Wywolywanie DuchÓw

maynard

Nowicjusz
Dołączył
26 Październik 2008
Posty
140
Punkty reakcji
2
Wiek
35
Miasto
Gorlice
oo cmentarze to moja specjalność :D ostatnio wytargałem koleżankę (tak ok 22 ale ciemno już było :p ) bala się nieziemsko a ja miałem ubaw :D a tak na poważnie to wole sobie połazić po cmentarzu niż iść do kościoła i często tak robię :) :D nie ma się czego bać świetne miejsce by się zastanowić nad sobą :) choć fakt przynajmniej ja podchodzę do zmarłych z szacunkiem ;) przynajmniej staram się ;)

Odnośnie duchów interesowałem się jak byłem smarkiem ;) ale tylko na interesowaniu się skończyło bo miałem stracha podjąć jakieś działania w sumie do dziś lubię sobie poczytać o fajnych historyjkach związanych z egzorcyzmem ot takie mojae małe zboczenie ;)
 

władcydobroci

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
240
Punkty reakcji
1
Niektórzy nawet nie wiedzą co czynią... Pozostanie plama na każdym który to czynił. Jeżeli ktoś to robi dla zabawy - nie wie najwidoczniej co to zabawa. Nie zabawą powinno się nazywać czyn który przeklinać możecie przez skutki do końca życia. Jeżeli ktoś to robi dla wygłupów - dostanie swoją nagrodę. Jeżeli ktoś to robi by się zemścić - zemszczą się na nim. Jeżeli ktoś to robi by panować - jego opanują. Jeżeli ktoś to robi żeby się wznieść - opadnie. Jeżeli ktoś to robi by żyć - umrze.
 

Dark3N

Nowicjusz
Dołączył
22 Kwiecień 2009
Posty
5
Punkty reakcji
0
Miasto
z tąd dX
Co do wywolywania duchow to sam kiedys sprobowalem tego :p to bylo dawno jak mialem 8-9 lat :p ze znajomymi na podworku wpadlismy na pomysl by wywolac duchy oczywiscie ja wiedzialem ze to glupoty i strasi znajomi chca nas nastraszyc bo razem ze mna i moimi znajomymi byli tacy starsi wiec poszlismy do domu po takie swieczki zapachowe zapalilismy je obstawilismy dookola je w takim kragu starsza znajoma nam powiedziala ze w srodku tego kragu jest nam potrzebna jakas ofiara :lol: wiec wzielismy mrowke :D jak bylo wszystko gotowe to usiadlismy zlapalismy sie za rece i zaczelismy cos tam gadac juz niepamietam co ....... po calym seansie nic sie nie dzialo ale ja z kolega i bratem poszlismy do komorek po cos rower mielismy wziasc czy cos :p i nagle nam sie drzwi zatrzasnely ale nie tak ze przymkly nam sie tylko normalnie na zamek :eek:h: my sie wystraszylismy myslelismy ze ktos ze strony podworka wzial klucz i nas zamknal zeby nas wystraszyc ale nie bo klucze my mielismy przy sobie wiec moj kolega musial pod drzwiami swojej siostrsze podawac klucze by nas otworzyla spowrotem bo nie dalo sie otworzyc od srodka ehhh ciekawe co to nas tak zamknelo :D
 

CzArNa94

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Okolice Katowic ;]
Niektórzy nawet nie wiedzą co czynią... Pozostanie plama na każdym który to czynił. Jeżeli ktoś to robi dla zabawy - nie wie najwidoczniej co to zabawa. Nie zabawą powinno się nazywać czyn który przeklinać możecie przez skutki do końca życia. Jeżeli ktoś to robi dla wygłupów - dostanie swoją nagrodę. Jeżeli ktoś to robi by się zemścić - zemszczą się na nim. Jeżeli ktoś to robi by panować - jego opanują. Jeżeli ktoś to robi żeby się wznieść - opadnie. Jeżeli ktoś to robi by żyć - umrze.


Yyy gościu ty się jakichś psychotropów najadł ? :D Normalnie to ty się nie wypowiadasz xd A możne lepiej spytać z jakiej strony zrobiłeś kopiuj , wklej :p
 

nekro

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
87
Punkty reakcji
0
Fakt, nie polecem zajmować się tym dla zabawy.... bo to nie klocki lego... a efekty bywają zaskakująca... w obie strony.
 

Miyoshi

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2007
Posty
453
Punkty reakcji
0
Jeżeli ktoś to robi dla wygłupów - dostanie swoją nagrodę. Jeżeli ktoś to robi by się zemścić - zemszczą się na nim. Jeżeli ktoś to robi by panować - jego opanują. Jeżeli ktoś to robi żeby się wznieść - opadnie. Jeżeli ktoś to robi by żyć - umrze.

właśnie padłam ze śmiechu. Tekst rodem z Biblii conajmniej.
 

CzArNa94

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Okolice Katowic ;]
Dobra wpisze te zapytanie tutaj,bo mi sie nie chce tematu nowego zakładać :p Wie ktoś może czy są na Śląsku sklepy okultystyczne hmm ? Jak tak to proszę o namiary :D bardzo mi zależy ;)
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
bardzo ci zależy na byciu w pełni zależną od woli złego ducha, na totalnym niewolnictwu i życiu w brudzie jak zwierze...
ok, twój wybór :)

Adresów na szczęście nie znam.
 

CzArNa94

Nowicjusz
Dołączył
13 Kwiecień 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
Miasto
Okolice Katowic ;]
bardzo ci zależy na byciu w pełni zależną od woli złego ducha, na totalnym niewolnictwu i życiu w brudzie jak zwierze...
ok, twój wybór :)

Adresów na szczęście nie znam.


Hem hem xddd ja tylko chciałam kupić wisiorek bo jak z allegro zamówię to mnie 2 razy tyle wyjdzie xdd . ! Hehe nie martw się nie chcę wywołać żadnego demona :]
 

cr3ator

Wielebna Świnia
Dołączył
9 Listopad 2006
Posty
1 586
Punkty reakcji
5
Zaczyna się od wisiorków/horoskopów/wróżenia... a kończy się na wywoływaniu duchów ;)
 

emiliano221

Nowicjusz
Dołączył
14 Maj 2009
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
polska
wywołać ducha możesz nawet po przez silną medytacje, lub za pomoca lustra, jakiegos ciemnego koca i święconej kredy. Ale czy warto???? a co bedzie jesli to bedzie zły duch i zostanie z toba???? zadaj sobie to pytanie. do wywołanie nie są potrzebne żadne zaklęcia i klątwy, tylko silna myśl o zmarłej osobie, przyjdzie ona do ciebie tylko wtedy jak coś bedzie od ciebie chciała, a jak nie przyjdzie ona to skożysta z tego zaprosznia ktoś inny, KTOS BARDZO ZŁY
 

artemis00

I feed on AnimeFilia
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
1 655
Punkty reakcji
26
Wiek
30
Miasto
mwo
Jutro jadę z klasą na wycieczkę,mamy ochotę wystraszyć wszystkie dziewczyny :p Przyczepie sznurek do czegoś albo pilotem włączę nagle telewizor.
Ciekawe czy mnie duchy zjedzą xD
 

nelanelkowska

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2009
Posty
145
Punkty reakcji
1
Wiek
34
Mi kiedyś (ponad 10 lat temu jak byłam jeszcze dzieciaczkiem) przyśniło się, że idę z dziadkiem na cmentarz. Dziadek umarł.
Po śmierci babci (jakiś rok później) dostałam jej pokój i zamieszkałam sama na piętrze, na któym ona mieszkała.
Nękały mnie potworne koszmary, nie mogłam spać, nie wysypiałam się dzień w dzień. Najgorsze były sny, w któych przychodziła, wręcz dobijała się do domu i odsuwałą wszystkie firanki. Budziłam się i płakałam bo byłam zmęczona. W dodatku zawsze jak groziło mi jakieś niebezpieczeństwo, mojej mamie śniła się owa Babcia. Wszystko ustało, kiedy wyniosłyśmy jej pamiątki z domu. Jej kolekcję porcelany i przedmioty do któych przywiązywała wielką wagę.
Między innymi krzyż święty, który wisiał nad drzwiami i obrazek Matki Boskiej ze ściany.
Zero świętych obrazków w domu i zero koszmarów.

Nie mam pojęcia dlaczego??? :/ dlatego naprawdę odradzam wywoływanie duchów, bo jeśli mają później tak nękać koszmarami kogoś jak mnie to współczuję.

EDIT:

Niektórzy nawet nie wiedzą co czynią... Pozostanie plama na każdym który to czynił. Jeżeli ktoś to robi dla zabawy - nie wie najwidoczniej co to zabawa. Nie zabawą powinno się nazywać czyn który przeklinać możecie przez skutki do końca życia. Jeżeli ktoś to robi dla wygłupów - dostanie swoją nagrodę. Jeżeli ktoś to robi by się zemścić - zemszczą się na nim. Jeżeli ktoś to robi by panować - jego opanują. Jeżeli ktoś to robi żeby się wznieść - opadnie. Jeżeli ktoś to robi by żyć - umrze.

a jeśli ktoś to robi, by umrzeć? to będzie żył długo i szczęśliwie?

ludzie, czy wy nie rozumiecie, że to jest durne zastraszanie człowieka, żeby żył w bojaźni bożej?
człowiek od malucha wychowywany w naszej dziwnej religii jest zastraszony, stąd te duchy, strachy i tak dalej.

osobiście wieżę w Boga, ale na swój sposób i straszenie ludzi karaniem Boskim czy Szatanem to śmiech na sali.
 

consa

Nowicjusz
Dołączył
18 Wrzesień 2008
Posty
132
Punkty reakcji
0
Wywoływanie duchów to grzech śmiertelny. Po czymś takim ksiądz może w ogóle nie dać rozgrzeszenia.
 
Do góry