Woodstock

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Co do zlewo tez mialem podobne odczucie, na 100% nie bylo ich wiecej jak rok temu, ale za to chyba troche mniej. Moze dlatego, ze w tym roku byly platne prysznice z mega kolejkami za 5 zl.
 

Glammaniara

Nowicjusz
Dołączył
3 Październik 2007
Posty
251
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Grudziądz
Wie ktoś może jaki był tytuł i wykonawca tej piosenki, takiej wolnej, miłosnej, grali ją w piątek, jakoś po Blendersach chyba (albo to nawet ich było - nie wiem), ze słów pamiętam tylko, że leciało jakoś tak: "czuję to, czuję to, czuję". Z tym, że to nie chodzi o "Czuję, że muszę" Blendersów. Zależy mi, żeby to znaleźć.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Nie wiem, najlepiej bedzie jak przelecisz liste zespolow jakie graly, oraz przesledzisz ich dorobek muzyczny. Innej opcji nie ma, chyba ze jakis fan zespolu Ci powie o jaki utwor chodzi.


albert223 Ty tez umrzesz, pytanie tylko czy jako idiota, czy kretyn??? :D Jedno wiem na 100%, jako albercik :D :D :D
 

master6x6

Słowianin
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
6 636
Punkty reakcji
129
Miasto
Rzeszów
Nie wiem, najlepiej bedzie jak przelecisz liste zespolow jakie graly, oraz przesledzisz ich dorobek muzyczny. Innej opcji nie ma, chyba ze jakis fan zespolu Ci powie o jaki utwor chodzi.


albert223 Ty tez umrzesz, pytanie tylko czy jako idiota, czy kretyn??? :D Jedno wiem na 100%, jako albercik :D :D :D

Albert223 odpowie ci na to pytanie (o ile zechce) dopiero za 7 dni :D Wysłałem go na bezpłatny urlop, bo zaczął mnie wkurzać, a poza tym chyba trzeba wyciągać wnioski jeżeli koleś nie reaguje na 3 ostrzeżenia :] Tym wnioskiem był 7 dniowy ban.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Wloocibor nie wiem dlaczego, ale Twoje bany sa tak urocze i budza radosc u innych jak nigdzie na forach :D
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Mój 1 Woodstock,

Biorąc pod uwagę całość bardzo udany, jedyne co mi przeszkadzało to kurz i siostry xD Bawiłem się bez alkoholu bo można, i nie zawiodłem się na koncertach, Jelonek wymiótł, do udanych koncertów dnia 1 zaliczam Juliette Lewis, co racja to racja drugi dzień okazał się niewypałem. W trzeci balowałem na całego lecz zwinąłem się na pociąg po GA. żałuję ostatniego koncertu ale gdy w deszczu zasuwałem do miasta śpiewając, drąc się i opowiadając kawały słyszałem odrobinę Korpiklaani i wpadło w ucho :)

powrót masakra, jak już wcisnąłem się do pociągu okazało się że siostry i reszta ekipy zostały na peronie więc wróciłem sam pociągiem w kierunku katowic o 2:30. ścisk był aż do Gliwic gdzie wysiadłem ale massssssa ludzi została dalej ściśnięta jak sardynki.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Woodstock moj drogi, woodstock!!! Akcja z PKP co roku jest taka sama. :D poza tym siostry cie denerwowaly caly wood, to przynajmniej w pkp miales spokoj :D
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
no co racja to racja, spokój był, ścisk też ^_^

ogólnie pozytywnie na 100% zawitam w przyszłym roku :)

a no i zapomniałem dodać jeśli ktoś słyszał obok wioski piwnej ":cenzura:** STARE BABY" to my '^^
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Myślę, że za rok moglibyśmy uskutecznić w końcu jakieś forumowiskowe spotkanie.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Pytanie tylko ile osob poza Toba, Clebem i tu obecnych jeszcze na wood jezdzi??? Mozna by zrobic taki myk, jak forum WOSP-u co roku robi. Wioske forumowiska w ktorej sie z naszymi ekipami sie rozbijemy.
 

kreoss

Miłościwie Wam Panujący
Dołączył
9 Sierpień 2008
Posty
535
Punkty reakcji
4
Miasto
Gliwice
Wioska to nie jest zły pomysł, ale trza by było wcześniej przyjechać i ją rozbić. zrobić jakieś proporczyki czy flagi i się rozreklamować :)
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
Wiesz, to forum jednak trochę użytkowników ma, więc na pewno garstka ludzi się znajdzie. Jeszcze mamy sporo czasu, będziemy o tym myśleć w przyszłym roku, ale proponuję info o tym nagłośnić w sygnaturkach po prostu. Ale jeszcze nie teraz, dopiero co tegoroczny Woodstock się skończył ;) A wioska forumowiskowa jest bardzo dobrym pomysłem, trzeba promować forum też poza internetem :D Ale o tym pomyślimy później, dużo później. Ważne, że jest pomysł i jako taka inicjatywa. Chociaż pomysł to my Lestacie już od dwóch lat mamy, żeby się piwa razem napić :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Wioska forumowiskowa to dobry pomysł. Za rok trzeba będzie trochę wcześniej się zebrać i nagłośnić pomysł (bo jak to będzie last-minute to na pewno nie wypali). Myślę, że jak się zapowiemy w odpowiednim terminie to i ludzie się znajdą. Ale to jeszcze czasu a czasu.
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Nie, z tym piwem jakos nam Jacobbs nie po drodze. Nie wiem, moze to przeznaczenie, ktore mowi, nie pij z nim!!! Bo bedzie z Toba zle :D A moze to tylko pech. Jedno jest pewne, za rok po 3 latach mam nadzieje ze napijemy sie piwa, a wtedy bedzie smakowac!!!! :D

Dokladnie, pomysl wydaje mi sie super. W zasadzie co roku na polu woodstocowym jestem w srode kolo 12 i jest jeszcze duzo miejsca i luzu. Mysle, ze gdyby wszyscy wpadli w srode, albo wiekszosc ludzi, to od dajmy na to 14 do wieczora i w czwartek da se cos wybudowac i ajkos oznaczyc teren :D Ale jak Jacobbs pisal, my planujemy tu przyszly rok, ale jest u mnie takie powiedzenie ludowe, DALEKIE JUTRO!!! ;)
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Albercik umarł, albo nie umarł jako Albercik, albo jako nie Albercik, a do XVI Przystanku Woodstock pozostało 100 dni. Kto się wybiera? Mamy już kilka potwierdzonych zespołów:
Projekt Możdzer & Tymański
Nigel Kennedy
Armia
Carrantuohill
Zielone Żabki
Jumanji
L.U.C
Maleo Reggae Rockers
Orkistra na Zdrowie
Ewa Kisielewska
Lao Che
Papa Roach - pierwsza gwiazda

Może się wydawać sporo, ale odcedzić od tego małą scenę i krishnę, to zostanie połowa, także nie martwcie się. Moim zdaniem póki co średnio. Papa Roach specjalnie mnie nie rusza. L.U.C narobił sporo kontrowersji wśród ludu. Ja się jakoś nie mogę zebrać żeby sprawdzić ile on wart. Lao Che gra 4 raz w ciągu 6 lat. Jako, że Owsiakowi skończyła się umowa w Esce Rock zostaliśmy odcięci od głównego środku łączności z nim. Jeszcze Złoty Bączek. Guano Apes wymienia się z Jelonkiem na pozycji lidera. Od czasu do czasu Korpiklaani dokona przewrotu i dyma wszystkich. Jakby tak te trzy zespoły zostały w ostatniej rundzie, to kto by nie wygrał, będę :cenzura: szczęśliwy. Jeszcze jedna nowinka tu. Jeśli to prawda z tymi dwoma bączkami i oba przypadłyby komuś z: Korpiklaani, GA, Jelonek, to w lipcu na kolankach biegnę do Kostrzyna. Jeszcze fabryka zespołów! Zrobiłem taki szybki przegląd i co mnie zainteresowało: Made of Hate, Alastor, Titus Tommy Gun. tu se można przeglądnąć.

Hm?
 

ivorywine

Nowicjusz
Dołączył
24 Kwiecień 2010
Posty
11
Punkty reakcji
0
Wiek
29
Miasto
Poznań
Ja napewno się tam pojawię :)
Ogólnie będzie to mój pierwszy Woodstock.
A co do zespołów, to z tych zgłoszonych najbardziej cieszyłabym się z Bez Jahzgh. Byłam na jednym ich koncercie i zauroczyłam się :)
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Nowa dostawa.
Panic Cell - thrash/groove. Sprawdzam właśnie. Nawet ciekawe
Girl in Coma
Life of Agony - w kolejce do sprawdzenia
Ewelina Flinta (?!)
Justyna Steczkowska (?!)
Łąki Łan
Perfect

W ASP Marek Kondrat.

Trochę zmian w organizacji. Wraca Tyskie, żarcie będzie inne i uwaga! NIE NA ŻETONY! Mała scena ląduje koło ASP, samochodem na pole będzie można wjechać do czwartku, do godziny 12.00

Nikt więcej nie planuje jechać? Jacobbs i Lestat jeszcze tu zaglądają? Caleb? Może Bishop? Ty chyba blisko dosyć masz, bo z zachodu, tak?
 
Do góry