Wywolywanie DuchÓw

diva ziomek

Niepoprawny Humanista
Dołączył
17 Listopad 2006
Posty
1 607
Punkty reakcji
10
Miasto
Oświęcim/Kraków
Ja raz - żadnych efektów. Na pewno jeszcze kiedyś spróbuje, zwłaszcza że teraz jesień więc częściej się ze znajomymi w domu siedzi także w jakąś nockę na pewno spróbujemy. Aczkolwiek nie wierzę w takie duperele ;)


Pozdrawiam.
 

Wojtek92

Nowicjusz
Dołączył
4 Październik 2009
Posty
35
Punkty reakcji
0
Moja babcia wywoływała. Owszem udało się. A potrzebne jest radio z pustą kasetą na niej nagrywa sie rozmowa z duchem. Moja babcia chciala wywolac ducha swojej matki. wywoluje wywoluje i z radia słychac jak jakaś osoba woła ją (po imieniu) (chodzi mi o moją prababkę) Pózniej było słychac otwarcie sie jakiś wrot szczęk łancuchów i.... telefon ktos podchodził żeby go odebrac. Usłyszala dzwiek podnoszenia słuchawki..i juz ktos miał mówić ale moja babcia zatrzymała nagrywanie. Puściły jej nerwy. A kaseta rozpłyneła się;]
 

Szczebrzeszyn

Nowicjusz
Dołączył
5 Październik 2009
Posty
39
Punkty reakcji
1
Razem z moimi przyjaciółmi mam zamiar wywołać duchy. Czy próbował ktoś już i ma jakieś sprawdzone sposoby???? jeśli tak to proszę o pomoc i opis w jaki sposób to zrobić, a w szczególności jak rozmawiać z duchem!!!



CZekam....

A więc moi Mili piszę ten Post - Bo jest mnie żal całych rzesz ludzi którzy co Niedziele dają się doić po kieszeniach ,hochsztaplerą ubranym w sukienki .A także wszystkich innych którym za pedagowano strach . I nie ważne czy była to ciotka sącząca jad czy Babka chcąca opowieścią o duchach nastraszyć rozrabiające wnuczęta .Mój wywód zacznę od mózgu nazwę go komputerem pokładowym :sexy: , o bardzo szybkim procesorze odbierającym bodźce wzrokowe słuchowe zapachowe i odczucia cielesne .Nasz Komputerek obsługują programy językowe , do wiązania butów , do gotowania , a także program Strach ;) w programie strach są foldery katolicyzm , pliczki duchy , egzorcyzmy , baby jajgi, święty mikołaj .Proponuje wam wejść w narzędzia i usunąć pliczki katolicyzm :bag: poza święty mikołajem . Po usunięciu tych pliczków na dobre i ustawieniu fajer-wola :) .Już nigdy nikt was nie nastraszy czymś czego niem nie było :eek:k: , chyba że ludzie w przyszłości coś wymyślą .A więc nie bójmy się czegoś czego niema :D (...)

To nie jest temat o księżach czy religii. Są takie na forum. Proszę trzymać pewien poziom wypowiedzi. Wzmianki o czynnościach fizjologicznych będę usuwał.

Mój post jest od duchach i upiorach opisuje on jak nie zauważyłeś całą metodologie powstania ducha upiora i egzorcyzmu co do czynnośći fizjologicznych no tak po tym oob mnie się stało .no pisze szczerze nie pisałem g..... tylko kupa więc nie pisałem wulgarnie .Pozatym widze że sekta katoli działa
 

EverybodyFrytki

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łomża
Szczebrzeszyn trochę kultury, co/? Wiara jest sprawą osobistą każdego. Nie wierzysz- nie obrażaj tych ktorzy wierzą.

A żeby nie było off topic to przyjaciółka mi opowiadała, jak wywoływała duchy na koloniach 'dla zabawy'. Każdy miał swoją świeczkę. W trakcie 'seansu' jedna z dziewczyn wyszła i jej świeczka zgasła. Jak wróciła to świeczka się zapaliła. Szczerze mówiąc to nie wierzę w to, bo nie widzę w tym sensu i celu. :D
A tak w ogóle, to wydaje mi się, że jak się wywołuje duchy i na prawdę cos się dzieje, to to nie jest duch, żadna dusza. Tylko po prostu demon, czy szatan jak kto woli. Bo to w końcu jest praktyka okultystyczna, jakby zaproszenie dla szatana. Miałam znajomego egzorcystę, który się znał na tym i miał do czynienia z opętaniami na przykład. I opowiadał właśnie o wywoływaniu duchów. Trzymam się z daleka.
 

jaka29

Nowicjusz
Dołączył
11 Marzec 2008
Posty
1 128
Punkty reakcji
2
lubicie to amerykańskie święto halloween? wywoływanie duchów, świecące dynie, jakieś halloweenowe prezenty?
to chyba już dziś.
 

EverybodyFrytki

Nowicjusz
Dołączył
27 Październik 2009
Posty
41
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Łomża
Uważam, że nie powinno się tego praktykować w Polsce. To bez sensu, wszyscy chcą byc 'modni' i wszystko zrzynają z zachodu. Zachowajmy trochę polskości, nie wszystko co AMERYKAŃSKIE jest takie super. Mamy swoje tradycje, oni swoje, niedługo będziemy obchodzić święto dziękczynienia..
 

drajwbaj

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
Wiek
32
no z tym zartów nie ma... mój tata mi powiedział ze jak mial ok.16 lat wywolywal z kolegami duchy z grona wywolujacych zyje tylko moj tata i jego jeden kolega, reszta zmarla/zginela , w dziwnych okolicznosciach badz popelinila samobojstwo.
moja mama opowiadala tez o dwoch studentkach ktore wywolywaly duchy na drugi dzien jedna znich nie zyla , przyczyna zgonu bylo uduszenie ponoc jej wlasnym lancuszkiem).
co to seansów spirystycznych , to nie znam sie za bardzo na tym lecz wiem ze nie wolno miec podczas tej czynnosci (jesli wykonuje sie to w domu) otwartych szaf, szafek i tym podobne , bo wtedy duch moze tam zostac , tak samo jesli juz ducha sie wywola nie wolno przerywac seansu dopuki sie go nie odwoła.
 
N

Nieprzenikniona

Guest
Razem z moimi przyjaciółmi mam zamiar wywołać duchy. Czy próbował ktoś już i ma jakieś sprawdzone sposoby???? jeśli tak to proszę o pomoc i opis w jaki sposób to zrobić, a w szczególności jak rozmawiać z duchem!!!



CZekam....


Radzę nie bawić się w tego typu rzeczy, bo mogą wyniknąć poważne konsekwencje. Moja koleżanka mi opowiadała, że też wywoływała i nic dobrego z tego nie wyszło.
 

doda_113

Nowicjusz
Dołączył
28 Sierpień 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
Ja bym nie radziła. Słyszałam o przypadku gdzie dziewczyna przez 2 lata nie mogła się odwrócić od pecha, ducha.
Znam parę sposobów, ale ci ich nie podam bo naprawdę może źle się to dla cb skończyć.. :/

Aha. A tak wgl wywołując ducha, taka dusza nie może wrócić i błąka się po świecie więc także pomyślcie o innych a nie tylko o własnych zachciewajkach..
 

Szkarłatna

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2009
Posty
198
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Toruń - okolice
Mój tata kiedyś wywoływał duchy :p
ale nie chce mi powiewdzieć jak
a taK właściwie to nie jest zabawa, lepiej powrózcie sobie z przyjaciółmi na Andrzejki :p
bo nie wiedomo przecierz jak to się może skończyć...
 

Neithan2

Nowicjusz
Dołączył
24 Październik 2009
Posty
174
Punkty reakcji
2
Wiek
32
Konsekwencje mogą być przykre. Nie polecam przywoływania duchów z jednego powodu. Kto chciałby być przywoływany po tym jak umrze i wyleguje się w niebie.
 

tosia_87

Nowicjusz
Dołączył
13 Grudzień 2009
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, jestem nowa na forum, jednak w temacie od bardzo dawna..
Odradzam wywoływania duchów osobom nie mającym na ten temat żadnego pojęcia. Dla duchów nie ma tajemnic, odczytują nasze myśli tak jak my odczytujemy litery na ekranie, więc nie dowiesz się czy przywołałaś ducha Babci, czy też mordercy. Każdy chcą sprawdzić czy to np. Babcia zada pytanie, na które sam zna odpowiedź, a skoro Ty ją znasz, zna ją i duch który przyszedł. tylko Złe, nierozwinięte duchy chcą nawiązać kontakt, te na wyższym stopniu, tzw. dobre, "inspirują". Powtarzam, jeśli się na tym nie znasz, nie rób tego!!
Zaprosić ducha do "zabawy" jest prosto, ale jeśli jakiś będzie chciał Ci potem pokazać kto tu rządzi zaczną się problemy i stanie się to niebezpieczne.
Załóżmy, że nawiążesz kontakt, duch jest miły, myślisz że to dobry duch, ale to te złe przeważnie są na początku najmilsze aby zdobyć Twoje zaufanie. Ta tematyka nie jest dobrym przedmiotem zabaw, jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś o tym poczytaj książki, [ale tylko te właściwe, te które nie zaśmiecą Ci umysłu, a przybliżą prawa "tamtego" świata i zasad jakim się kieruje, a zasady są zarówno dzikie i proste] gdy posiądziesz jakąś wiedzę to możesz próbować dalej się rozwijać, ale nie dla zabawy!!
 

KATvonG

Nowicjusz
Dołączył
15 Luty 2010
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Łódzkie
Osobiście nie mam doświadczenia z tym, ale koledzy mi mówili aby dobrze mieć przy sobie cały czas biblie i nie odkładać jej nigdzie.

Aha jak ktoś tu będzie odradzał takiego seansu to niech powie dlaczego(to moja taka prywatna prośba do tematu)

Wywolac mozna tylko dusze potępione a wiec konsekewencja seansów bedzię zniewolenie lub opetanie, z ktorego uwolnić moze tylko ksiądz egzorcysta. Widziałam, slyszałam osoby zniewolone więc nie polecam. Jeśli ktos nie bardzo orientuje sie o co chodzi moze np. poczytac o Emily Rose.
 
Do góry