Wojciech Cejrowski

sebalzk

Nowicjusz
Dołączył
1 Listopad 2008
Posty
135
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
stąd
Akurat Cejrowski to jeden z niewielu z tv, których lubię, ciekawy typ ;)
pozdro
 

Yoggi

wujek Stefan mistrz ciętej riposty
Dołączył
6 Wrzesień 2006
Posty
3 735
Punkty reakcji
14
Miasto
z Biedronki
W. Cejrowski wieczny maruda. W dodatku niekonsekwentny w swoich narzekaniach.
 
N

nianiaSweet

Guest
A ja lubie oglądać jego programy w TV, ciekawie opowoada i można się czegoś dowiedzieć z jego programu.
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
się biorą dzieci?
Czegokolwiek bym nie uważała o jego światopoglądzie, to programy podróżnicze robi dobre :) Felietony w "Travelerze" (przynajmenij te, które miałam okazję czytać) też są niezłe, chociaż moim skromnym zdaniem styl mógłby trochę podrasować, bo czasami, pomimo ciekawej treści, felietony te wiele tracą z powodu formy. Tzn. nie chcę w ten sposób powiedzieć, że jest jakimś beztalenciem, ale poprostu uważam, że felietonista powinien prezentować trochę wyższy poziom. To tyle mojego czepiactwa :D Generalnie, pomimo zupełnie innego niż mój światopoglądu, człowiek w tym, co robi zupełnie pozytywny, mimo, że moim kolegom raczej byc by nie mógł :p Nie robi na mnie wrażenia zbyt przyjemnej osoby, ale przecież nie to się liczy u dziennikarza.
 

@kmic

Ein Polizist untersucht Drogenbereich (ten zły)
Dołączył
22 Grudzień 2008
Posty
1 176
Punkty reakcji
3
Wiek
35
Miasto
Sz-ek
Może coś więcej na poparcie tak poważnych zarzutów? :niepewny:
Jeszcze coś mam dodać?Proszę.
  • Niby jest takim pustelnikiem ale nie jest nim.W progarmie je to co tamtejsza ludniść ale po za planem je normalne i najpyszniejsze rzeczy
  • Nie je to co inni tylko ma wycinki i są kasaderzy.
Jeszcze coś?Widziałem to gdzieś w internecie więc są dowody.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
[YouTube]<object width="480" height="295"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/fqTZiLCqLME&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/fqTZiLCqLME&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="480" height="295"></embed></object>[/YouTube]

cejrowski jest bardzo inteligentny jednak przy zestawieniu z równie inteligentnym słabiej mu to idzie !!
jest indywidualistą!! autorskie programy (boso przez świat) to zwykle majstersztyk !!
godny przeciwnik w dyskusji na równym poziomie !
pogromca debilizmu i debili (np frytka )
kapitalista pełną gębą jeden z moich autorytetów ...
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Jeszcze coś mam dodać?Proszę.
  • Niby jest takim pustelnikiem ale nie jest nim.W progarmie je to co tamtejsza ludniść ale po za planem je normalne i najpyszniejsze rzeczy
  • Nie je to co inni tylko ma wycinki i są kasaderzy.
Jeszcze coś?Widziałem to gdzieś w internecie więc są dowody.
To, co je, uznajesz za kluczowy aspekt w ocenie jego postawy? :mruga:

Ale możesz dać więcej 'ciekawostek'.
 

DirkStruan

Tai-Pan
Dołączył
20 Styczeń 2009
Posty
4 854
Punkty reakcji
236
Miasto
Skiroławki
Widziałem to gdzieś w internecie więc są dowody.
to lubię gdzieś lecz nie wiadomo gdzie :D!![YouTube]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/w7kKT6iglCs&hl=pl&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/w7kKT6iglCs&hl=pl&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/YouTube]

"Z głupkami nie ma sensu dyskutować przed głupkami trzeba się bronić !!"
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
to bylo do "ulubionej" cokolwiek pierd...nietej a skrzeczacej poslanki z trojmiasta, milosniczki wszelkich zboczen, kogo?
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
się biorą dzieci?
Bez względu na to, jakie kto ma na ten temat poglądy (to jest ta dyskusja o edukacji seksualnej? bo widziałam chyba kiedyś inne fragmenty) to prawda jest taka, że to Cejrowski zrobił z siebie głupka wyzywając innych zamiast spokojnie powiedzieć co o tym sądzi... : P
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Właśnie kończę "Rio Anaconda" i zabieram się za "Gringo wśród dzikich plemion", Cejrowski pisze genialnie, zabawnie, ciekawie i z ogromnym polotem. 420 stron wchłonąłem w 3 dni, a takie coś zdarza mi się bardzo rzadko.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Bez względu na to, jakie kto ma na ten temat poglądy (to jest ta dyskusja o edukacji seksualnej? bo widziałam chyba kiedyś inne fragmenty) to prawda jest taka, że to Cejrowski zrobił z siebie głupka wyzywając innych zamiast spokojnie powiedzieć co o tym sądzi... : P
Nie on powiedzial prosto z mostu to co mysli i trudno sie z nim nie zgodzic w tej kwestii. Forma moze niezbyt "zgrabna" ale nie zawsze mozna byc grzecznym i kulturalnym.
 

Michał234

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Jeszcze coś mam dodać?Proszę.
  • Niby jest takim pustelnikiem ale nie jest nim.W progarmie je to co tamtejsza ludniść ale po za planem je normalne i najpyszniejsze rzeczy
  • Nie je to co inni tylko ma wycinki i są kasaderzy.
Jeszcze coś?Widziałem to gdzieś w internecie więc są dowody.
Normalnie powalające argumenty...

Nie on powiedzial prosto z mostu to co mysli i trudno sie z nim nie zgodzic w tej kwestii. Forma moze niezbyt "zgrabna" ale nie zawsze mozna byc grzecznym i kulturalnym.
Początek był dobry, ostro i zuchwale przywalił Senyszynowej, ale w dalszej części dyskusji jakby spokorniał, bo jednak pozostali rozmówcy merytorycznie do dyskusji byli lepiej przygotowani. On potem już tylko siedział i się szyderczo uśmiachał słysząc te lewackie wywodu Senyszyn, ale była w tym jakaś skrywana bezradność. Na szczęście reszta ostro punktowała babsztyla.
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Początek był dobry, ostro i zuchwale przywalił Senyszynowej, ale w dalszej części dyskusji jakby spokorniał, bo jednak pozostali rozmówcy merytorycznie do dyskusji byli lepiej przygotowani. On potem już tylko siedział i się szyderczo uśmiachał słysząc te lewackie wywodu Senyszyn, ale była w tym jakaś skrywana bezradność. Na szczęście reszta ostro punktowała babsztyla.
Masz racje Cejrowski chyba zauwazyl ze pojechal po bandzie. Jednak ja nie chce go wybielac ale jedynie zauwazyc ze jego pogalad o walce z glupota jest calkiem sensowny bo jaki jest cel w dyskusji z niereformowalnym idiota?


No właśnie powinno się, jeśli chce się uchodzić za osobę na poziomie.
Senyszyn nic wulgarnego nie mowila a i tak zrobila z siebie w tej rozmowie ... (wiadomo kogo) i nie pokazala "poziomu". Nie ma co osadzac osoby po jednej wypowiedzi ktora do tego nastapila w sytuacji wzburzenia.
 

Michał234

Nowicjusz
Dołączył
29 Listopad 2008
Posty
100
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Kraków
Masz racje Cejrowski chyba zauwazyl ze pojechal po bandzie. Jednak ja nie chce go wybielac ale jedynie zauwazyc ze jego pogalad o walce z glupota jest calkiem sensowny bo jaki jest cel w dyskusji z niereformowalnym idiota?
Dlatego mówię, że sam początek miał udany, ale w dalszej dyskusji pozostał w tyle i sprawiał momentami wrażenie naprawdę bezradnego. Ludzie inaczej by patrzyli na tą Jego pierwszą wypowiedź gdyby później się lepiej wykazał, ale widać to nie jego tematyka. Brakowało w studio "katola", więc zaprosili Cejrowskiego :)
Senyszyn nic wulgarnego nie mowila a i tak zrobila z siebie w tej rozmowie ... (wiadomo kogo) i nie pokazala "poziomu". Nie ma co osadzac osoby po jednej wypowiedzi ktora do tego nastapila w sytuacji wzburzenia.
A się naskrzeczała!
 

damroka

the local freak with the twisted mind
Dołączył
7 Sierpień 2008
Posty
1 175
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
się biorą dzieci?
Senyszyn nic wulgarnego nie mowila a i tak zrobila z siebie w tej rozmowie ... (wiadomo kogo) i nie pokazala "poziomu". Nie ma co osadzac osoby po jednej wypowiedzi ktora do tego nastapila w sytuacji wzburzenia.
Pokazała. Skwitowała prostackie docinki o "nie tym wieku" (no bo, że już też tak kolokwialnie rzeknę: co to, k....a, było? :niepewny: ) i szczeki cejrowskiego śmiechem i pełnym politowania wzrokiem. To, co by nie mówić o samych poglądach, jest osoba na poziomie, która nawet rozmawiając z chamami (powiedzmy sobie szczerze, dwaj panowie chamów z siebie zrobili) chamem się nie staje.

Aaa. Znowu offtopa robię :D Już dzisiaj zaliczyłam procenty, więc się wyłączam. No chyba, że jakoś zgrabnie odbiegniemy od Senyszyn i wrócimy do Cejrowskiego :p
 

Bishop986

King of Mars
Dołączył
3 Sierpień 2008
Posty
8 886
Punkty reakcji
70
Miasto
Kraina "By żyło się lepiej"
Pokazała. Skwitowała prostackie docinki o "nie tym wieku" (no bo, że już też tak kolokwialnie rzeknę: co to, k....a, było? unsure.gif ) i szczeki cejrowskiego śmiechem i pełnym politowania wzrokiem. To, co by nie mówić o samych poglądach, jest osoba na poziomie, która nawet rozmawiając z chamami (powiedzmy sobie szczerze, dwaj panowie chamów z siebie zrobili) chamem się nie staje.
Nie wiem. Mamy na ten temat odmienne zdanie i raczej sie nie zgodzimy bo ona w tej rozmowie tez sie blaznila. Nie ogladalem tego filmiku ale widzialem calosc rozmowy i Senyszyn tez miala tam swoje przeblyski.

@Michal234 - czyzbys byl nowym czlonkiem prawicowiska? :D
 
Do góry