Woodstock

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja chyba nie jadę, choć w czerwcu zadecyduję. Jacobbs już na forum nie zagląda.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
No na chwilę obecną ja. Doszło Orphan hate pewnie na dużą scenę. Podoba mnie się to. Trochę zdziwienie, że Tymański&Możdżer, L.U.C i Łąki Łan lądują na małej. Cóż, trzeba będzie tam kiedyś w końcu iść. W ASP Michał Ogórek, Marek Niedźwiedzki, wspominany wcześniej Marek Kondrat i ktoś tam jeszcze.

Caleb, wioskę mieliście robić. ;)

http://www.myspace.com/orphanhate
 

s!d

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
69
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Przed Monitorem
Papa Roach też będzie ciekawa muzyka do piwa :D W zeszłym roku się działo na Calibanie :daibel2: fakt że wróciłem tydzień po woodstocku ale było warto :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Bartek, rzecz w tym że i mnie przestały tego typu imprezy bawić.
 

s!d

Nowicjusz
Dołączył
27 Marzec 2010
Posty
69
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Przed Monitorem
mi się wood nie znudzi nie chodzi nawet o napierdzielanie alko czy coś tylko o tą atmosferę :)
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Papa Roach też będzie ciekawa muzyka do piwa :D W zeszłym roku się działo na Calibanie :daibel2: fakt że wróciłem tydzień po woodstocku ale było warto :D
Jakoś sobie właśnie nie wyobrażam tego koncertu inaczej niż obejrzenie na spokojnie z górki. Na Calibanie nie byłem, trochę z samochodu słuchałem, ale gadałem później z koleżanką i mówiła, że raczej słaby koncert, a wokalista poprawiający sobie co kilka minut fryzurę był raczej śmieszny.

Bartek, rzecz w tym że i mnie przestały tego typu imprezy bawić.
Stare dziady z was i tyle.

mi się wood nie znudzi nie chodzi nawet o napierdzielanie alko czy coś tylko o tą atmosferę :)
Otóż to. Chociaż na te kilka dni wyrwać się gdzieś do ludzi, odpocząć od domu. Właściwie każdy tam jest dla każdego bratem. Czytałem wcześniej o tym, ale ogrom sprawy poczułem dopiero w czwartek w nocy, kiedy usiedliśmy z sąsiadami z gitarą, a tu tak po prostu zaczęli przysiadać się ludzie. Jedni pośpiewali, pogadali, odchodzili, a zaraz przychodzili następni. Na prawdę zrobiło to na mnie wrażenie. A wielki słój kiszonych ogórków od mamy zszedł w 2 minuty :D
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Ja chyba nie jadę, choć w czerwcu zadecyduję. Jacobbs już na forum nie zagląda.
Otóż zagląda znów.

Planowałem w tym roku też jechać, ale nie wiem jak to będzie. Za dużo na głowie, kasy też nie ma. Do tego oprawa muzyczna tegorocznego przystanku średnio mi pasuje. Papa Roach, LUC, Łąki Łan i inne tego typu twory są z całą pewnością nie dla mnie. Znając życie i tak pojadę, choćby po to, żeby leżeć brzuchem do góry i pić browary nie na puszki a na kraty, nie Karol? ;)
 

Bardock247

Killer Insektów
Dołączył
25 Czerwiec 2008
Posty
4 238
Punkty reakcji
86
Miasto
nie znam
Jeszcze z rok temu oprawa pasowałaby mi ze względu na Papa Rołcz, ale teraz nie bardzo pałam chęcią do wyjazdu, lecz - kto wie... Jeśli zbierze się odpowiednią ekipę, to i muza nie będzie aż tak ważna. :)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Wczoraj pod natchnieniem czwartego piwa, dałem się jednak namówić.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
No ja zaczynam pieniądze odkładać, ale mam przed sobą parę wydatków, a jeszcze w ten weekend u nas Alter Piknik 2010 (serdecznie zapraszam swoją drogą http://www.lastfm.pl/festival/1441670+Alter+Piknik+fest+vol.+VIII ).
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Cizeko bedzie ale moze da sie wybrac. Tylko jest ryzyko, ze w piatek nie bede :( Ale zawsze jeszcze przez dwa dni bedzie mozna cos wypic :D
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
PIĄTEK 30.07.10
Ewelina Flinta
Łąki Łan
Peyoti for President
Orphan Hate
Papa Roach
Justyna Steczkowska
Nigel Kennedy
Lao Che



SOBOTA 31.07.10
Sen Zu
Enej
Pampeluna
Panic Cell
Maleo Reggae Rockers
Projekt Chopin - Leszek Możdżer i Tymon Tymański
Girl In a Coma
Life of Agony
Lessdress



NIEDZIELA, 1.08.10
Kochankowie Gwiezdnych Przestrzeni – laureat Złotego Bączka – Scena Folkowa
Ziggie Piggie& Robert Brylewski
Perfect
Titus Tommy Gunn
Armia
Morgan Heritage
Tonic
Jelonek – laureat Złotego Bączka – Duża Scena
Finał ASP

Wstępny rozkład jazdy. Na co idziecie?
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Perfect i Titusa zobaczyć można zobaczyć. Tegorocznie słabo z zespołami moim zdaniem.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Moim zdaniem nie jest słabo, tylko ch*jowo. Prywatnie nie mam zespołu, który by mnie jakoś zachęcał. Armia i Lao Che na pewno, ale tylko dlatego, że już te zespoły widziałem i mam sentyment, zwłaszcza do Budzego. Maleo też z chęcią zobaczę, bo jednak przygodę z reggae od "Reggaemovy" zaczynałem, poza tym jedzie ze mną kobieta, która woli rasta rytmy. Łąki Łan to dla mnie pomyłka. Podobnie Flinta, Papa Roach i Steczkowska. No i Brylewskiego bym zobaczył co tam ciekawego ostatnio wyczynia. Innymi słowy będę miał dużo czasu na picie piwa.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Planów mam więcej niż byłem obecny w zeszłym roku. 9-7. Z tym, że zespołów więcej, ale słabszych. Też nie miałem nic, na co bym się ucieszył od razu, wszystko musiałem sprawdzać. Na Flintę pójdę, bo ciekaw jestem co tam pokaże. Ogólnie to ją lubię. Nie twórczość, bo się w Idolu wybiła z jedną piosenką, ale barwę głosu. Na bank będę na Jelonku tylko. A, oczywiście na Arce Noego na małej scenie. ;) Jeszcze resztę na małej muszę obadać. A Steczkowska była już, w 2006 chyba.
 
Do góry