2012

cruel_woman

....::::sinner::::....
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
2 197
Punkty reakcji
2
Wiek
38
Miasto
by nie było...71
ja wychodze z założenia, że co ma byc to będzie i nie ma się co martwić na zapas.. po co mam sr.ać w portki codziennie bo się wkręcę w ten koniec świata...
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
:bag: :sciana: :sciana:
Ja pierd... ale trzeba być kretynem żeby w takie bzdury wierzyć... aż nawet mi sie śmiać z was niechce...

Majowie ci dość znacznie w obliczeniach sie :cenzura:n.li Dla nich świat skończył się dużo wcześniej. :p

A wiecie że krosnoludki nie istnieją, pod łóżkiem nie mieszka potwór no i ziemia to nie jest płaską powieszchnią noszoną przez dwa krokodyle?
 

voRso

leland gaunt.
Dołączył
24 Wrzesień 2005
Posty
947
Punkty reakcji
1
Miasto
Radlin
o tak, wszyscy umrzemy.

zacznijcie budować schrony dwa kilometry pod ziemią.



ah, no tak, mistrzostwa europy.
ładny rok sobie wybrali.
 

rafal1401

can you read my mind?
Dołączył
19 Kwiecień 2007
Posty
2 438
Punkty reakcji
1
Wiek
31
Uff... dobrze, że dopiero w grudniu - mistrzostwa w Polsce jeszcze zdąża się odbyć :D. A tak serio to już tyle razy był przepowiadany ten 'koniec świata' i jak na razie nic sie nie sprawdziło, więc uważam, że to kolejne badziewie :p
 

Toczek

Nowicjusz
Dołączył
15 Kwiecień 2007
Posty
32
Punkty reakcji
0
Wiek
42
Miasto
Koluszki
Znowu jakieś brednie żeby przyjaciele UFO i tym podobnych mieli czym się żywić. Już conajmniej 6 razy odkąd pamiętam miał być koniec świata, ostatnio 6.06.06 :/
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
:lol2:
hehe

Kurde ciekawe czemu w 666 nie bylo :lol2:

Debilizmem jest wiara że koniec świata będzie zwiazany z jakąś datą konkretną (według jakiego czasu?? w australii świat sie skończy szybciej, a w kaliformii będą w telewizji dlugie relacje pokazywac z tego zanim ich dopadnie)
 

O L K A™

Nowicjusz
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
193
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Wiecie co jesli ma koniec nastapic w 2012 to ja NIE CHCE ! ;(
Jak ja mam miec wtedy dopiero 18 lat ;(
To mialabym sie nacieszyc wolnoscia
Wiecie jak mne straszycie ?
To jest dla mnie okropne, ale chociaz zeby te Mistrzostwa Europy sie odbyly bo mam zamiar tam jechac :D

Aha i jeszcze juz tyle napisaliscie o tym koncu, ze tak w to uwierzylam i sie zalamuje :/

AAA no ijeszcze jedno
Ja jestem pechowa, a wczesniej nie myslalam o koncach swiata, a teraz jak pomysle to sie pewno spelni
 

SPEED-POGROMCA

Nowicjusz
Dołączył
20 Styczeń 2007
Posty
201
Punkty reakcji
0
Miasto
Jarocin
Kto wierzy to wierzy ja tam nie wierze juz tyle razy mial byc koniec i nic i mam nadzieje ze teraz tez nie bedzie <_<
 

EvenHeavenCries

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2007
Posty
169
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Koszalin
w 2012 mają być u nas MŚ wiec by było źle. A tak swoją drogą. Nie jestem naukowcem ale to moje skromne zdanie: Tak Ziemia na pewno stanie w miejscu - uważaj bo :p:p. A nawet jeżeli by zatrzymała się - to co. Przeciez by się kręciła tylko w jedną strone - co to za różnica :D :bag:
 

Fliegu

Reita x* x*
Dołączył
21 Listopad 2005
Posty
1 329
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzieś napewno
moim zdaniem koniec swiata to daleko daleko (sami go kiedyś zniszczymy) a koniec nas.. ludzi może już niedługo bo "przebiegunowanie ziemi" następuje o wiele wiele szybciej niż nam się wydawało kilkanaście lat temu i zmiany klimatyczne już czasem odczówamy... a gdy nastąpi całkowita zmiana biegunów to raczej nie zdążymy się przystosować do nowych warunków (nagła zmiana temperatury etc) więc myślę że to będzie nasz koniec a początek czegoś innego... (kogoś innego...?) ale że to stanie się o wyznaczonej porze dnia i godziny to wątpie to przyjdzie niespodziewanie jak niespodziewanie w końcu nam to w świadomości utkwi że się stanie
 

yeti86

Nowicjusz
Dołączył
9 Czerwiec 2006
Posty
2 399
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
Jarocin
Czy było by źle to nie wiem, bo w telewizji widziałem jak ktoś się wypowiadał że trzeba zrobić nie zapomniane mistrzostwa, więc takie na których byłby koniec ludzkości byłyby napewno nie zapomniane.
 

kubek633

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2007
Posty
44
Punkty reakcji
0
Jedni w to wierzą inni nie ja osobiście uważam, że to jest tylko poto żeby mieli się czy podniecić. :D
 

Jelonek8

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2007
Posty
8
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
Tarnow
bieguny magnetyczne sa w ciaglym ruchu - za jakis czas polnocy nie bedzie wskazywala gwiazda polarna tylko jakas inna niepamietam :D
Wedlug mnie koniec swiata jest wtedy jak umieramy
 

' K a J a '

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
138
Punkty reakcji
0
jakos tak dziwnie slyszalam o tym ale nie interesuje mnie to zabardzo.. bedzie jak bedzie :)
 

unforgiven

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2007
Posty
246
Punkty reakcji
1
Wiek
32
Miasto
Gliwice-Sośnica
z tym rozbiegunowaniem^^ to wydaje mi sie ze powoli sie klimat zmienia i powoli sie do niego przystosowujemy i mysle ze nie bedzie jakiegos nagłego konca świata^^ ;P ..

kazdy ma swoj wlasny koniec swiata jak umiera;]
 

kizia_mizia

Nowicjusz
Dołączył
15 Wrzesień 2005
Posty
2 850
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z zamku..
Niedawno sie nad tym głębiej zastanawiałam i z mojego punktu widzenia jest to możliwe. Ponieważ Ziemia jest tylko planetą...a Majowie posługiwali się precyzyjnymi systemami rachuby czasu. Wyznaczyli kiedy sami przyszli na świat i kiedy dochodziło u nich do zaćmienia słońca. Oni bez żadnych dokładnych instrumentów potrafili obliczyć obieg Ziemi i Księżyca wokół Słońca oraz cykle innych ciał niebieskich. Więc :} możliwość istnieje, ale jak będzie to zależy tylko od Boga.
 
Do góry