Wspólne odchudzanie!

Nat.

Nowicjusz
Dołączył
9 Październik 2006
Posty
4 641
Punkty reakcji
1
Wiek
17
Haaa! Miło, że nie jestem samaa. Chociaż i tak jem mało ; ) Tylko że te wszystkie placki.. ;oooooooo

I dlaczego nie zazdrościć...? Taka okazja?! ;oo Gdzie ja muszę się meczyć, żeby znaleźć 1,5 godzinki ;o
 

euphoria22

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
266
Punkty reakcji
0
Wiesz taką mam pracę a przychodzę do domu to zastanawiam się czy wchodzić językiem czy na brodzie a ostatnim czasie jak pracuje po 8h na wrotkach to przychodzę i idę spać odizolowałam się od wszystkich . , a na siłownie to nie dam rady iść w ogóle.
 

kacz.

Nowicjusz
Dołączył
22 Marzec 2007
Posty
984
Punkty reakcji
0
Wiek
115
Miasto
crakov
euphoria ja miałam kopenhaską. Co chcesz wiedzieć?


edit:
nic nie schudłam, ale czuje się źle i coś jeść nie mogę. więc święta nie wyszły najgorzej : D
 

euphoria22

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
266
Punkty reakcji
0
Ja po niej schudłam i to dużo bo prawie 9kg ale miałam efekt yo yo i zastanawiałam się czy tylko on u mnie był?Czy ta dieta ma to poprostu do siebie hmm.
 

Anjali

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
82
Punkty reakcji
0
Miło czytać,że nie tylko ja dałam popis w święta ;) Ale od dzisiaj już wracam na dietę,zwłaszcza że nareszcie coś ruszyło i schudłam 1 kg :) :)
Możecie mi powiedzieć ile spala się kalorii przez godz.średnio intensywnej jazdy na rolkach?
 

euphoria22

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
266
Punkty reakcji
0
Nie wiem ile spalam na wrotkach bo dla mnie to praca a nie trening na głupim rowerku na siłowni spalam 200 cal w ciągu 20 minut natomiast na bieżni więcej.
 

Sara23056

Nowicjusz
Dołączył
25 Grudzień 2007
Posty
26
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Biechów
hejka:) ja tez własnie sie odchudzam.dziś pierwszy dzień.. najtrudniejszy.. brak mi ostatnio motywacji ale w końcu zaczełam jakos:) mam dobrą diete ale ona opiera sie na ohydnej zupie kapuścianej;/ od samego patrzenia niedobrze mi sie robi.. no ale skuteczna:) kiedyś schudłam dzieki niej 9 kg w tydzien! połączone z cwiczeniami oczywiście :eek:k:
 

euphoria22

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
266
Punkty reakcji
0
Umieram :( bez kitu gorzej jak świnia się najadałam i nie było stopa :( "dzieciaku jedz bo Ty marnie wyglądasz" dobrze że u rodziny były święta bo w domu też bym się dorwała do lodówki. Od jutra ścisła dieta i zapierdzielam na siłownie :)
 

euphoria22

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
266
Punkty reakcji
0
a ja słyszałam coś o tej zupie tylko że ja na widok kapusty mam efekt.......... wymiotny
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
mi właściwie zupa z kapusty smakowała (moja mama jest kuchennym geniuszem <3), ale ile można żyć kapustą xd

ja zaczynam od środy. jutro będę miała dużo stresów (kolejny pretekst do zjedzenia łyżeczki cukru), fizyka i inne przedmioty ścisłe mnie dobijają.
 

euphoria22

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
266
Punkty reakcji
0
Nie ja już muszę se przystopować a najgorsza jest bomboniera od kumy :) w moim pokoju cały czas mówi do mnie " zjedz mnie" już połowy nie ma a mam ochotę jeszcze na łososia wędzonego mmmmmm
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
jeśli do ciebie mówi to wynieś ją gdzieś, może się znudzi wołaniem i przestanie!
uaa, łosoś <3 gdybym miała wystarczające fundusze odżywiałabym się samym łososiem, uwielbiam tę rybę ;d
 

euphoria22

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
266
Punkty reakcji
0
Oddałam dla mamy ...
Ja też uwielbiam ją w sumie łosoś chyba nie jest rybą bardzo kaloryczną ?
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
gdybym ja potrafiła tak oddawać innym *___*

wędzony łosoś ma 166 kcal w 100g.
zależy jak patrzeć. bywają ryby mniej kaloryczne, ale ryba jest zdrowa, więc te 166 kcal nie zniszczą nam życia ^^
 

Cukierkowa.

pięć metrów.
Dołączył
14 Luty 2007
Posty
725
Punkty reakcji
0
Wiek
20
dziesięć miesięcy, od lipca. na razie wyglądam przeciętnie (przy mojej wadze początkowej 20 kg mniej, widać, ale nie aż tak żeby popadać w samozachwyt). zmieniać? raczej tylko moje nawyki, dzisiaj w akcie desperacji jadłam cukier z cukierniczki O_O
a wykończyć się nie wykończę. moja K. mnie pilnuje żebym nie robiła głupot (;
 

sunrise_girl

Nowicjusz
Dołączył
15 Marzec 2009
Posty
126
Punkty reakcji
1
Ja stosowałam dietę kopenhaską i powiem tak: owszem udało mi się schudnąć 5 kg ale później przytyłam 4:p nie mogłam uniknąć efektu yoyo;p teraz moja dieta opiera się głównie na nie jedzeniu chleba, ziemniaków, słodyczy i tłustych rzeczy - nic a nic:p i na błonniku gdzie tylko się da;p a więc jem pieczywko Wasa Sport bo ma go dużo, wybieram jogurty pitne z błonnikiem a ostatnio sobie kupiłam zachwalany przez koleżanki koktajl błonnikowy - przez neta znów( ah ten nałóg:p) - w mmo.pl - ja mam o smaku banana. narazie nie wiem jakie są efekty bo piję go kilka dni ale mniej chce mi się jeść i o to w tym wszystkim chodzi:) a święta... o matko:p jak zwykle sobie mówiłam że te kilka dni można sobie pozwolić na co się chce;p więc nawet się nie ważę ale z kg czy 2 poszło do przodu:p ale jak zwykle jutro rano biegać idę więc po jakimś czasie uciekną:p:p
 

euphoria22

Nowicjusz
Dołączył
17 Luty 2009
Posty
266
Punkty reakcji
0
Ja już dziś na siłownie nie idę, u mnie było to samo po kopenhadzkiej. Dzisiaj i tak mniej jeść będę bo pracuję na popołudnie więc nawet nie będzie kiedy :)
Nie wiem może słyszałyście o takiej diecie w której się je np 1 dzień tylko makaron w 2 dzień owoce???
Rok temu leciałam do Londynu i spotkałam dziewczynę która mówiła że była niezła tylko ja jej nie mogę na necie znaleźć :(
 
Do góry