Skoki Narciarskie

ziobro

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2009
Posty
15
Punkty reakcji
0
Dobrym rozwiązaniem dla Małysza jest trening pod okiem Lepistoe. To przeciez za jego 'kadencji' Adam odrodził sie i zdobył mistrzostwo swiata. Małysz ma do niego zaufanie i myśle ze ten trening przyniesie jakies rezultaty. Hannu powinien zostac osobistym trenerem Małysza, bo przy aktualnym trenerze polskiej kadry nasz mistrz nie ma szans na odrodzenie się. Nie rozumiem jak taki ktoś jak Kruczek, który moze raz w życiu doleciał do punktu K ( :lol: ), może uczyć skakać takiego mistrza jakim jest Małysz...
 

Chaosek

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
226
Punkty reakcji
1
Wiek
80
Miasto
;0
Właśnie trwa konkurs w Zakopane :D Adam Małysz jest czwarty a w drugiej serii jest aż siedmiu polaków :p
 

mati123

Nowicjusz
Dołączył
21 Październik 2007
Posty
62
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Turek
Myśl , że dobrze by było żeby Gregor na razie przestał wygrywać ( i nie tylko dla tego że kibicuję Ammanowi ) chodzi mi o to całe zamieszanie wokół jago osoby ... bo popatrzmy na Simiego : był trzeci a cieszył sie jak nie wiem co choć przecież dwóch jego najgroźniejszych przeciwników było wyżej . On się cieszy każdym dobrym skokiem. Boję się , że nidługo Gregor będzie płakać jak będzie drugi , Mogę się mylić .... ale boję się ze tak będzie
 

marco1980

Nowicjusz
Dołączył
10 Luty 2009
Posty
30
Punkty reakcji
0
Stoch wreszcie pokazał, że jego talent nie jest tylko w opowieściach. Dwa ładna, równe skoki i niewiele zabrakło a zrobiłby niespodziankę zdobywając medal.
 

FL8

Black Dynamite!
Dołączył
4 Styczeń 2009
Posty
2 469
Punkty reakcji
8
Wiek
33
Dokładnie jestem zdziwiony...nigdy zbyt w niego nie wierzyłem, a pokazał klasę. Dwa Bardzo dobre, równe skoki. Zasłużył na to czwarte miejsce. Niestety teraz media zrobią presję i jutro już nie da rady być tak wysoko. A co do Małysza...no cóż starał się, walczył...dla mnie i tak jest Mistrzem...Zobaczymy jutro co się bedzie działo!
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
A co do Małysza...no cóż starał się, walczył...dla mnie i tak jest Mistrzem...Zobaczymy jutro co się bedzie działo!
Tak, Małysz nadal jest mistrzem ;)
No fakt Stoch dzisiaj ładnie skakał, ale ciekawe czy jutro będzie podobnie :]
Ja czekam na Klimka Murańkę on może być następcą Małysza ;)
 
V

Voluke

Guest
No szkoda trochę że Stoch nie zdobył medalu, ale i tak mu dużo zabrakło bo 4.5pkt także nie można narzekać...

PS: Ja mam nawet stronkę gdzie prowadzę internetowy turniej skoków :p
 

Zarzi

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraśnik
Dzisiaj konkurs drużynowy! ^_^

Voluke -------> Mógłbyś podać tą stronkę? ;)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
No i w końcu, w Kuopio nasz mistrz stanął na podium :D 119 m w pierwszej i aż 127 m w drugiej serii dało Polakowi 3-cie miejsce :)
Ehh, można było się poczuć jak kiedyś ;) Oby tak dalej ;)
 

Demon3300

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2009
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Puerto Rico
Miło by było jakby znowu nam wszyscy zazdrościli Małysza jak kiedyś, po dzisiejszych wyczynach widac, że stara się wrócic do dawnej, świetnej formy.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
A ja się cieszę że Schlierenzauerowi w końcu noga się powinęła, myślałem że on się rozpłacze, kiedy drugi skok tak mu nie wyszedł :]
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
A ja się cieszę że Schlierenzauerowi w końcu noga się powinęła, myślałem że on się rozpłacze, kiedy drugi skok tak mu nie wyszedł :]
tez sie ciesze. niech mlody nie mysli, ze juz wszystko bedzie mu wychodzilo, ze jest taki wspanialy. troche pokory sie przyda :)
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Schlierenzauer to gwiazdka która zgaśnie tak samo szybko jak się pojawiła :]
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
a mi sie wydaje, ze bedzie gwiazda przez wiele lat. to nie jest przypadkowa forma. juz w tamtym sezonie to pokazal. na pewno kiedys bedzie mial dluzszy kryzys, bo nie da sie byc dobrym przez cala kariere, ale z pewnoscia sie po nim odrodzi i znow bedzie mistrzem
 

laura1990

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Nie cierpię Schlieriego :/ Nie dość że ma się za nie wiadomo kogo to nie umie przegrywać. Jakby tak Ammann wygrał PŚ..będzie to bardzo trudne no ale..
A ponoć Ahonen wraca do skoków. Lol.Aż tak zatęsknił
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
No i Polak znowu pokazał jak się skacze, co prawda miejsce 4 ale podium blisko było, oby tak dalej ;)
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
a nie wydaje wam sie że Adam Małysz powinnien już skończyć ze skokami. Zrobi juz swoje ( nie było skoczka który by tyle sezonów tak równo skakał). najgorsze jest to że nie ma żadnego następcy.
 
Do góry