Skoki Narciarskie

Tamburynek

Nowicjusz
Dołączył
22 Maj 2009
Posty
394
Punkty reakcji
7
Miasto
Małopolska
Ciekawe co pokażą te nasze łamagi w Zakopcu oczywiście nie chodzi mi o Małysza bo swoje on już wyskakał tylko o resztę tych naszych trutni? A na medal na olimpiadzie to raczej nie liczcie :lol:
 

jose

Nowicjusz
Dołączył
25 Listopad 2008
Posty
22
Punkty reakcji
1
Pięknie nasi się w Zakopcu pokazali! Ach.. Po prostu palce lizać. :/ Tak słabego występu dawno nie widziałem. Co sądzicie o lotach wczorajszych w Oberstdorfie? Kto według Was najlepiej się wczoraj pokazał? Kto wygra dzisiaj?

Według mnie wczoraj najpiękniej latał Martin Koch. Pierwsza seria fenomenalna! Cztery belki niżej, a skoczył tylko metr krócej (czy tam dwa, nie pamiętam).

Ten nowy system mnie rozwalił. Jest do niczego. Owszem, ta część z belkami okej, ale z wiatrem nie. Odbiera to całkowity urok i magię skoków..

Hehe a ja chyba najbardziej uwielbiam oglądać skoki narciarskie z Was wszystkich :]

Oprócz mnie. Kocham skoki.
 

qXp

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2010
Posty
22
Punkty reakcji
0
To dziś dmuchamy w telewizory. Leć Adam leć!
 

Nekson

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Osw.
Mam nadzieję i liczą na podium, bardzo realne jest według mnie. ;)
 

Nekson

Nowicjusz
Dołączył
29 Styczeń 2010
Posty
188
Punkty reakcji
0
Miasto
Osw.
Wiedziałem, że będzie medal.
Jest srebro, oby tak dalej.!
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
No proszę, Adam trafił z dobrą formą na igrzyska. Być tyle lat w czołówce - to się ceni. ;) Inni Polacy słabo, ale to akurat nie jest niespodzianka. <_<
 

kocham_PZPN

Nowicjusz
Dołączył
12 Luty 2010
Posty
4
Punkty reakcji
0
Ciekawe co zrobi Schlierenzauer na dużej skoczni. Nie ukrywał rozczarowania po tym jak Małysz skoczył 104,5 metra w drugiej próbie. Do tego dojdzie jeszcze rewelacyjny Ammann. Na dużej skoczni zawody zapowiadają się godnie.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Adam Małysz po zakończeniu konkursu mistrzostw świata na dużym obiekcie w Oslo poinformował, że to jego ostatni sezon w karierze. "26 marca w Zakopanem skoczę po raz ostatni" - poinformował.
źódło:wp.pl

Więc stanie się to co było nieuchronne, nasz najlepszy skoczek, (być może nasz najlepszy sportowiec) kończy karierę, odchodzi w dobrym momencie, bo trzeba przyznać że nadal jest na szczycie, i nie jeden młodzian nie może mu dorównać ;)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Więc stanie się to co było nieuchronne, nasz najlepszy skoczek, (być może nasz najlepszy sportowiec) kończy karierę, odchodzi w dobrym momencie, bo trzeba przyznać że nadal jest na szczycie, i nie jeden młodzian nie może mu dorównać ;)

Sam przecież powiedział w wywiadzie, że zawsze chciał odejść będąc w dobrej formie. I tak uczynił.

Brakować nam go będzie i cały ciężar będzie teraz spoczywał na Kamilu Stochu. Będzie on niezmiernie porównywany do Adama.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Będzie porównywany, ale tak być nie powinno, nie będzie drugiego Małysza i już.. ale wiadomo jakie są media ;)
Jednak po kilku ostatnich konkursach, Stoch daje nadzieję na to że o polakach nadal będzie się słyszeć w tym sporcie
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Będzie porównywany, ale tak być nie powinno, nie będzie drugiego Małysza i już.. ale wiadomo jakie są media ;)
Jednak po kilku ostatnich konkursach, Stoch daje nadzieję na to że o polakach nadal będzie się słyszeć w tym sporcie

Słychać będzie, ale napewno nie tak jak teraz. Inne pytanie jak on sobie poradzi z tą presją.

Thomas Morgenstern oddał przez przypadek złoty medal.
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Oby jak najlepiej, trzeba wiary i cierpliwości

No fakt Morgiemu zabrakło centymetrów
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Oby jak najlepiej, trzeba wiary i cierpliwości

No fakt Morgiemu zabrakło centymetrów

Bądź noty sędziowskiej. Jest on moim ulubionym zawodnikiem. Wolę go jakoś od Schlirenzauera. Chociaż, myślę że talent do skakania jednak ma Gregor lepszy. A ty jakiego skoczka lubisz najbardziej ?
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Oczywiście że Małysz ;) lecz jeśli miałbym wybrać kogoś innego to chyba również Morgi ;)
 

Staszek91

Nowicjusz
Dołączył
6 Luty 2011
Posty
640
Punkty reakcji
8
Wiek
32
Ja za Małyszem nie przepadam. Lubiłem go dlatego, że był Polakiem.

Morgi lubię jego wykładanie się na nartach. On się tak pięknie kładzie biodrami.
 
Do góry