Woodstock

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
Muzycznie to nie wiem na co isc, chyba na nic. Zeby byc na festiwalu i nie uslyszec zespolu, ktory sie lubi. To cos nie tak. Oczywiscie sa kapele, ktore uwielbiam jak Armia, ale ile razy mozna byc i ich sluchac?


Tak Jacobbs, w tym roku w cywilu bede.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
A orientujesz się może jak wygląda sprawa z wjechaniem samochodem na pole? Domyślam się, że trzeba wcześniej przybyć, ale kiedy dokładnie zaczynają blokować drogę? Bo w tym roku chcieliśmy się właśnie autem wybrać.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Ja się orientuję. Czwartek do 12 http://www.wosp.org.pl/woodstock/aktualnociwoodstock/6972_mapa_xvi_przystanku_woodstock.html Akapit przed 'uwaga'
 

Lestat

Nowicjusz
Dołączył
11 Czerwiec 2007
Posty
2 195
Punkty reakcji
22
Miasto
Szeol
A orientujesz się może jak wygląda sprawa z wjechaniem samochodem na pole? Domyślam się, że trzeba wcześniej przybyć, ale kiedy dokładnie zaczynają blokować drogę? Bo w tym roku chcieliśmy się właśnie autem wybrać.


Jak przyjedziesz w czwartek o 18 tez nie bedzie klopotow. A nawet jak trafisz na ludzi a nie na taborety to i w piatek Cie nie zatrzymaja.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Od razu powiem, że nie jestem zwolennikiem nazywania Woodstocku cukierkową imprezą pokoju i miłości. Sam jeżdżę się tam tylko wybawić. Nijak się więc wypowiedzieć jak wyglądał festiwal pod znakiem masowej integracji i realizowania tych sloganów. Generalnie było fajnie a od poprzedniego roku na pewno poprawiła się organizacja. Zniknęły żetony na żarcie, na dworcach pojawiła się informacja o pociągach w postaci Pokojowego Patrolu, generalnie mniejsze kolejki... prócz pryszniców. Nie wierzę, że na taką ilość kasy, którą trzepie sobie Woodstock, nie można zrobić więcej kabin. Średnia stania przed tym miejscem wynosiła około 40 minut. Koncerty w porządku, choć słuchałem je głównie z pola namiotowego. Jak zwykle nie zabrakło spontanicznych akcji. Z lepszych momentów było kopanie ponad dwumetrowej dziury (powodów było wiele, ale dominował: bo tak).
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
No, fajnie. Miałem ambitne plany wobec dużej sceny, ale nie wyszło niestety. A z tego co widziałem to Jelonek rozdał, reszta nie zachwyciła. Ale drugi raz bączka nie wygra. Będę głosował na Titusa, albo Orphan Hate, chociaż i tak wygra Papa Roach. Mała scena: Arka Noego, super pogo, ściany śmierci i w ogóle. Na Orkiestrze na Zdrowie miałem łzy w oczach. Toi'e to porażka, nie bardzo rozumiem, gdzie występuje trudność prawidłowego użycia. I nie bardzo rozumiem czemu ludzie tak zachwalają to żarcie. Po hot-dogu cały dzień łaziłem z bolącym brzuchem, podobnie mój znajomy po zapiekance.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja jadłem tylko hot doga i więcej tego błędu już nie popełniłem.
 

Destruction5

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2009
Posty
81
Punkty reakcji
1
Szukam zdjęć! dwie dziewczyny i chłopak ubrani tylko w biało-czerwoną taśmę zbierający kasę na ubrania w godzinach wieczornych! albo dwie ubłocone dziewczyny z kartką "free hugs". Oczywiście z Woodstocku. jakby ktoś miał takie zdjęcia to dajcie znać.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Wreszcie prawdziwa moc na Woodstocku

Airbourne - http://www.wosp.org.pl/woodstock/aktualnociwoodstock/7532_znamy_pierwsze_zespoly_ktore_wystapia_na_xvii_przystanku_woodstock.html

Swoją drogą, nie pamiętam lepszego roku w Polsce pod względem koncertowym.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
No właśnie mam zamiar się z nimi zapoznać. Pijemy ;).
Swoją drogą, kto już wie, że będzie się wybierać? Można wreszcie zrobić większy spęd forumowiczów.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Ja prawdopodobnie, ale to jeszcze masa czasu - wszystko się może zdarzyć. Poza tym myślę nad Judasami, a jakoś terminy się pokrywają, więc... No, ale narobił mi Jurek nadziei, zaczynając od takich zespołów.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Kolejne dwa pewniaki! Jeden z nich to kupa o nazwie Donots

A drugi to całkiem fajny zespół Kontrust
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Donots jest takie sobie moim zdaniem, zespół jakich wiele. Ale mają u mnie plus za cover Twisted Sister ,,We're not gonna...".

A ,,Bomba" Kontrustu ma kapitalny klip i basta :D.
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Sorki misiaczki, że post pod postem, ale kurde Helloween. Słyszałem, że średnio u nich z formą koncertową, ale to kurczę legenda jednak jest. Poza tym Heaven Shall Burn, Riverside i jakieś śmieci.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Sorki misiaczki, że post pod postem, ale kurde Helloween.
csi_miami_yeah.jpg
 

deeuss

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2011
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja bede, mieszkam w Kostrzynie i juz mam urlop zaplanowany ; ]
 

bartekt

Made in China
Dołączył
2 Kwiecień 2007
Posty
1 288
Punkty reakcji
5
Wiek
28
Miasto
*********
Pozwolicie, misie, że zaktualizuję temat?

Duża scena:
Heaven Shall Burn (Niemcy)
Dog Eat Dog (USA)
Donots (Niemcy)
H-Blockx (Niemcy)
Helloween (Niemcy)
Kontrust (Austria)
Riverside (Polska)
Airbourne (Australia)
Gentleman & The Evolution (Niemcy)
Buldog (Polska)
Łąki Łan(Polska)
Plateau "Projekt Grechuta" (Polska)
Zebrahead (USA)
Kumka Olik (Polska)
Skindred (Wielka Brytania)
Jahcoustix (Niemcy)

Kryszna:
Moskwa
Zmaza
Farben Lehre
Pull The Wire
Yelram

Ktoś z użyszkodników jeszcze się zdeklaruje?
Piwo trza będzie rozsądnie dawkować.
 
Do góry