Wojciech Cejrowski

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
No właśnie powinno się, jeśli chce się uchodzić za osobę na poziomie.
coz ja bym tak jak on nie powiedzial
zapewne bym wyrazil sie ogledniej, ale bym z nia nie dyskutowal = brak plaszczyzny porozumienia
ja mam na osoby jak senyszyn prywatne okreslenie = szkodnik
i bym sie zwrocil do niej per szkodnik - jednorazowo
cejrowski byl zbyt dosadny, co gorsza jak widac ten "wystep" cejrowskiego nic nie dal
to on wyszedl na "chamowetego ciula" a ona mimo ze nie miala nic na obrone promocji zoofilli poza szkaradnym usmiechem - na osobe kulturalna
efekt obronca normalnoci wychodzi na nienormalnego, obronca zoofilii na osobe na poziomie... poziomie parkietu z pcv ale...
 

Michał234

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Wow, Brave- niezła diagnoza :)
@Michal234 - czyzbys byl nowym czlonkiem prawicowiska?
Zawsze miałem prawicowe poglądy- to po rodzinie ;) A aż serce rośnie widząc, taką siłę intelektualną prawicy na owym forum :)
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
coz ja bym tak jak on nie powiedzial
zapewne bym wyrazil sie ogledniej, ale bym z nia nie dyskutowal = brak plaszczyzny porozumienia
No i właśnie jakby Cejrowski wyraził się w ten sposób (może bez tego "szkodnika") to wyszedł by na osobę o zdecydowanych poglądach. A tak, wyszedł na ciecia :p
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
paranoicznie nienormalna w swych pogladach (ale bylem dyplomatyczny - duma mnie rozpiera) wygrywa w telewizorze z normalnie myslacym...
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
31
Miasto
się biorą dzieci?
paranoicznie nienormalna w swych pogladach (ale bylem dyplomatyczny - duma mnie rozpiera) wygrywa w telewizorze z normalnie myslacym...
Nie ma czegoś takiego jak "normalnie myślący", to tylko kwestia przekonań. Zresztą rozpoczęłam swoją wypowiedź wyrażając obojętność wobec poglądów poszczególnych osób, a wypowiedziałam się tylko na temat kultury ich wypowiedzi. Też nie we wszystkich rzeczach zgadzam się z Senyszyn, co nie zmienia faktu, że to ona była tu tą stroną która pokazała klasę (a przynajmniej pokazała jej więcej - to nie trudne w konfrontacji z dziadem wytykającym jej wiek i nieatrakcyjność i facetem wyzywających ludzi od głupków :) )
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Nie ma czegoś takiego jak "normalnie myślący", to tylko kwestia przekonań.

To kwestia AŻ przekonań... <_< Skąd w Tobie tyle relatywizmu... ??? :/


Też nie we wszystkich rzeczach zgadzam się z Senyszyn, co nie zmienia faktu, że to ona była tu tą stroną która pokazała klasę (a przynajmniej pokazała jej więcej - to nie trudne w konfrontacji z dziadem wytykającym jej wiek i nieatrakcyjność i facetem wyzywających ludzi od głupków :) )

Ale nie miała racji...
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
@damroka - zobacz calosc tej rozmowy na yotubue. Nie wiem czy ten filmik to calosc ale z tego co pamietam to mialo kilka czesci. Zwroc uwage co mowila Senyszyn (ta z klasa) do profesora uczestniczacego w dyskusji. Ciagle to ona byla ta na poziomie? Ja tego jakos nie widze.
 

marl55a

Nowicjusz
Dołączył
3 Grudzień 2008
Posty
35
Punkty reakcji
0
powstaje tylko pytanie, czy Cejrowski powinien zrezygnować z tego, że zawsze mówi prawdę, niezależnie od tego co inni o nim powiedzą? nie uwazacie, że nie byłby już tym samym czlowiekiem? a że prawda czasami boli i nie jest miła i przyjemna... to już inna sprawa
 

wlazel

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
12
Punkty reakcji
0
No ja to bym nie chcial takiej sytuacji ze ludzie z bronią chodzą. Bysmy mieli co chwila akcje jak z uniwerkow w USA..
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
No ja to bym nie chcial takiej sytuacji ze ludzie z bronią chodzą. Bysmy mieli co chwila akcje jak z uniwerkow w USA..
Eeeee zły temat, a nawiązanie do uniwerków jest bezpodstawne. Ale chcesz, to kontynuujmy w innym z tego działu.

powstaje tylko pytanie, czy Cejrowski powinien zrezygnować z tego, że zawsze mówi prawdę, niezależnie od tego co inni o nim powiedzą?
Myślę, że nie powinien rezygnować. Nie jest politykiem; odważne wypowiedzi dodają jego postaci pikanterii, ale nie traci chyba na tym jakoś zdecydowanie..?
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
cejrowskiego ze tak powiem to "wali"

damroka moze troche za bardzo pojechalem
nei zmienia to faktu ze obrona zoofilii zenujace wypowiedzi w stosunku do pozostalych dyskutantow (tez pani pscyholog i tego profesora)
hm klasy tu nie zauwazylem, co nie zmienia faktu ze wydzwiek odbioru cejrowskeigo versus senyszyn - lepiej wypadla senyszyn
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
jednakowoż :

głupek pozostanie głupkiem

a zoofil lewacki nadal zoofilem :D

tak czy inaczej Cejrowski to gość z jajami!! i kręgosłup moralny ma a nawet ma przede wszystkim!!
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"

muszka123

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2009
Posty
25
Punkty reakcji
0
ma gosciu swoje zdanie i tego sie trzyma

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Zarabiaj z Chomikiem

 

Codreanu

Zaściankowiec
Dołączył
22 Luty 2009
Posty
1 875
Punkty reakcji
3
Wiek
38
Miasto
znienacka :)
W części wypowiedzi przesadził (wytykanie palcami) ale z większością się zgadzam.
 

albo_albo

Pan i Władca
Dołączył
20 Marzec 2009
Posty
2 757
Punkty reakcji
78
Wiek
43
Miasto
SKM Kraków
WC to inteligentny człowiek, podróżnik, który swoją pasją zarabia na życie. Gawędziarz i satyryk przy tym o podobnych poglądach jak moje czyli konserwatywny - liberał a do tego katol. :D
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
WC to inteligentny człowiek, podróżnik, który swoją pasją zarabia na życie. Gawędziarz i satyryk przy tym o podobnych poglądach jak moje czyli konserwatywny - liberał a do tego katol. :D
i moje ale jam nie katol :D !! niemniej Wojciech wymiata !! jest przynajmniej konsekwentny i to mnie się podoba ;) !!
 
Do góry