2012

Zdunkov

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wałbrzych
;) TO JA WAM TERAZ POWIEM. JEST TO TOTALNA GŁUPOTA. DOWÓD? NAUKOWCY ODKRYLI, ŻE DOKŁADNIE POWINNIŚMY MIEĆ TERAZ ROK 2013 CZY 2014. CHYBA KAŻDY O TYM SŁYSZAŁ.
Ja nie słyszałem

WIĘC NIE NALEŻY PRZEJMOWAĆ SIE LEGENDAMI I PRZEPOWIEDNIAMI JAKICHŚ POŚWIROWANYCH MAJÓW...
Czytałeś mojego posta? Przepowiednie to jedno, fakty to drugie

BO KONIEC JUZ BY NASTĄPIŁ.... :eek:k:
Koniec już był, chociażby w 2000...
 

Mała_Czarna02

Nowicjusz
Dołączył
6 Kwiecień 2007
Posty
64
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
wielkopolska
Wiecie co, szczerze to gdyby koniec świata miał nastąpic w 2012 roku to nasi drogowcy by sie ucieszyli, bo nie musieliby martwic sie, ze autostrady nie skończone na Euro 2012 :D
:p xP
 

Biernat

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2006
Posty
952
Punkty reakcji
29
Wiek
32
Miasto
USA and Jamajka
wiesz co to jest sciema ja nudzac sie na lekcji rysowalem gwiazde Biernata ( tak se ja nazwalem) byla to przezemnie wymyslona gwiazda i wiecie co z niej wynika ze koniec swiata rozpocznie sie w iraku ^^
 

Czapek

Lokalny Filozof
Dołączył
3 Lipiec 2006
Posty
571
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lublin
A dlaczego akurat Majowie mieliby znać datę końca świata? Na moim kalendarzu np. nie ma takich informacji
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Koniec świata? Znowu? Hmm, to już będzie jakiś 50 raz. Jak dla mnie apokalipsą będzie Euro, tego nic nie przebije.
 

kasterka*

Nowicjusz
Dołączył
15 Czerwiec 2007
Posty
258
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
.oOOo.
wg moich przeliczeń koniec świata będzie 1 września tego roku ^^

mamy ten sam licznik :lol:


ee tam Majowie..
a tak serio to o koncu swiata zawarte jest w 4 tajemnicy Fatimskiej tylko nierozumie dlaczego niechca tego ujawnic <_< moze to co tam jest napisane sie spełni ..zreszta wszystkie tajemnice sie spełniały..
 

Izdeb

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łuków
Najwiarygodniejszym źródłem informacji wg. mnie jest Apokalipsa św. Jana zwana Księgą Objawienia. Tylko trzeba ją dobrze zinterpretować, co jest dość skomplikowane
 

chaplin

Nowicjusz
Dołączył
26 Luty 2007
Posty
68
Punkty reakcji
0
Miasto
Made In Heaven
Nikt nie wie kiedy będzie koniec świata. Może być on nawet na godzinę czy za minutę. a Na pewno nie wiedzą tego Majowie.
 

Lord Viqux

Nowicjusz
Dołączył
22 Listopad 2005
Posty
65
Punkty reakcji
0
jak dla mnie to nikt nie zna dnia ani godziny wiec nara z takim piepszeniem :p
 

szpaner1000

Nowicjusz
Dołączył
13 Czerwiec 2007
Posty
445
Punkty reakcji
0
Miasto
Jak to ze Śląska?
Ja nie słyszałem
Czytałeś mojego posta? Przepowiednie to jedno, fakty to drugie
Koniec już był, chociażby w 2000...

O tym, że teraz powinien być rok 2013 czy 2014 to słyszałem na lekcji ( ale w TV też ) jak nauczycielka mówiła od geografii... (...) . A swoją drogą Majowie to jakies wieśniaki z prowincji to nie moga tego wiedzieć
 

Zdunkov

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2007
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Wałbrzych
A swoją drogą Majowie to jakies wieśniaki z prowincji to nie moga tego wiedzieć
Tak samo jak nie mieli prawo wiedzieć co działo się w naszej galaktyce setki tysięcy lat wcześniej.. I to z dokładnością do kilku sekund co do wydarzeń.. Bo przecież to tylko wieśniaki z prowincji, którzy wyprzedzali Europę jak Da Vinci swoją epokę.. A te wszystkie obserwacje to pewnie też im obcy podesłali..

O tym, że teraz powinien być rok 2013 czy 2014 to słyszałem na lekcji ( ale w TV też ) jak nauczycielka mówiła od geografii...
A czy datę na nasz kalendarz przeliczano z kalendarza Majów? Pomyłka nastąpiła w Rzymie, niejaki Dionizy wezwany przez papieża Jana I pomylił się przy obliczaniu roku narodzin Chrystusa. A my na podstawie tego kalendarza stworzyliśmy ten, którym się teraz posługujemy, czyli Juliańskim.. Gdyby wprowadzić tą poprawkę, i byłby 2013, to wtedy datę katastrofy (a nie końca świata) trzeba by było przeliczyć na nowy sposób datowania, czyli 2018..

Nikt nie wie kiedy będzie koniec świata. Może być on nawet na godzinę czy za minutę. a Na pewno nie wiedzą tego Majowie
No na pewno. Nie wiedzą bo ich nie ma. I nigdy nie wiedzieli.. Skończyli tylko datowanie swojego kalendarza na ten rok, ponieważ uznali, że serii kataklizmów która wtedy nastąpi, ludzkość nie przetrwa. Nie wiedzieli jak bardzo technologia pójdzie do przodu. Nie są przecież wróżbitami, to była czysta astronomia.
 

batuchan

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2007
Posty
2
Punkty reakcji
0
myślę że 12 grudnia 2012 lub 2018r. wszyscy ludzie na ziemi będą musieli podskoczyć na łódkach na jeziorze, tylko wtedy nie zginą.
Polacy na jeziorze śniardwy. Wytłumaczę od razu dlaczego. Najpierw trzeba zsynchronizować wszystkie zegary z zegarami atomowymi.
Potem wszyscy liczymy kiedy zmieniają się bieguny magnetyczne. O dokładnym czasie - co do sekundy wszyscy podskakujemy - bo ziemia obracając się bardzo szybko gdyby miała nagle zahamować, poharatalibyśmy się w mieszkaniach lub na ulicy, lub gdziekolwiek na stałym lądzie.
Wgniotłoby nas na ściany albo rozorało o ziemię. potem zaczęłaby się rozpędzać w drugą strone i w tymczasie gdy będziemy w wodzie, na powierzchni której uprzednio się zamortyzowaliśmy unikniemy bezpośredniej siły wynikającej z przyspieszenia. Możemy też zbudować gigantyczne amortyzatory, ale to jest chyba równie głupie jak ten pomysł.
Tak więc myślę że jeśli będzie to tak makabryczne jak zmiana kierunku obracania się i tego następstwa (stokroć gorsze), to nie ma się co męczyć, jak zginiemy, to zginiemy.
 

maniek070

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
południowo-wchodnia polska
ktos nie dawno wydał książke o tym, swietnie jest tam opisane jak ci majowie to wszystko rozszyfrowali, swoją drogą to byłem pełen podziwu... po przeczytaniu kilku stron z tej ksiazki, jestem zdumiony wiedzą majów i ich umiejetnosciami jaz aw starozytnosci...
 

Szara_Majka

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lubuskie
Czyżby chodziło ci o Popol Vuh? Widziałam to w empiku i zamierzałam się na to ale nie wiedziałam czy warto [cena <_< ], teraz mnie zachęciłeś ;)
Co do końca świata, zmiany biegunów magnetycznych itp. to niech sobie ludzie przewidują jak chcą, prędzej czy później i tak wszyscy umrzemy więc póki co, wolę korzystać z życia zamiast tracić je na przejmowanie się takimi bzdetami..
 

Izdeb

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łuków
Ja myśle, że źle nie będzie. Ale przygotowanym trzeba być. Bo wszyscy pomyślą- "eh, nic nie będzie, po co mam się wysilać..." i wtedy :cenzura:UT(sory za wyrażenie) tak zwane :D Polecam forum www.paranormalne.pl tam jest więcej info na temat 2012, większość przesadzone, ale... nie wiadomo co przyniesie przebiegunowanie i 21.12.2012
 

Juninho

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
203
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Lublin
a tak serio to o koncu swiata zawarte jest w 4 tajemnicy Fatimskiej tylko nierozumie dlaczego niechca tego ujawnic moze to co tam jest napisane sie spełni ..zreszta wszystkie tajemnice sie spełniały..


Wiesz co by się działo na świecie, gdyby ta tajemnica wyszła na jaw? Już sam fakt, że trzy znich okazały się prawdziwe! Człowiek znając datę swojej śmierci robiłby co chciał i nie obchodziły by go obowiązujące prawa.. Mordował, kradł, gwałcił, bo i tak umrze ;/
 

maniek070

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
południowo-wchodnia polska
Czyżby chodziło ci o Popol Vuh? Widziałam to w empiku i zamierzałam się na to ale nie wiedziałam czy warto [cena <_< ], teraz mnie zachęciłeś ;)
Co do końca świata, zmiany biegunów magnetycznych itp. to niech sobie ludzie przewidują jak chcą, prędzej czy później i tak wszyscy umrzemy więc póki co, wolę korzystać z życia zamiast tracić je na przejmowanie się takimi bzdetami..
Nie to chyba nie ta książka... ale poszukałem w googlach i to chyba była ta: ,,Światowy kataklizm w 2012 roku'' a dokładnie opisana jest pod tym adresem

http://www.dobreksiazki.pl/b6177-swiatowy-...w-2012-roku.htm
 

Izdeb

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
39
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łuków
Hmm, Patrick Geryll- czytałem "Proroctwo Oriona"- strasznie hardcorowe :D
 

Szara_Majka

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Lubuskie
Oho, ze spisu treści wygląda ciekawie ten "światowy kataklizm", jak będę miała okazję to też to sobie poczytam...
 
Do góry