Wspólne odchudzanie!

M

malina.

Guest
niech ktoś na mnie nakrzyczy że mam chudnąć ;>
*krzyczy bardzo głośno i wulgarnie*
trochę mi nie wyszło, ale intencje były szczere. :D


Bańka - dieta pewnie i się sprawdza, tyle że po skończeniu przytyjesz. a jeśli nie masz silnej woli, raczej też wiele nie zdziałasz.
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
ja musze coś dodac, tyle że mi motywacji brakuje, bo poki co to ciągle basen i rolki, basen i rolki. ;p
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
du.pa. Lato idzie i się biorę za siebie. Ale teraz muszę tak na serio, bo co się cały tydzień pomęczę to w łikend wszystko szast prast i popsute, motywacja równa się 0.

no to heloł. ;d
 

brooke

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2008
Posty
38
Punkty reakcji
0
Ja się też biorę za siebie,bo słoneczko za oknem.Zarejestrowałam się na portalu z super poradami.Biorę udział w konkursie, w którym można nawzajem się motywować do zrzucania wagi,a oprócz tego można zgarnąć fajne nagrody.Założyłam drużynę wparcia http://www.schudnijmy.pl/TeamView/74 trochę dziwnie brzmi :p , ale się sprawdza.Myślicie,że to dobry pomysł na wspólne odchudzanie?
 

Lady_Nikt

w rzeczy samej.
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
2 298
Punkty reakcji
0
Wiek
18
Miasto
Warszawa
myślę, że tak, zawsze to lepiej niż samemu ^^

ja dziś się nie popisałam, ale to jak zawsze kiedy w polu widzenia pojawiają się pierogi >.<
no cóż to jeszcze poćwicze a6w i tyla.
 

Anjali

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
A ja jestem zbulwersowana bo przez 2 tyg praktycznie nic nie schudłam,nie więcej niż 0,3 kg. Nie wiem czemu,jadłam max 1500 kcal,a zazwyczaj mniej. Od 3 dni piję czerwoną herbatę. Dlaczego??? :(
Myślę że powinno być 1-1.5 kg mniej...
 

Pusiek_PB

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2009
Posty
74
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Miasto
Bytom
Cześć.
Chciałabym schudnąć, ale nie amm ilnej woli i jakoś motywacjii ...
Może spróbujemy razem?
Zgromadzi się tu troche osób i będziemy wymieniać się wsyztskim ... tzn. no co pić, czego unikac itd. sami wiecie :D
Będziemy pisać ile danego dnia zjedliśmy ... czy wytrzymaliśmy np. bez słodyczy.
Razem raźniej, może będzie to nas moblizowało.
Podamy swe wymiary ... wagę ... I będziemy pisać komu jak idzie, ile kto schudł.
Będziemy wymieniać się doświadczeniami!!
Na początku się będziemy przedstawiać, każdy powie o sobie o chce, aby inni o nim wiedzieli. I bez kłamstwa, bo po co?
Spróbujemy? Może i schudniemy i poznamy nowe osoby :)

Dołączy ktoś?
Ja jestem za!!

Wchodzi ktoś w taki układ czy nie? :)

Pozdrawiam!

Mam na imię Asia
Mam 18 lat
Interesuje mnie język niemiecki
kocham przygodę i szaleństwa
jestem kinomanką
Mam ok. 167 cm. ważę ok. 68 kg.
Chce schudnąć

Jakieś pytania do mnie? Piszcie :) Chętnie Wam odpowiem
Mogę podać nawet linka do swojego bloga :]

Piszcie o sobie ...
dołączcie do mnie :)


najlepsze picie to:
-woda nie gazowana
-gorzka herbata
-kawa bez cukru

najlepsze picie to:
-woda nie gazowana
-gorzka herbata
-kawa bez cukru
jak chce ktoś schudnąć minimum 1.5 kg w 1 tygodniu niech napisze do mnie na gg powiem jak 13427067
nie jest to łatwe.
 

euphoria22

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiecie co i ja się przyłączę ja mam 160 wzrostu ważę 55 kg wcześniej przyłączyłam do do jednego fora i też według 1 diety się trzymałyśmy to była dieta kopenhaska ale po niej straszny efekt yo yo jest. Teraz schudłam 5kg ale by się jeszcze 5 przydało więc co proponujecie ?
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
Ja schudłam przez 3 tygodnie 3 kg bieganiem co drugi dzień, piciem wody, odstawienie słodyczy jedzeniem zdrowiej! bez żadnych diet wystarczy wysiłek fizyczny i motywację! i dzisiaj też biegałam i zamówiłam sobie rolki rolki przyszły jedna rolka nie chciała się rozciągnąć ,typek kazał wysłać mu tą rolkę i tak czekam na odzew... ale wg mnie najlepszy jest sport :D
 

euphoria22

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
266
Punkty reakcji
0
Co do rolek :) heh to ja jeżdżę na nich codziennie po 6-8h z 1 15 min przerwą taka praca :( oprócz 2 dni w tygodniu i czy ja wiem czy to coś mocno daje. fakt grunt ostawiać, słodycze, cukier, smażone potrawy, siłownia i zejdzie :)
 

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Co do rolek :) heh to ja jeżdżę na nich codziennie po 6-8h z 1 15 min przerwą taka praca :( oprócz 2 dni w tygodniu i czy ja wiem czy to coś mocno daje. fakt grunt ostawiać, słodycze, cukier, smażone potrawy, siłownia i zejdzie :)
Zazdroszczę ;ooooooo

Jak tam święta..? ;> Dużo jedzonka?
 

Chenoa

Nowicjusz
Dołączył
31 Styczeń 2009
Posty
180
Punkty reakcji
0
Miasto
Zamość
boze w jeden dzien opaslam sie jak swinia :D dobrze ze jutro ide pobiegac rano to chociaz spale to co nie potrzebne xD
no ale pozniej jeszcze do cioci na obiad... ma-sa-kra!!
 

ShAdiE

Dołączył
29 Maj 2006
Posty
3 621
Punkty reakcji
1
Wiek
30
nigdy więcej tyle jedzenia, ciast, i innych niepotrzebnych mi kalorii. NIGDY. ble.
 

euphoria22

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
266
Punkty reakcji
0
Nie zazdrośćcie ta praca na wrotkach mnie dobija, naprawdę mnie dobija. Już pół roku.
A co do świąt : brzydko mówiąc dorwałam się do jedzenia jak świnia do koryta.
Ale nie mogłam się oprzeć po tylu miesiącach odchudzania. Niestety mam taki organizm,że powinno być 0 cukru ( jakichkolwiek słodyczy i wszystko gotowane) ale jak dziś zobaczyłam schabowe z piersi kurczaka z serem żółtym i brzoskwinką to ślinotoku dostałam aa te ciasta., jutro będzie to samo :p a od wtorku ścisła dieta i słownia :p

A się zapytam któraś z was stosowała dietę kopenhadzką?
 
Do góry