2012

M

Mia

Guest
taa a 21.12.2012 w "fakcie" napiszą "Z przyczyn technicznych, koniec świata chwilowo odwołany" :eek:k:
 

Pro Traceur

Nowicjusz
Dołączył
12 Wrzesień 2006
Posty
555
Punkty reakcji
0
To nie bedzie koniec swiata, tylko koniec gatunku ludzkiego, chyba ze te 30% naprawde przezyje to, co w ogole moze sie nie wydarzyc.
 

patryk_g1

:::.Taki tam koles z www.forumowisko.pl® .:::
Dołączył
7 Czerwiec 2007
Posty
666
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Starożytny kalendarz Majów wskazuje datę 12 grudnia 2012 roku jako datę końca świata i przejścia tego świata w inną płaszczyzne. Wg wielu naukowców możliwe jest w tym okresie przebiegunowanie Ziemi tj. zmiana biegunów magnetycznych. Krótko mówiąc Ziemia stanęlą by na chwilę w miejscu po czym zaczęłaby się kręcić w przeciwną stronę niż dotychczas. Taki stan rzeczy wywołałby katastrofy jakich ludzkość nie pamięta ( poza tymi przedstawicielami naszego gatunku, którzy tą tragedię przeżyli ok 11,5 tyś. lat temu). Wg uczonych tego świata taki stan rzeczy spowodowałby śmierć blisko 70% ludzi. Interesuje mnie co sądzicie o tej teorii i czy mamy się w jakiś sposób przygotować na jej urzeczywistnienie.
Pokaż załącznik: 1268
ja wam mowie ze nikt nie powie kiedy i jak sie stanie BOG nikt tego nie zaprzeczy moze to sie stac za minute jutro pojutrze za rok itp wiec nie wiem jak mozna sie przygotowac wystarczy sie modlic (...)patryk_g1
 

GUCIA

Nowicjusz
Dołączył
16 Wrzesień 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Miasto
************
Ja znowu znalazłam taki fragment iż Majowie nie widzieli sensu tworzenia kalendarza o datach późniejszych, sięgających poza zagładę kuli ziemskiej, dlatego zakończyli rachubę czasu Ziemi na tej dacie...

Więc według mnie :D jest to bzdura....Zakładając że każdy ma swoje poglady :D
 

narciarz

Nowicjusz
Dołączył
20 Wrzesień 2007
Posty
4
Punkty reakcji
0
polecam książkę "Proroctwo oriona na rok 2012"
jest tam wyjaśnione dużo ciekawostek na ten temat np. układ i położenie gwiazd oriona będzie identyczne jak 11500 lat temu kiedy to miała miejsce poprzednia katastrofa... Poczytajcie także w necie o aktywności słońca której cykl trwa również 11500 lat a co ciekawe wszystkie te daty wskazują na 2012 rok..
a jeśli mówimy o końcu świata to jeśli to nastąpi to nie będzie tak "pstryk" i koniec;> ale trochę dłuższy okres czasu. Dużo informacji z rokiem 2012 mówi o przebiegunowaniu ziemi. czytałem też ostatnio że naukowcy odkryli lawę na półkuli południowej która kiedyś zastygła na półkuli północnej czyli ponowne przebiegunowanie nie jest niemożliwe. Sam w to może nie wierzę do końca ale uważam że trzeba mieć na uwadze takie możliwości, ludzie są za bardzo przyzwyczajeni do tego że wszystko cały czas będzie normalnie tak jak jest, jednak tak naprawdę niewiele wiemy o otaczającym nas świecie i regułach nim rządzących.
 

YourDream

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2007
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Ja wierze w to, jest jeszcze ksiazka nie pamietam doslownego tytulu ale bylo "jak sie uchronic przed 2012" takze z serii ksiazki tej co wyzej kolega wymienil... dla tych co chca sie uchronic przed tym kataklizmem.
 

MK777

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to bzdura ale gdyby okazało się prawdą to... wkurzyłbym się :) W 2012 skończę studia, nie chce mieć po śmierci świadomości ,że 6 lat się męczyłem na uczelni a tu zostałem tak po prostu wydymany przez świat :p
 

MK777

Nowicjusz
Dołączył
24 Wrzesień 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Jak dla mnie to bzdura ale gdyby okazało się prawdą to... wkurzyłbym się :) W 2012 skończę studia, nie chce mieć po śmierci świadomości ,że 6 lat się męczyłem na uczelni a tu zostałem tak po prostu wydymany przez świat :pJak dla mnie to bzdura ale gdyby okazało się prawdą to... wkurzyłbym się :) W 2012 skończę studia, nie chce mieć po śmierci świadomości ,że 6 lat się męczyłem na uczelni a tu zostałem tak po prostu wydymany przez świat :p
 

Ankton

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
474
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Ruda Śląska
Nie wiecie, że gdzieś tam posiadają księgę z zapisaną datą końca świata? Z czasu Chrystusa... Boją się ją otworzyć... Wierzycie? Ja nie za bardzo xD
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Dokładnego końca świata nikt nie zna ani nie jest to nigdzie zapisane, nawet w Piśmie Świętym jest napisane że tylko Bóg to wie, jego syn Jezus i pozostali aniołowie też tego nie wiedzą.
 

kran13

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Prosze was, 2012 ja mam zamiar zyc duzo dluzej i cieszyc sie zyciem a poki co zapraszam was na www.superwacek.pl bo skoro swiat sie konczy to zacznijmy sie bawic, goraco polecam.
 

Łapek

Nowicjusz
Dołączył
22 Wrzesień 2007
Posty
456
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
wział się tu ten opos w cylindrze?
Apokalipsa wg. Świętego Łapka.

Wiele razy przepowiadali apokalipsę i co ? GÓ....! Nie ma się czym przejmować..*patrzy w kryształową kulę*

*

Wszyscy czekają na apokalipsę,godzina 0:00 , nic się nie dzieje -.-

*
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Przecież Apokalipsa to bzdura! Wymyślił ją jakiś tam Jan żeby pocieszyć więźniów Rzymian :] Apokalipsa była dla nich nadzieją. Łatwiej im było żyć wiedząc że Bóg kiedyś zejdzie z Nieba i wymierzy sprawiedliwość.
 

rokiczaaa

.
VIP
Dołączył
21 Maj 2007
Posty
3 228
Punkty reakcji
207
Miasto
.
koniec świata...pojęcie abstrakcyjne...
dla wierzących może cokolwiek znaczyć, a co z nie wierzącymi???uznaja za bzdurę i tyle...

2012 to rok mistrzostw w piłkę nozna , Polska nie zdąży wybudować stadionów i będzie koniec,
ale marzeń kraju o szybkim przypływie gotówki, a nie zaraz tam świata...
 
Do góry