Skoki Narciarskie

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
Aaaa ! Zabierzcie to ode mnie !
Nienawidzę, nienawidzę, nienawidzę. ;]
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
HURA!!! Małysz wygrał!!! Wyrównał nawet rekord skoczni :klaszcz:
Super jutro będzie jeszcze lepiej :eek:k:
Dzisiaj to nawet 20 był Kamil Stoch nawet nieżle :)
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
POLAKOM GRATULUJEMY MAŁYSZA a jutro bedziemy gratulowac pilkarzom recznym ;) .... ZŁOTY WEEKEND.... Czasami cale zycie czeka sie na takie chwile...az mi sie lezka zakrecila w oku patrzac na Adasia :D
 

Attachments

  • Nike.jpg
    Nike.jpg
    41,5 KB · Wyświetleń: 107

alakhi

Nowicjusz
Dołączył
30 Styczeń 2007
Posty
153
Punkty reakcji
0
Miasto
Środkowa Polska
Yes!!! yes!!! yes!!!

Braaawo !!!!

To jest wyczyn, Małysz zrównał rekord Hanavalda z przed 6 lat, jutro go przeskoczy...
 

dzio

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z choinki
Brawo dla Adama i Kamila!!!! naprawde fajne byly te zawody, szczególnie druga seria:)) a zauważyliście ze Małysz to od tylu ZSYŁAM?????
 

Boyan

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2006
Posty
502
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
z koszmarów !!!
dzio ..hehe... zaczna nam wychodzic zaraz jakies proroctwa! zycze Adasiowi takiej formy jeszcze co najmniej przez 3 lata,dopoki mały Klimek nie wskoczy na jego miejsce :D .... szkoda ze nasza kadra taka uboga jest! z zazdroscia sie patrzy na Austrie... po 3-4 zawodnikow w pierwszej dyszce a czasami i 2 na podium...no coz! MALYSZ jest WIELKI!!! Bogu chwala ze w tym naszym polskim sporcie sie cos dzieje... :D
 

dzio

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z choinki
hehe cio sie odrazu cieszysz Boyan?? tak tylko pisze bo gdziesz slyszalam.A ja zycze Adamowi takiej formy jak najdluzej!!! a ten "maly Klimek" to fajnie mowi; cytuję:
"poszlem se z nim poskakac" heh. A Austria to faktycznie naprawde mocna drużyna:))))
 

dzio

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2007
Posty
98
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z choinki
Ja uwielbiam skoki!!!!!! dzis Malysz naprawde swietnie!!! I Tak Lata Nasz Mistrz Świata:))))
Kamil tez bardzo dobrze:)))))
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Dla takich chwil warto żyć. Łezka się w oku kręciła, gdy w Sapporo grali Mazurek Dąbrowskiego...
 

wera83

szalona wredotka :D
Dołączył
5 Sierpień 2006
Posty
2 164
Punkty reakcji
1
Wiek
40
Miasto
z piekiełka :D Ja tam rządzę :P
I nareszcie doczekaliśmy sie złota i to w jakim stylu tylko pogratulować Małyszowi. :):):)
Stochowi też dość dobrze poszło :):):)
Gratulacje panowie tylko tak dalej :D
 

*Ktosik:D

rozhuśtywacz brzóz
Dołączył
21 Luty 2006
Posty
850
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
NeverLand
Może zacytuje mój opis z GG po dzisiejszych zawodach w Kuopio : " MAŁYSZ...RULES !!! " :eek:k:
 

Mastek

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2007
Posty
302
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Łódź
Jeżeli Adam ma wygrać Puchar Świata, musi wyprzedzić Jacobsena w kolejnych dwóch konkursach. W Planicy może być różnie, bo mamut rządzi się swoimi prawami. Poza tym jest wielce prawdopodobne, że conajmniej jeden z trzech konkursów wogóle się nie odbędzie - tam od zawsze mają problemy z wiatrem. Ale wierzę, że będzie dobrze :)
 
Do góry