Skoki Narciarskie

jagis16

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Krzyżowa
Nie będziesz mi mówić co mam robić!

Twoja argumentacja mnie powala :lol: . To jest temat dla kibiców skoków narciarskich, a jak Ci się coś nie podoba to nie musisz tu pisać. Po co komu takie Twoje opinie. Jak chcesz to ja mogę się pośmiać z czegoś co jest Twoją pasją. Najpierw "wyrażasz swoją opinię" w nie powiem jaki sposób, tylko po to, żeby sprowokować innych, a teraz zachowujesz się jak małe dziecko, które burzy się, kiedy mama zabiera mu zabawki...
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
ojjj jaki kozaczek na forum... hmmm moja pasja??? Arka Gdynia Hools chcesz jeszcze coś powiedzieć...
 

jagis16

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Krzyżowa
A co myślisz, że się Ciebie boję?
Po tym co piszesz widać, że potrafisz bronić swoich racji :lol:...
Myślisz, że jak napiszesz nazwę "ukochanego" klubu, to się przymknę?
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Nie każe Ci się przymykać... mów co chcesz ale nie w moją strone... bo ja czegoś takiego nie lubie... a w sumie inaczej chętnie posłucham co masz do powiedzenia o stadionowych zadymach czy ustawkach...???
i nie musisz się mnie bać bo dla mnie ważne jest tylko to co powiedziane jest w twarz...
 

jagis16

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Krzyżowa
A dlaczego mam nie mówić w Twoją stronę, co? Znalazł się pan i władca, nie rusz, nie tykaj...
Trudno, że nie lubisz, myślisz, że w życiu będziesz doświadczał tylko przyjemnych rzeczy? Spotykał ludzi, którzy będą mieli takie same poglądy jak Ty? Którzy będą Ci tylko przytakiwać? To jest forum, a Ty jesteś użytkownikiem takim jak ja, nie jesteś na innych prawach. Po co wypowiadasz się w tak głupi sposób na temat, którego nie lubisz, co? Jak ja się na czymś nie znam, nie patrzę na to, nie interesuje mnie to, to nie wyrażam zdania. Co kogoś obchodzi, że Ty nie lubisz skoków? Albo nawet jak już Ci tak zależy na tym, żeby inni się o tym dowiedzieli, to napisz to normalnie, a nie tak, jakby skoki były czymś bez sensu. To może ja tak zacznę pisać o Arce Gdynia, hę?
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Tykniesz tematu który jest bliski memu sercu i nie będe miły... Uwierz ,ze nie wszyscy mi przytakują w życiu he hehe mam wiele wrogów ale staram się dla każdego z nich znaleźć czas:) i jestem pewien ,że nie przeżyłeś tyle ile ja musiałem zniesć a jeszcze jakoś po tym wszystkim myśle racjonalnie... napisałem tak by mi ktoś wytłumaczył co w tym interesującego a nie żeby ktoś mi napisał że nie mam się wypowiadać... Ja bym Ci wytłumaczył co widze w Areczce... co widze w ustawkach... co widze w prawdziwym kibicowaniu ,oprawach...
 

jagis16

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Krzyżowa
Już nie jesteś miły, ale to szczegół. Tak poza tym jestem dziewczyną, ale to też szczegół...
Nie musisz mi pisać, że przeżyłeś więcej ode mnie, to nie jest temat na to. Skoro nie wiesz co w tym interesującego to spytaj się normalnie a nie w taki sposób...
 

Domelek89

Nowicjusz
Dołączył
7 Luty 2008
Posty
326
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Trójmiasto
Sorry za pomyłke... ale wiesz temat wskazuje na to by sie wypowiadały osoby które tego nie lubią... przeczytaj temat jeszcze raz... Skoki Narciarskie:) bo jak tu nie lubić tego sportu.... więc napisałem jak tu nie lubic.. patrz. pierwsza moja wypowiedz... a Ty wyjechałaś że nie mam sie wypowiadać...
 

jagis16

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2008
Posty
79
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Krzyżowa
To zależy jak rozumiesz temat, ale wydaje mi się, że chodziło tu raczej o to, że skoków nie da się nie lubić...
 

Indyhomer

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Jest rozczarowanie w sercu i zawód. Moje skoki to załamka...

Wydaję wam się, że to wszystko ma dalej sens? Sam Małysz przyznaje, że jest tragedia i nic mu nie wychodzi, może już lepiej byłoby odpuścić i przestać się w jakimś stopniu kompromitować i powiększać tylko swoją frustrację. Gołym okiem widać, że Adam nie czerpie ze tego radości, że raczej to wszystko jest jak wymuszone, skacze bo skacze ale bez jakiegokolwiek polotu, chęci, byleby skoczyć i jechać dalej. Może lepiej by było odpuścić sezon, ale parę turniejów, popracować nad formą fizyczną i psychiczną i dopiero wrócić. Co o tym sądzicie? Odrodzi nam się Adam jeszcze czy to już koniec?
 

Stuq

Mr. Complicated
Dołączył
10 Lipiec 2007
Posty
1 491
Punkty reakcji
3
Samemu to on sobie może popracować nad bródką ;)
Zmiany trenerów nie przyniosły nic dobrego. Adam zrobił swoje i jeżeli odszedłby to nikt nie miałby prawa na niego "psioczyć". Ale wiadomo - ma rodzinę, a na rodzinę trzeba pracować. Może za obecne skoki pieniędzy dużych nie ma, ale ma sponsorów...
Rezygnowanie z kilku weekendów nie ma sensu, bo w 2 tygodnie forma mu nie wróci... Czas i tak gra na jego nie korzyść, bo nie sądze, że np. w przyszłym sezonie będzie mocniejszy od młodych skoczków...
 

Indyhomer

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
37
No tak, ale może teraz odpuszczenie i powrót na turniej w Zakopanym by pomogły. Nie wierze i nikt mi nie wmówi, że Adam jest tak słaby, że ledwo kwalifikuję się do konkursów. Na pewno nie ma już tyle umiejętności żeby deklasować rywali i wygrywać konkurs za konkursem ale nie jest tak słaby żeby zajmować miejsca typu to dzisiejsze czyli 27.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Adam już swoje wyskakał, moim zdaniem w tym sezonie nie ma szans na powrót do formy a i w przyszłym pewności nie ma. Chyba to już końcówka pięknej kariery polaka :/
 

Indyhomer

Nowicjusz
Dołączył
24 Grudzień 2008
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Że sezon jest już stracony to raczej pewne, teraz jest tylko pytanie co dalej? Czy jest jeszcze sens to wszystko przeciągać i liczyć, że będzie tak jak kiedyś w jakimś tam stopniu czy już po prostu dać sobie spokój i odpuścić. Chociaż na pewno szkoda by było aby tak zakończyć karierę, będą przeciętnym zawodnikiem, ledwo kwalifikującym się do konkursów.
 

Chaosek

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2007
Posty
226
Punkty reakcji
1
Wiek
80
Miasto
;0
Bardzo lubię oglądać skoki, zacząłem jakieś trzy lata temu. Kibicuję oczywiście Adamowi Małyszowi, któremu w tym sezonie coś nie idzie :( Ale co miał zrobić, to zrobił :D
 
Do góry