Skoki Narciarskie

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Adaś znów triumfuje :D !!!!!!!!
//i wyprzedził Jacobsena w klasyfikacji generalnej więc jest 1!! :eek:k:
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
Adaś Gratulacje tylko tak dalej kolejny triumf naszego Małyszka :klaszcz:
Dzisiaj na podjum i prowadzi w klasyfikacji generalnej :eek:k2:
Nikt naszemu skoczkowi nie dorówna :)

buuu... Małysza nie było dzisiaj nawet w 30 i stracił pozycję lidera w klasyfikacji generalnej
Myślę jednak że to nadrobi w kolejnych skokach i będzie dobrze :)
 

~CzArNa~

prezesowa.
Dołączył
9 Sierpień 2006
Posty
3 871
Punkty reakcji
4
Oj szkoda tego dzisiejszego skoku, ale dobrze że mu się nic nie stało :p
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Szkoda :(.. ale i tak najważniejsze, że cało wylądował ..i tym samym pokazał swoją klasę, po wymanewrować cało z takiego podmuchu wiatru..tez trzeba umieć :eek:k:
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Ech dzisiaj nie widziałem jak nasz Adas wymiatał..Ale grunt, że znów pokazał swoja klasę :eek:k:
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
jasne że najlepszy jest trzymam kciuki bo jutro ciąg dalszy zmagań Małysza i całej reszty o godzinie 10 :)

ha!!! I Małysz znowu pierwszy i nie odda już prowadzenia Jacobsenowi :D Dalej trzymam kciuki no bo jeszcze jutro skacze :)
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Adaś wymiata :eek:k: ..ale jeszcze jutro decydujące starcie..w skokach nie da się przewidzieć co się stanie..Ale całym sercem..jestem za naszymi skoczkami :)
 

hihra

// Żyjący paradoks //
Dołączył
26 Styczeń 2006
Posty
1 433
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
// Kraków //
Ze wszystkich sportów najbardziej lubię skoki narciarskie.
Na inne dyscypliny w TV nie mogę patrzeć.
 

terra

Nowicjusz
Dołączył
7 Styczeń 2008
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja bardzo lubię oglądać i typować skoki narciarskie. Kursy na Małysza są w tym sezonie całkiem niezłe bo Adaś nie skacze jakoś super. Dlatego można na nim sporo zarobić ;)

Pozdrawiam
T.
 

Lexsus12

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
76
Punkty reakcji
0
Kto to słyszał zarabiac na adasku:D Teraz ogladalem skoki malysz skoczyl w pierwszej seri bdb ale w drugeij dal ciała.
Ciekawym skoczkiem jest tez kail stoch bardzo lubei tego faceta ma swój styl i skacze takze calkiem dobrze
 
I

indyk89

Guest
Adas osoatnio nie ma formy. I nic tu niezrobimy. Ja tez obstawiam skoki narciarskie w bet-at-home ;] Ale jednak trudno trafic cos ;]
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
ale interesujące... leci i spada i następny leci i spada i next wow ale adrenalinka...
 

jagis16

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Krzyżowa
ale interesujące... leci i spada i następny leci i spada i next wow ale adrenalinka...

Jak Cię to nie interesuje to się z łaski swojej nie wypowiadaj...

Co do dzisiejszych zawodów- wielka szkoda, że do drugiej serii nie wszedł Maciek Kot i Stefan Hula, którzy zajęli kolejno 31. i 32. pozycję... Kamil Stoch po dwóch równych, chociaż przeciętnych skokach uplasował się na 24. miejscu. Adam, który po pierwszej serii zajmował 5. lokatę, spadł na 9. Oczywiście, że szkoda, bo pewnie liczyliśmy wszyscy na coś więcej, ale i tak jest lepiej z naszym mistrzem niż parę tygodni temu. Wrócił do swojej stabilnej formy. Ważne, że skacze powtarzalnie, na swoim poziomie. Nie jest to forma, której Adam sobie by sam życzył, ale nic na to nie poradzimy. Nie zawsze można być najlepszym. Za to co Adam zrobił w poprzednim sezonie musimy mu wybaczyć :). Zresztą on sam chciałby skakać lepiej i dostarczać na więcej radości. I tak jeszcze będzie najlepszy ;).
 
Do góry