2012

Loley04

Nowicjusz
Dołączył
7 Lipiec 2007
Posty
849
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Warszawa
O Majach i 2012 słyszałam, ale kiedyś w Fakcie napisali ze kometa ma w tym roku uderzyć :lol:
Ja w to nie wierzę :p
 

maniek070

Nowicjusz
Dołączył
29 Czerwiec 2007
Posty
232
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
południowo-wchodnia polska
Aja mysle ze ci majowie to dobrze kombinowali, moze nawet przewidzieli cos co sie wydazy, albo juz sie wydazyło. Jednak wiadomo jak to jest w dzisiejszym swiecie, dla kasy to ludzie byle głupstwo wymysla i powiedza ze to majowie... A kto im udowoni ze to nie prawda????
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Zaciekawiła mnie sylwetka jasnowidza Dannion'a Brinkley'a. Nie daję wiary takim rzeczom, ale poczytałem o jego wizjach z ciekawości.
Ziemia się zmienia, tak jak zmienia się cały wszechświat, gdyż między rokiem 2004 i 2014, a dokładniej między rokiem 2011 i 2012, doświadczymy powrotu systemu energii, który istniał tu bardzo dawno temu. Można to nazwać okresem rozwoju duchowej świadomości, Drugim Nadejściem Chrystusa, lub zaraniem Ery Wodnika
Słyszałem też, że może przesunąć się oś Ziemi co spowoduje wiele zmian-niekoniecznie musi to być koniec świata.
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
już ktoś tam wcześniej chyba to mówił, ale powtórze:

W 2012 roku nastąpi koniec świata, ponieważ zażenowani kibice rozpier**lą świat !

wiedziałam, że to będzie wina Polski ;d
 

Jares

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
130
Punkty reakcji
0
Miasto
.
2012 III Wojna Światowa :eek: :( :/
Mam nadzieje, że nie. Mam zamiar jeszcze pożyć! BB) :)
 
Dołączył
23 Lipiec 2007
Posty
862
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Miasto
Warmia
Oj będzie koniec świata, będzie... Euro 2012 się zbliża, a tu stadionów nie ma... Kibice nas rozpier****. A tak w ogóle tyle razy zapowiadali końce świata, że już im nie wierzę.
 

pawe.lr

Nowicjusz
Dołączył
2 Sierpień 2007
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Już kilka końców świata przeżyliśmy, więc i z tym sobie poradzimy :p

A wojna poprzedzająca koniec świata według niektórych przepowiedni miała się zacząć już rok czy nawet dwa lata temu (słyszałem nawet o zrzuceniu bomby atomowej na Jerozolimę), ale jakoś jej nie widać.

Także nie ma się co przejmować na zapas...
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Ktoś mi powiedział że to było przepowiedziane w jednej z Tajemnic Fatimskich że będzie III wojna światowa w 2012 roku. Wszystkie do tej pory podobno się sprawdziły więc tej ostatniej się boję, ale w sumie to nie wiem sama jak to było i jak to będzie.
 

LiSu94

Nowicjusz
Dołączył
10 Sierpień 2007
Posty
30
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
LaS ---->
Ciekawe ciekawe i jeszcze raz ciekawe... CZytałem w focusie coś takiego... koniec świata "podobno" ma być 12 grudnia 2012 roku tak jak piszecie... ciekawe jak bedzie w finale Polska : Brazylia :eek:k: :eek:k: :eek:k: :D :D :D :D :D :D :D w 2012 roku :) :)
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Dokładnie poukładane rzekome daty końca świata jak 12.12.2012 wydają się nieco podejrzane, bo im data bardziej "ładna", tym większe prawdopodobieństwo że ktoś po prostu tak sobie wymyślił bo o! taka data. Łatwiej byłoby mi wprawdzie uwierzyć że koniec świata nastąpi jakiegoś zwykłego dnia, na przykład 27.10.2012.
Tak naprawdę nikt nie wie kiedy będzie koniec świata. Nie istenieje coś takiego jak data końca świata. Istnieją tylko różne teorie i przypuszczenia, na przykład że w 2012 nastąpią wielkie katastrofy czy wojna albo kalendarz majów daje do myślenia i tak tworzą się przypuszczenia o końcu świata. Tak naprawdę nie można tego jakoś wyliczyć.
 

KkAaSsIiAa

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2007
Posty
510
Punkty reakcji
0
Wiek
36
A ja w to nie wierzę... Czy naprawdę myślicie, że Majowie przepowiadali przyszłość, tak bardzo od nich odległą ? A w jaki sposób ? To widocznie musiało być wróżenie z wnętrzności zwierzątek... To była cywilizacja, która może i osiągnęła wysoki poziom rozwoju, ale oczywiście nieporównywalny z dzisiejszym. A dzisiaj naukowcy przepowiadają np. koniec świata na rok 2036, bo wtedy może nastąpić zderzenie asteroidy z Ziemią. Bardziej prawdopodobne ? Wydaje mi się, że tak samo niepewne jak jakieś przebiegunowanie...
Nie da się określić końca świata... A co dopiero procentu, który przeżyłby takie "przebiegunowanie". Nie wydaje wam się, że jest tu zbyt dużo niewiadomych ?...
 

Charlotta

Nowicjusz
Dołączył
3 Czerwiec 2007
Posty
793
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Grudziądz
Jest wiele niewiadomych. Od wieków ludzie przepowiadali dla nich wtedy realne daty końca świata i do tej pory nic się nie wydarzyło :) Chociaż wiecie co? Świat jest tak zły że przydałoby się w końcu to zakończyć :/ Teraz będzie tylko gorzej-terroryzm, wojny, katastrofy... Ile to jeszcze może trwać "bezkarnie"?
 
Do góry