoś i próbowali znaleźć sobie jakąś prace. a nie taki przyjdzie do pracy popracuje miesiąc i zdaje mu się że robota za ciężka i ucieka z powrotem na ławkę...
druga linijka byla do jacobsa
a co do ambicji, zalezy to od kazdego czlowieka niemozesz stwierdzic rowno, ze np dresy (ktorych w ogole nie uwazam za subkuluture..) nie maja ambicji... rownie dobrze moge pwoiedziec ze punki nie maja ambicji.
a z tą ławką to mnie smieszy.. ty nigdy nie siedziales na lawce? mam siedziec na ulicy? chyba po cos sa lawki aby sobie usiasc..
jezeli ty widzac kogos na lawce odrazu skazujesz go na nieroba-dresa-idiote itp.. to pozdrawiam cie :lol:
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
O Minister. Jestem z Ciebie dumny. Zrobiłeś tylko jeden błąd w moim nicku. Szacunek.
Chciałem Ci tym pokazać bezsens Twojej wypowiedzi, w której wymagasz od nasz czegoś, a sam robisz zupełnie inaczej. I jak zwykle wszystko bierzesz dosłownie. W dzisiejszych czasach "siedzieć na ławce" jest synonimem "nic nie robić". Nie zauważyłeś?
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
W dzisiejszych czasach "siedzieć na ławce" jest synonimem "nic nie robić". Nie zauważyłeś?

nie, powiem wiecej na lawkach widze czesciej starsze babcie, niz jakich kolwiek chłopakow.
jest to kolejny wymysl jakiegos kretyna, ktory powiedzial ze na lawkach siedza dresy i teraz tacy jak ty i wiekszosc tego forum tak mysli.. a jeszcze idac szlakiem ławek.. to raczej, one sie spokrewniają z hip-hopowcami a nie dresami (o ile moge tak kogos nazwac.. bo dla mnie raczej niema takiej subkultury)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Czy ty na prawdę musisz wszystko brać do słownie? Masz klapki na oczach, czy tylko udajesz? Nie chodzi przecież o to, że każdy kto siedzi na ławce ten dres. Raczej o to, że zdecydowana większość z nich tak właśnie spędza swój czas. Nie interesując się niczym i nie mając żadnych ambicji.
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
Nie chodzi przecież o to, że każdy kto siedzi na ławce ten dres. Raczej o to, że zdecydowana większość z nich tak właśnie spędza swój czas. Nie interesując się niczym i nie mając żadnych ambicji.

To dziwne.. albo ja nie znam "dresow" albo masz chora wyobraznie, to ze ktos posiedzi chwile na lawce z kumplem, to nie znaczy ze niczym sie nie interesuje i niema ambicji... ktos woli wyjsc na dwor a drugi woli w domu siedziec, czemu z gory tego co wyjdzie na dwor skazujesz na idiote.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A czy ja powiedziałem, że jest idiotą? Nie. Domena polskiego dresiarstwa polega na ograniczaniu się do klatki schodowej, ławki i piwa. A poza tym z tego co mi wiadomo to dresy nie istnieją.
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
druga linijka byla do jacobsaa co do ambicji, zalezy to od kazdego czlowieka niemozesz stwierdzic rowno, ze np dresy (ktorych w ogole nie uwazam za subkuluture..) nie maja ambicji... rownie dobrze moge pwoiedziec ze punki nie maja ambicji.a z tą ławką to mnie smieszy.. ty nigdy nie siedziales na lawce? mam siedziec na ulicy? chyba po cos sa lawki aby sobie usiasc.. jezeli ty widzac kogos na lawce odrazu skazujesz go na nieroba-dresa-idiote itp.. to pozdrawiam cie :lol:
mówiąc większość i podając procent sam strzeliłem samobója sobie bo osobiście nie toleruję podawania jakiś dziwnych procentów i operowania słowem "większość" jeśli nie ma się danych prawdziwych... tak że za te statystyki sorry.A co do ławki nie do końca zrozumiałeś :p JA też sobie czas siadnę na ławce, ale nie całymi dniami i nie upatruję sobie z tego miejsca ofiary do zaczepki i ewentualnego pobicia. nie mówię że robi tak każdy ale... ale są tacy co właśnie lubią sobie w grupie po kozaczyć.ale przyznaj że jaki jest sens, jakie myślenie o przyszłości w siedzeniu całymi dniami na ławce??? tacy ludzie to ludzie bez ambicji... Możliwe że jest też wśród nich wielu chłopaków myślących o przyszłości... Ale taka jest prawda.a po za tym Minister nie schodź z tematu!
O Minister. Jestem z Ciebie dumny. Zrobiłeś tylko jeden błąd w moim nicku. Szacunek.
jacobbs też się zdziwiłem :DA ty minister kur*a nie czytaj wszystkiego dosłownie...Bo jak na razie to wychodzi na to że jak bys mi zrobił jakiś mały żart a ja bym w żartach powiedział "o ty! zabiję cię za to ;)" to byś się zaczął barykadować w domu albo poszedł na policję...
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
subkultura to troche dzecinada... ile ja znam z widzenia osob, ktore za małolata sie w cos takiego bawily (punk, metal) a teraz maja to w :cenzura:e, i nie ubieraja sie w oogole tak bo wstyd.. prawda jest taka, ze albo komus mocno odbije na punkcie jakiejs subkultury i jest znia na zawsze (jednoczesnie jst mocno ograniczony), albo chwilowa zajawa ktora z czasem kiedy sie dorasta wychodzi z łba.. nie oszukujmy sie powazni ludzie nie uberaja sie jak punki czy metale.

Dokladnie, tez sie wkurzalem jako malolat na to co mowisz powyzej ale taka prawda, tylko nie wszystkie subkultury wygladają jak pajace. Przeciez np. skinhead nie wygląda komicznie i nie musi koniecznie miec glanów czy fleka czy lysej glowy. A taki punk to ojezu im bardziej kolorowy i ma wiecej naszywek na kostce i wiekszego irokeza tym bardziej "prawdziwy". To samo metal, tylko dlugie wlosy i obowiazkowo skóra, kostka i na czarno. Dziecinne to jest zwlaszcza ich zachowanie np. metal czy punk nigdy nie pojdzie na dyskoteke techno, nie dlatego ze nie lubi calego techno ale dlatego ze tak "nie wypada".
Ostatnio jak wysiadalem z autobusu to widzialem takiego punka ze az żal mi sie go zrobilo. Rozwalone glany z jakimis jaskrawozielonymi sznurówkami, łeb brudny i postrzepiony w jakies koguty, koszulka cccp (idiota i debil), no oczywiscie kostka z jakimis bzdurnymi naszywkami, typowy pajac.
A najlepsze jest to ze oni gardzą modą a sami są ofiarami "mody" tyle ze swojej. I taka szmaciuga sie dziwi czemu dostaje becki czasem.

A dziewczyny punx to juz w ogóle... ZAZWYCZAJ straszne pasztety i im bardziej oszpecone tym lepiej.

Za to dziewczyny skinów wygladają normalnie, są zazwyczaj bardzo zadbane i seksowne. Jedyna moda to dla takich ortodoksyjnych skinówej ale tez wyglada normalnie




Ja za szczyla bylem najpierw punkiem pozniej skinheadem :p Teraz jestem sobą :D Choć nadal bardzo blisko mi do skina, bo wlasciwie to subkultura skins nie kieruje sie tak bardzo jakąś śmieszną modą. Skinheadem bez problemu mozna być całe zycie.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Tak nuworld owszem. Widziałeś jedną punkówę i jedną skinhead girl i przez ten pryzmat oceniasz całą resztę. A co do punków, głoszących komunistyczne hasła i noszących komunistyczne symbole to gardzę nimi na wszystkie możliwe sposoby. Tak samo jak "punkami", którzy na siłę manifestują swoją odmienność. Punkiem się jest w duszy, a nie w ciuchach. A to, czy dziewczyna jest seksowna, to chyba nie zależy od tego jakie ciuchy nosi. Jakby Ci taka skinheadka została punkówą, to dalej by była seksowna z tym, że z inną fryzurą i w innych ciuchach.

A co do metali to się mylisz i to bardzo. Metal cały na czarno zaczął chodzić całkiem niedawno. W latach dajmy na to 80 jeansy, adidasy i jeansowa albo skórzana kamizelka, lub jakaś koszula to był typowy wygląd metala. Dopiero kiedy metal stał się muzyką bardziej mroczną, utożsamianą z satanizmem wielu metalowców przybrało taki wygląd aby podjudzić zainteresowanie społeczeństwa. I nie każdy metal ma długie włosy. Tak samo jak nie każdy długowłosy jest metalem.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Przeciez np. skinhead nie wygląda komicznie i nie musi koniecznie miec glanów czy fleka czy lysej glowy. A taki punk to ojezu im bardziej kolorowy i ma wiecej naszywek na kostce i wiekszego irokeza tym bardziej "prawdziwy". To samo metal, tylko dlugie wlosy i obowiazkowo skóra, kostka i na czarno.
Lubię samą muzykę punk, i akceptuję pewne części jej ideologii. Rozumiem, że może irytować/bawić wygląd obskurnego gościa, z krzykliwym wyglądem. Ale nie jest to regułą, są różni ludzie. Z metalami to już jednak Cię nie rozumiem-nawet jeśli się tak noszą to co w tym komicznego? Skoro skin nie musi mieć przykładowo łysej głowy to czemu punki Twoim zdaniem mają mieć irokeza? Rażący brak informacji o tym co charakteryzuje dane grupy. Jedynka i proszę przyjść jutro z rodzicami.
Dziecinne to jest zwlaszcza ich zachowanie np. metal czy punk nigdy nie pojdzie na dyskoteke techno, nie dlatego ze nie lubi calego techno ale dlatego ze tak "nie wypada".

A najlepsze jest to ze oni gardzą modą a sami są ofiarami "mody" tyle ze swojej. I taka szmaciuga sie dziwi czemu dostaje becki czasem.

A dziewczyny punx to juz w ogóle... ZAZWYCZAJ straszne pasztety i im bardziej oszpecone tym lepiej.
Odnoszę wrażenie, że masz jakieś kompleksy.

Za to dziewczyny skinów wygladają normalnie, są zazwyczaj bardzo zadbane i seksowne. Jedyna moda to dla takich ortodoksyjnych skinówej ale tez wyglada normalnie
To jest jakaś nowa grupa? "Dziewczyny skinów"? Zaraz się dowiem, że to wyłącznie światowej sławy modelki.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Dokladnie, tez sie wkurzalem jako malolat na to co mowisz powyzej ale taka prawda, tylko nie wszystkie subkultury wygladają jak pajace. Przeciez np. skinhead nie wygląda komicznie i nie musi koniecznie miec glanów czy fleka czy lysej glowy. A taki punk to ojezu im bardziej kolorowy i ma wiecej naszywek na kostce i wiekszego irokeza tym bardziej "prawdziwy". To samo metal, tylko dlugie wlosy i obowiazkowo skóra, kostka i na czarno. Dziecinne to jest zwlaszcza ich zachowanie np. metal czy punk nigdy nie pojdzie na dyskoteke techno, nie dlatego ze nie lubi calego techno ale dlatego ze tak "nie wypada".
Ostatnio jak wysiadalem z autobusu to widzialem takiego punka ze az żal mi sie go zrobilo. Rozwalone glany z jakimis jaskrawozielonymi sznurówkami, łeb brudny i postrzepiony w jakies koguty, koszulka cccp (idiota i debil), no oczywiscie kostka z jakimis bzdurnymi naszywkami, typowy pajac.
A najlepsze jest to ze oni gardzą modą a sami są ofiarami "mody" tyle ze swojej. I taka szmaciuga sie dziwi czemu dostaje becki czasem.

A dziewczyny punx to juz w ogóle... ZAZWYCZAJ straszne pasztety i im bardziej oszpecone tym lepiej.

Za to dziewczyny skinów wygladają normalnie, są zazwyczaj bardzo zadbane i seksowne. Jedyna moda to dla takich ortodoksyjnych skinówej ale tez wyglada normalnie


Ja za szczyla bylem najpierw punkiem pozniej skinheadem :p Teraz jestem sobą :D Choć nadal bardzo blisko mi do skina, bo wlasciwie to subkultura skins nie kieruje sie tak bardzo jakąś śmieszną modą. Skinheadem bez problemu mozna być całe zycie.
na dyskoteke nie chodze, bo muzyka jaka tam jest to zalosne :cenzura: ktore doprowadza mnie do zlego samopoczucia, to pierwszy powod, a drugi to taki, ze i bez chodzenia moge dostac nozem, wole ryzyka nie zwiekszac. poza tym chodze tylko tam gdzie moge spotkac wartosciowych ludzi. szmaciuga to ty jestes, skoro uwazasz ze to nie dziwne ze dostaje za wyglad z powodu wygladu,. pokazujesz jak ograniczony masz mozg akceptujac takie zachgowanie z powodu czyjegos wygladu. od naszywek sie odwal, kazdy lubi cos kolekcjonowac, tak jak znaczki pocztowe mangii i ksiazki mam prawo zbierac i naszywki. co do tej dziewczynyto skad zes ja wytrzasnal? ile to malenstwo ma lat? albo ona jakas mala albo ta szluga wielka jest. poza tym jesli ta dziewczyna jest cokolwiek warta to sie potne zyletka jak emo, a wiec nie latwo Ci bedzie to udowodnic :) coz, ja jako metal mam znajome ktore nie sa wcale gorsze, i nie maja problemow z nalogami, nie paaaalaaa piapierosow. a z tym seksopwnym zle zdjecie jako przyklad dales
 

nuworld

Błądzi człowiek, póki dąży.
Dołączył
9 Listopad 2007
Posty
3 029
Punkty reakcji
5
Tak nuworld owszem. Widziałeś jedną punkówę i jedną skinhead girl i przez ten pryzmat oceniasz całą resztę

Ty naprawde tak sądzisz? To chyba nie przeczytales ostatniego zdania mojego postu i nie zobaczyles ze specjalnie powiekszylem słówko ZAZWYCZAJ.

A co ja ci bede opowiadal skoro ty wiesz lepiej. Gdyby przyprowadzic 100 losowo wybranych punkówek i 100 skinówek to na pewno w tej drugiej grupie wiekszosc bylaby atrakcyjnycha w tej pierwszej co najwyzej 30 %. Takie są moje obserwacje z czasów jak bylem w twoim wieku. A poznalem dobrze obie subklultury. Ba, nawet bardzo dobrze, nawet sobie nie wyobrazasz jak dobrze znam tą twoją. Wielu dzisiejszych skins czy narodowców bez subkultury bylo w latach 90 tych punkami, odwrotnie nigdy. A najelpsze jest to ze za moich czasów pancury nie chodzily w kominiarkach i nie udawaly twardzieli w antifie mimo ze skinkeadów na ulicach bylo 1000 razy wiecej a walki uliczne czeste i krwawe. Takie byly lata 90 te. Teraz to w ruchu punk jest pełno szamba, pełno Zydów-podsysaczy, promowana jest agresja - strasznie to wszystko poronione zwlaszcza ze ulice są dla was jak i kolorowych są bezpieczne jak nigdy a do tego macie ochronę mediów.

Subkultura punk jest najbardziej zakłamana i dziecinna poniwaz ogranicza rozwój czlowieka, ideologia jest bardzo bardzo uboga i zamknieta do pewnego punku. Schematyczne i szablonowe myslenie ogranicza sie głownie do negacji ale nie ma nic konstruktywnego, a wszelkie próby są dziecinnymi urojeniami.
Co prawda można z niej wynieść kilka logicznych rzeczy np. ekologia czy sprzeciw wobec dzikiego kapitalizmu (przynajmniej ja tyle wyniosłem) ale to wszystko.
A co do wszystkiego "atny" - antyrazism, atnynazizm, antyfaszyzm (to mnie najbardziej śmieszy bo nawet 1% punków nie wie ze faszyzm nie miał z rasizmem nic wspolnego ani z nazizmem) to wszystko to jest zbyt przeinaczone, bezsensownie wydumane i tak naprawde prowadzi do podwazenia patriotyzmu i wielu szkodliwych dla Polski działań.

Na ulicy ostatniego skinheada w koszulce c18 widzialem ok rok temu. Wiec nie wiem nawet przeciwko czemu wy tak protestujecie. Jestem oczywiscie z duzego miasta ;)
 

Minister

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2007
Posty
183
Punkty reakcji
0
Wiek
116
Miasto
z przychodni
No... wkoncu widze ktos normalny nuworld, całkowicie sie z Toba zgadzam.
Wyglad punków i te ich naszywki, plecaki w kostke (wygladaja jak szmaty) czesto na glowie maja jakis "burdel" wyglada to przec:cenzura:.. i dziwia sie, ze czesto sie z nich smieja wyzywaja od brudasow itp..

oczywiscie kwestie lasek nie podlega watpliwosci, ze wygladaja tak c:cenzura:, ze az zal i naprawde duzo widzialem dziewczyn zarowno metalek jak i punek i powiem jedno blazy. i to nie jest przypadek bo co nie spotkam jakas na miescie czy w szkole kiedys to nietsety ale paranoja.. zreszta sami zauwazcie wszystkie najpiekniejsze kobiety, modelki jakies gwiazdy czy nawet takie na ulicy wyrozniające sie to zawsze kobiety dobrze wygladajace zadbane z klasa.. nigdy jakas metalka czy punka.
A co do metalów, owszem nie zawsze musi miec dlugie wlosy i byc w glanach, ale raczej metal sie z tym kojarzy.. tak jak wam chlopak krotko sciety w dresie z bandyta.. tak na slowo metal kreuje sie obraz typa na czarno dlugie wlosy i w glanach.. sory ale ten wyglad tez jest lipny. JEzeli jeszcze zrozumie te wasze glany w zime, jesien.. ale w lato kiedy ejst upal i ktos chodzi w glanach to dla mnie jest paranoja.

a wracajac do samego tematu "Co Się Dzieje Z Ludźmi, Którzy Nie Podpisuja Sie Pod Żadną Z subkultur" .. uwazam, ze porpostu sobie zyją, i maja w :cenzura:e te subkultury, sa poporstu normalni i napewno większoscia.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
No... wkoncu widze ktos normalny nuworld, całkowicie sie z Toba zgadzam.
Wyglad punków i te ich naszywki, plecaki w kostke (wygladaja jak szmaty) czesto na glowie maja jakis "burdel" wyglada to przec:cenzura:.. i dziwia sie, ze czesto sie z nich smieja wyzywaja od brudasow itp..

oczywiscie kwestie lasek nie podlega watpliwosci, ze wygladaja tak c:cenzura:, ze az zal i naprawde duzo widzialem dziewczyn zarowno metalek jak i punek i powiem jedno blazy. i to nie jest przypadek bo co nie spotkam jakas na miescie czy w szkole kiedys to nietsety ale paranoja.. zreszta sami zauwazcie wszystkie najpiekniejsze kobiety, modelki jakies gwiazdy czy nawet takie na ulicy wyrozniające sie to zawsze kobiety dobrze wygladajace zadbane z klasa.. nigdy jakas metalka czy punka.
A co do metalów, owszem nie zawsze musi miec dlugie wlosy i byc w glanach, ale raczej metal sie z tym kojarzy.. tak jak wam chlopak krotko sciety w dresie z bandyta.. tak na slowo metal kreuje sie obraz typa na czarno dlugie wlosy i w glanach.. sory ale ten wyglad tez jest lipny. JEzeli jeszcze zrozumie te wasze glany w zime, jesien.. ale w lato kiedy ejst upal i ktos chodzi w glanach to dla mnie jest paranoja.

a wracajac do samego tematu "Co Się Dzieje Z Ludźmi, Którzy Nie Podpisuja Sie Pod Żadną Z subkultur" .. uwazam, ze porpostu sobie zyją, i maja w :cenzura:e te subkultury, sa poporstu normalni i napewno większoscia.
ILE RAZY CWOKU MAMY CI MOWIC ZE GLANY TO NIE BUTY NA ZIME!!! te buty sa bez ocieplenia, w zime jest w nich zimno! co do punkowek, w zyciu tylko jedna widzialem paskudna, wszystkie iinne byly ladne, a nasze szmaty na plecach sa o wiele lepsze i wytrzymalsze niz te wasze szmaty jansoprtu czy adidasa, my z wygladu brudasy jestesmy, ale to wy jestescie umyslowe brudy.
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
Ja tam jestem aspolecznym socjopata i nigdy nigdzie nie chcialem nalezec... Szczególnie do tak dziwnych tworow jak subkultury...
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Dokladnie, tez sie wkurzalem jako malolat na to co mowisz powyzej ale taka prawda, tylko nie wszystkie subkultury wygladają jak pajace. Przeciez np. skinhead nie wygląda komicznie i nie musi koniecznie miec glanów czy fleka czy lysej glowy. A taki punk to ojezu im bardziej kolorowy i ma wiecej naszywek na kostce i wiekszego irokeza tym bardziej "prawdziwy". To samo metal, tylko dlugie wlosy i obowiazkowo skóra, kostka i na czarno. Dziecinne to jest zwlaszcza ich zachowanie np. metal czy punk nigdy nie pojdzie na dyskoteke techno, nie dlatego ze nie lubi calego techno ale dlatego ze tak "nie wypada".
Ostatnio jak wysiadalem z autobusu to widzialem takiego punka ze az żal mi sie go zrobilo. Rozwalone glany z jakimis jaskrawozielonymi sznurówkami, łeb brudny i postrzepiony w jakies koguty, koszulka cccp (idiota i debil), no oczywiscie kostka z jakimis bzdurnymi naszywkami, typowy pajac.
A najlepsze jest to ze oni gardzą modą a sami są ofiarami "mody" tyle ze swojej. I taka szmaciuga sie dziwi czemu dostaje becki czasem.

A dziewczyny punx to juz w ogóle... ZAZWYCZAJ straszne pasztety i im bardziej oszpecone tym lepiej.

Za to dziewczyny skinów wygladają normalnie, są zazwyczaj bardzo zadbane i seksowne. Jedyna moda to dla takich ortodoksyjnych skinówej ale tez wyglada normalnie


Ja za szczyla bylem najpierw punkiem pozniej skinheadem :p Teraz jestem sobą :D Choć nadal bardzo blisko mi do skina, bo wlasciwie to subkultura skins nie kieruje sie tak bardzo jakąś śmieszną modą. Skinheadem bez problemu mozna być całe zycie.

wiesz dzisiaj nie mam czasu sie rozpisywać (idę odpocząć po ciężkim dniu w barze z kumplami) ale powiem ci tylko tyle, miałem cię pochwalić a ty dalej ten temat wałkujesz... A zwłaszcza obraża mnie to co piszesz o metalach...
Dzieckiem chyba kuzynka przed 30 będąca adwokatem (co świadczy o inteligencji) nie jest. Ale w twoich oczach metal równa się dziecko.
I nie wywyższaj skinów nad inne subkultury... Bo zal mi ciebie...
i robisz tylko wyjątek dla skinów jako że nie jest to dziecinada. Mimo swojego wieku jesteś nadal tym samym szczylem ktory jest zauroczony subkulurą skinów i pluje na resztę. Taka jest prawda.

Jak znajdę więcej czasu to po odpisuje na resztę postów...

(to mnie najbardziej śmieszy bo nawet 1% punków nie wie ze faszyzm nie miał z rasizmem nic wspolnego ani z nazizmem)
poucz się historii i wróć tutaj! nazizm wywodzi sie z faszyzmu!
 
Status
Zamknięty.
Do góry