Woodstock

lasiczka_poznan

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2009
Posty
404
Punkty reakcji
0
nigdy nie bylam. jednak obsada jest calkiem niezla. zawsze jest problem z imprezami trwajacymi dluzej niz 1 dzien
 

Overkill

Nowicjusz
Dołączył
4 Kwiecień 2011
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Kowary City
Woodstock to jedno z moich najlepszych przeżyć w całym życiu , na większej imprezie chyba nie będę , jest genialnie :)))
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Moja się wybierać. Nie wiem jeszcze jak wezmę urlop, ale postaram się być wszystkie dni.
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
No to nic tylko pakujemy się do pociągu i widzimy się na miejscu ;)
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
są już rozkłady pociągów na Woodstock :D http://www.wosp.org.pl/woodstock/aktualnociwoodstock/7797_pociagi_na_woodstock_juz_sa.html
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
Uff melduję dotarcie na woodstock w jednym kawałku :D mam nadzieję że wszystkim udało się dojechać, było tłoczno ale klimatycznie kilka zakeconych osób z winkiem dużo piosenek :D o ogólny klimat festiwalowy :D wszystkie przedziału w pociągu były pełniuśkie!
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
o ogólny klimat festiwalowy :D wszystkie przedziału w pociągu były pełniuśkie!
Bo PKP jak zwykle dało ciała. Sam widziałem jak kupę ludzi nie wpuszczono do mojego (powrotnego) pociągu. A wtedy bądź mądry i czekaj 9 godz. na następny.
Sam Wood ok. Szczególnie koncert Airbourne gniótł poślady.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Prodigy zepsuło tę imprezę. Zjechała się masa ludzi tylko na ten koncert. O ile zawsze można było gdzieś połazić i odpalić jakąś akcję ciekawą tak wtedy nie wcisnąłby zapałki. I ci jednodniowce też bez chęci jakiejkolwiek festiwalowej zabawy. A gadanie że było 650 tys ludzi to bzdura jak dla mnie. Milion minimum. Najlepsze koncerty - Kontrust i Airbourne. Bardzo fajnie Heaven Shall Burn i Plateau. Helloween zj***li nagłośnienie.

A, i ogólnie to jestem jednym wielkim siniakiem.
 

egzix

Nowicjusz
Dołączył
26 Maj 2009
Posty
544
Punkty reakcji
2
Wiek
36
Miasto
Lublin
słyszałem że Prodigy się nie popisało ;/ lipa trochę, jak byłem 2 lata temu na open er na ich koncercie było rewelacyjnie.
 

Destruction5

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
1
ma ktoś zdjęcie z pasażu handlowego na którym jest duża grupa ludzi którzy krzyczeli "więcej osób" i wszyscy podchodzili i ustawiali się do zdjęcia?
 

Hanadai

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2012
Posty
801
Punkty reakcji
15
Chciałabym pojechać kiedyś na Woodstock, ale obowiązki nie pozwalają :(
 

winowocowe

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2012
Posty
19
Punkty reakcji
0
Prodigy zepsuło tę imprezę. Zjechała się masa ludzi tylko na ten koncert.
Bez kitu. Ale przynajmniej mogłam sobie kupić zapiekankę, jak wszyscy byli na Prodigy. Pierwszy raz w życiu nie było kolejek.

Już niedługo Woodstock 2012! Mój... szósty?
 
R

RobSon_85

Guest
Ja byłem tylko dwa razy, w 2005 i 2006 roku. Już nie wiele z tego pamiętam bo róźnie wtedy ze mną było :tongue: ale wiem, że badzo dobrze się bawiłem i polecam każdemu, kto kocha koncery i masowe imprezy w odpowiednim klimacie :023: Narazie nie mam czasu na takie akcje, ale mam nadzieję, że kiedyś jeszcze się tam wybiorę i znowu zaszaleję :310:
 

m4rcelin4

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2010
Posty
2
Punkty reakcji
0
nawet fajne zespoły tym razem na woodstocku. ministry i the darkness, naprawdę ciekawie. szkoda że nie mogę jechać.
 

wypraszam_sobie

Nowicjusz
Dołączył
21 Lipiec 2012
Posty
16
Punkty reakcji
0
Własnie. Różne opinie słyszałam: że pijaństwo, ćpaństwo i syf wszechobecny i takie drobne dziewczę jak ja zginie. A z drugiej strony najlepszy melanż życia przy świetnej muzyce. Zastanawiam się czy się nie wybrać w tym roku..
Ale nie ma z kim :(
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Mojemu dalekiemu znajomemu odbiło i w zeszłym roku sam pojechał, ale mówił, że bawił się fantastycznie i poznał w pociągu ekipę, z którą wybiera się również w tym roku.
Jeśli Cię to interesuje i masz czas wtedy to jedź^^.
 
Do góry