Skoki Narciarskie

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
jak dobrze pojdzie to w przyszlym sezonie Malysz nie bedzie jedynym Polakiem liczacym sie w walce :)
 

Zarzi

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraśnik
To co teraz skacze Małysz a to co skakał kiedyś..Ahonen odszedł jak był na szczycie <_<


Adam też człowiek... nie ma i nie będzie takiego człowieka, który przez 15 lat będzie zwyciężał! :niepewny: Janne odszedł... ale wraca! :] Myślę, że nadchodzący olimpijski sezon, może być bardzo ciekawy...

Młody, utalentowany Gregor Schlierenzauer vs Wielki, utytułowany Adam Małysz vs "Stary", utytułowany wyjadacz Janne Ahonen

:niepewny: :]
 

laura1990

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
Dzisiejszy konkurs bardzo ciekawy :) Ale wtedy co zrestartowali pierwszą serię to nie dziwne że gwizdy lecia <_< ły
Ammann 3,Małysz 2,Olli 1 :) Schlierenzauer poza i bardzo dobrze.Tej flagi to większej nie miał:/
A Simi słodko wyglądał w okularkach ;P
Brawo Adam!Brawo KAmil!
ehh i sezon się skonczył
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Sezon się skończył, to fakt, ale została nadzieja że w przyszłym sezonie będziemy mieli dwóch mocnych reprezentantów ;)
Brawo dla Małysza i Stocha świetne skoki :)
 

Daros23

Nowicjusz
Dołączył
10 Czerwiec 2008
Posty
1 987
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
WLKP
jesli zachowaja taka forme na przyszly sezon bedzie swietnie. przynajmniej pod koniec sezonu Małysz pokazal niedowiarkom, ze jeszcze sie nie skonczyl :)
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
Adaś i tak skacze strasznie długo na mistrzowskim poziomie. Oby na Olimpiadzie zdobył złoto. Dla mnie zrobił już wystarczająco. Nawet jak ogłądam skoki to nie myśle o tym że musi wygrać. On już zrobił swoje. Szkoda tylko że mamy tylko jednego następce :(
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
a ja w tej chwili żadnego nie widzę. Boje się że kolejny Adam pojawi sie za 20 lat.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
a ja w tej chwili żadnego nie widzę. Boje się że kolejny Adam pojawi sie za 20 lat.
Chyba Cię coś...nie tak.

No nieźle w tym sezonie skakali.Adam popisał się jakoś ale Stoch był lepszy
 

noname80

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2009
Posty
534
Punkty reakcji
0
Tylko adam był kilka lat w czołówce kilka ładnych lat. Mam nadzieje że moje słowa nie będa prorocze i Stoch będzie tak dobry jak Adam
 

Zarzi

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2009
Posty
114
Punkty reakcji
0
Miasto
Kraśnik
Gregor Schlierenzauer zerwał wiązadła krzyżowe! W soim ostatnim skoku w tym sezonie!
 

Iza.

Nowicjusz
Dołączył
24 Marzec 2009
Posty
516
Punkty reakcji
8
Miasto
Małopolska
Kiedyś to nie odpuściłam żadnych zawodów :D
Ale w tym sezonie jakoś nie miałam ochoty tego oglądać.
Adam już nie skacze tak jak kiedyś.
Kibicowałam pewnemu panu z Austrii xD
 

laura1990

Nowicjusz
Dołączył
28 Luty 2009
Posty
14
Punkty reakcji
0
"Nawet jak ogłądam skoki to nie myśle o tym że musi wygrać"
hmm..nawet..nikt nic nie musi :p
a następcy Małysza nie ma
Małysz jest jeden i jak to Kamil powiedział on nie chce być następcą Małysza tylko sobą
 

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
Gregor Schlierenzauer zerwał wiązadła krzyżowe! W soim ostatnim skoku w tym sezonie!


Gregor Schlierenzauer oddał w zeszłym tygodniu pierwsze skoki po kontuzji. Zdobywca Kryształowej Kuli trenował na skoczni w Stams, wspólnie ze swoimi znajomymi ze sportowego gimnazjum.
 

tweetasek

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2006
Posty
1 369
Punkty reakcji
14
Miasto
okolice Pyrlandii
myślę, że początek sezonu mieli bardzo obiecujący...aż za bardzo. Niestety ostatnimi czasy nie idzie już im tak dobrze :( Pozostaje mieć nadzieję, że do olimpiady coś się zmieni na lepsze i o coś powalczą, bo w drużynówce mają szanse nawet na medal. Oczywiście nie złoto, bo to dla Austriaków jest, ale za nimi nie ma długo długo nic...
 

Kaziczek

reaktywacja.
Dołączył
3 Kwiecień 2008
Posty
4 801
Punkty reakcji
76
Miasto
from Home
Pięknie by było gdyby Małysz powrócił do formy sprzed lat i w końcu wygrał olimpiadę ;) Jednak ja niczego od niego nie oczekuję, przez te wszystkie lata i tak dużo wygrał dał nam powód do dumy i rozsławił ten sport w Polsce, nawet gdy teraz mu nie idzie to jest dla mnie Mistrzem :)
 

chester0512

Nowicjusz
Dołączył
6 Czerwiec 2009
Posty
211
Punkty reakcji
0
Pięknie by było gdyby Małysz powrócił do formy sprzed lat i w końcu wygrał olimpiadę ;) Jednak ja niczego od niego nie oczekuję, przez te wszystkie lata i tak dużo wygrał dał nam powód do dumy i rozsławił ten sport w Polsce, nawet gdy teraz mu nie idzie to jest dla mnie Mistrzem :)


Liczyć że Adam zdobędzie Medal raczej nie możliwe , dobrze jak będzie w pierwszej 10 to dobry wynik jak dla niego. Ale wiadomo co to bedzie moze sie odrodzi jak w Val di Fiemme :]
 
Do góry