Pytanie do tych, którzy pragną śmierci

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Tak naprawde, to wiele osob mowi, ze chce odejsc, umrzec itd..
A pozniej-kiedy okazuje sie, ze sa nielueczalnie chorzy-nie chca odchodzic.
Kiedy smierc ich dotyka i jest tak blisko nich-chca zyc.
Mowia, ze nie chce im sie zyc, bo sa bezsilni, bo maja depresje,bo cos im sie w zyciu nie powiodlo.. nie umieja podniesc sie i wstac , nie maja wiecej pomyslow na zycie, choc tak malo go przezyli. Bo tylko jedna porazka wystarcza im do tego, by sie zabic. By juz skonczyc sowje zycie, nie chca sie podniesc i wlaczyc, a cale zycie na tym polega. Cale zyice polega na sukcesach i porazkach, na ciaglej walce.
Gdyby ten facet zapytal sie mnie o to, czy bezbolesnie zabic; odpowiedzialabym 'nie' bo choc na dzien dzisiejszy trace wiare i nadzieje, ze cos sie polepszy u mnie w rodzinie. Ze osoby na ktorych mi zalezy wyjda z tego, to chce zyc, chce wierzyc, ze znow z tymi chorymi osobami, ktore mam nadzieje wyzdrowieja bede ogladac i podziwiac swiat.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
a o na tym swiecie jest do podziwiania?? ...nic ! ohmy.gif
no... moze tylko motyle... laugh.gif
ludzie nie boja sie smierci - bo jest nieunikniona.. blink.gif
ludzie boja sie umierania! dry.gif
ale chciec smierci gdy sie jest mlodym?? naughty.gif
bzdura! biggrin.gif

shmondon spaprales mi moja wypowiedz :phi:
poza tym, na swiecie jest mnostwo rzeczy do podziwiania ;)
chociazby motyle :D
i wiele osobo chce smierci gdy sa mlodzi, albo im sie wydaje, ze chca ..
 

Battlefield

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2006
Posty
281
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ZG
lepiej jest zyc dlugo i szczesliwie niz krotko i nieszczesliwie! :eek:k:

No nie wiem ale długo i szczęśliwie żyć to się nie DAAAAAAA a krótko i szczęśliwie tak sobie popatrując na egzystencje niektórych ludzi stwierdzam jednogłośnie, nie demokratycznie ( ja tu jestem sadoma i gomora :p ) że się DAAAAAAA.
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
no to ugryz mnie!! biggrin.gif
ale ja sie w sumie zgadzam z toba motylecku!
lepiej jest zyc dlugo i szczesliwie niz krotko i nieszczesliwie! thumbsup.gif
ciesze sie :D
<gryze shmondona> bolalo? :p

No nie wiem ale długo i szczęśliwie żyć to się nie DAAAAAAA a krótko i szczęśliwie tak sobie popatrując na egzystencje niektórych ludzi stwierdzam jednogłośnie, nie demokratycznie ( ja tu jestem sadoma i gomora jezyk.gif ) że się DAAAAAAA.

dlaczego nie da sie zyc dlugo i szczesliwie?
da sie :p
 

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
fakt! zgadzam sie z toba motylecku! i nie jest to off topic offtopic.gif
ty jestes skromna! unsure.gif ja jestem OK bag.gif
zycie jest piekne! naughty.gif a piwo jest moczopedne! laugh.gif

shmondon oczywiscie ze jestem skromna , masz jakies watpliwosci? ;> :D
zycie jest piekne, i nikt nie powinien sie poddawac, tylko znalezc jakies rozwiazanie ;)
a samobojstwo to nie jest rozwiazanie ;D
 

shmondon

autoupdated
Dołączył
31 Sierpień 2006
Posty
1 301
Punkty reakcji
2
Miasto
straszna wiocha

motylek99

naćpana marzeniami.
Dołączył
13 Lipiec 2006
Posty
4 203
Punkty reakcji
0
Wiek
31
oczywiscie ze nie mam! ohmy.gif
goracokrwisty i wysokocukrowy motylecku! blink.gif
pf. (;
nie, nie jest rozwiazaniem! unsure.gif
a co jest rozwiazaniem??! ohmy.gif

na pewno nie samobojstwo,
tylko inne rozwiazanie-to zalezy od problemu ;)
ale nie ma takich problemow, ktorych nie mozna rozwiazac ;)
 

Qon

Eksperfekcjonista
VIP
Dołączył
21 Grudzień 2006
Posty
7 886
Punkty reakcji
184
Miasto
Alpha Centauri
ależ optymizmem powiało, to może obalmy Kaczyńskich od razu :sexy:
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
Napewno bym się nie zgodziła... jak już to sama chciałabym się zabić... samobójstwo dałoby mi większą satysfakcję.. nie chcialabym umrzeć szybko io bezboleśnie.. wolałabym cierpienie i możliwość zastanowienia się nad życiem....
 

Lady_159

Nowicjusz
Dołączył
26 Grudzień 2006
Posty
437
Punkty reakcji
0
Miasto
Gdzieś na Śląsku
samobójstwo dałoby mi większą satysfakcję.. nie chcialabym umrzeć szybko io bezboleśnie.. wolałabym cierpienie i możliwość zastanowienia się nad życiem....
:mruga: Ty wiesz co właśnie powiedziałaś? Samobójstwo dałoby Ci większą satysfakcję? Brawo za to stwierdzenie <ironia> Wolałabyś cierpienie? To ty nie wiesz chyba co oznacza cierpienie, i jak bardzo cierpią niektórzy ludzie podczas gdy chorują. Ja Ci proponuję małą lekcją, idź do hospicjum, tam się zastanów nad życiem i cierpieniem, a przy okazji na coś się przydasz.
Pozdrowienia
 

leepa77

Nowicjusz
Dołączył
16 Październik 2006
Posty
140
Punkty reakcji
0
''Łatwo jest ci mówić o czymś czego znasz'' - każdy moze powiedziedz sobie '' a wolał bym sie sam zabić'' , tylko jak przyszło by co do czego to myśle że wiecej było by tych niedoszłych samobujców.
 

anka1992

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2005
Posty
402
Punkty reakcji
0
Wiek
24
:mruga: Ty wiesz co właśnie powiedziałaś? Samobójstwo dałoby Ci większą satysfakcję? Brawo za to stwierdzenie <ironia> Wolałabyś cierpienie? To ty nie wiesz chyba co oznacza cierpienie, i jak bardzo cierpią niektórzy ludzie podczas gdy chorują. Ja Ci proponuję małą lekcją, idź do hospicjum, tam się zastanów nad życiem i cierpieniem, a przy okazji na coś się przydasz.
Pozdrowienia


Nie chodziło mi o to, że teraz chcę sie zabić bo to satysfakcja... tylko jeśli byłoby mi tak źle że chciałabym umrzeć to wolałabym to zrobić sama, a nie żeby ktoś zrobił to za mnie...
 

Merope

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
333
Punkty reakcji
0
Od kilku dni jestem na tym forum, i dużo ludzi żali się, że chce umrzeć itd.
Ale postawcie się w sytuacji, że z nienacka wychodzi koleś i mówi:
"moge cię szybko i bezboleśnie zabić, albo pozwolić ci żyć", myślę, że mało kto powiedziałby "tak, zabij mnie !"...
a co wy myślicie ?

No i co by tu na to odpowiedziec?
Jeżeli przyznam się do tego, że chce umrzec, że powiedziałabym "tak, zabij mnie" to za chwilę pewnie przeczytam, że próbuje zwrócic na siebie uwagę, że mi przejdzie, ewentulanie, że to napięcie przemiesiączkowe.
Jeżeli odpowiem "nie, chcę życ" to zaprzeczę sobie...
Trudny orzech do zgryzienia;>
 

HeadShot

Nowicjusz
Dołączył
25 Październik 2006
Posty
161
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Jeszcze niedawno odpowiedzialbym TAK, mialem duzo problemow i wogole... jednak teraz powiedzialbym NIE, obecnie nie mam zadnych trudnosci i sie ciesze z tego co jest.

Samobojstwo jest rozwiazaniem problemow, jednym z wielu ...
 

Kasia_na

tajemnica
Dołączył
25 Wrzesień 2005
Posty
1 609
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Z Dalekiego Wschodu
Gdyby ktoś mi zagroził śmierć albo pieniądze wybrałabym śmierć.Jestem tak dumna że nie pozwoliłabym na to aby mnie okradł.Nie chodzi o to że wstyd.Po porostu wolałabym śmierć.
Tak samo gdyby ktoś chciał mnie pobić to powiedziałabym, że albo mnie zabije albo mnie w ogóle nie dotknie.
Poza tym sama też moge to zrobić.Każdy jest w stanie tylko o tym nie wie.
 
Do góry