Wojciech Cejrowski

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Dziś oglądałem kilka filmików z nim na YT.
Ciekawa postać :) nazywa rzeczy po imieniu.
Mogę nie zgadzać się z częścią jego poglądów, ale niewątpliwie ubarwnia (pozytywnie) dyskusje polityczne.
 

chaos_n

Deep in the darkest jungle of the Amazon
Dołączył
2 Listopad 2008
Posty
1 599
Punkty reakcji
44
Wiek
37
Mam ogromny szacunek do tego człowieka pomimo tego, że w wielu aspektach się z nim nie zgadzam. Jestem mu szczególnie wdzięczny za bardzo ciekawe relacje z wypraw do Amazonii. Ma również bardzo zdrowe (aczkolwiek kontrowersyjne) spojrzenie na to, co się dzieje w polskiej polityce.
 

tewiemleczarz

Bywalec
Dołączył
9 Październik 2007
Posty
1 736
Punkty reakcji
36
Wiek
58
Miasto
woj. śląskie
Ja nie będę, niestety, oryginalny. Cenie Cejrowskiego podobnie jak Brave.
Nie chodzi już nawet o to, czy się z nim zgadzam, bo to niemożliwe praktycznie aby z kimkolwiek zgadzać się w 100%.
Cenię go za nonkomformizm. Ma swoje zdanie i prawdziwie po męsku je przedstawia mając w czterech literach moje/twoje zdanie na ten temat. A że przy okazji w wielu sprawach ma - moim zdaniem - rację...
 

vicealigator

Nowicjusz
Dołączył
24 Sierpień 2008
Posty
109
Punkty reakcji
1
Miasto
Bristol, UK
Podroznik i gawedziarz - to jedno.
Ale, za co najbardziej go cenie - to, ze poprzez "WC Kwadrans" sprawil, ze zahukana i jakby zawstydzona swoimi pogladami, konserwatywna czesc spoleczenstwa podniosla glowy. Tchnelo to w nia niesamowita energie. Ten krotki program telewizyjny byl nieoczekiwanie punktem zwrotnym dla polskiej kontrrewolucji
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
Owsiak mimo,że się jąka to przegadał Cejrowskiego.Dobra rozmowa.Na uwagę zasługuje fragment gdy Cejrowski wyciągnął haka tzn. zespół chwalący marihuanę na przystanku Woodstock,a Owsiak odparł,żeby nie traktował ludzi,jak stada baranów bo każdy wyciągnie z tego wnioski jakie chce.Widać w tym momencie częsty błąd prawicowców,a mianowicie postrzeganie większości ludzi jako bezmózgiego motłochu.
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
Owsiak mimo,że się jąka to przegadał Cejrowskiego.Dobra rozmowa.Na uwagę zasługuje fragment gdy Cejrowski wyciągnął haka tzn. zespół chwalący marihuanę na przystanku Woodstock,a Owsiak odparł,żeby nie traktował ludzi,jak stada baranów bo każdy wyciągnie z tego wnioski jakie chce.

Rozumiem że nie należy zabraniać ćpania, ale żeby tak się głupio tłumaczyć z zaproszenia kogoś... :mruga: :/ Równie dobrze ja na swoje urodzinki mógłbym zaprosić Ikonowicza chwalącego Lenina i powiedzieć że każdy sam wyciągnie wnioski...
 

misioor

hardcore negotiator
Dołączył
9 Kwiecień 2007
Posty
4 499
Punkty reakcji
19
Wiek
40
Miasto
Polska "b"
Rozumiem że nie należy zabraniać ćpania, ale żeby tak się głupio tłumaczyć z zaproszenia kogoś... blink.gif kwasny.gif Równie dobrze ja na swoje urodzinki mógłbym zaprosić Ikonowicza chwalącego Lenina i powiedzieć że każdy sam wyciągnie wnioski...
Mógłbyś,czemu nie?Lepiej zaprosic kogos o przeciwnych poglądach i podyskutoać z nim,niż zaprosic powiedzmy Korwina tylko mu przytakiwać :lol:
 

1699850

Chadzam sam, bez stada. Tak lubie, to mi odpowiada
Dołączył
8 Listopad 2006
Posty
6 585
Punkty reakcji
107
Wiek
37
Miasto
54.5°, 17.7°
W mojej opinii Owsiak tłumaczy się dobrze. Nie mam do czego się przyczepić.

A że zaprosił kogoś kto o marihuanie śpiewa? Po pierwsze- nie wiadomo czy wiedzial ze o tym spiewaja. Bardziej prawdopodobne jednak jest to, ze podchodzi do tego w sposob: porozumienie ponad podzialami.

Co do zaproszenie na urodziny Ikonowicza - czy wśród znajomych masz samych prawicowców?
 

piecia330

Łał! butiq
Dołączył
21 Kwiecień 2007
Posty
4 445
Punkty reakcji
24
Wiek
32
Miasto
Gołdap
A że zaprosił kogoś kto o marihuanie śpiewa? Po pierwsze- nie wiadomo czy wiedzial ze o tym spiewaja. Bardziej prawdopodobne jednak jest to, ze podchodzi do tego w sposob: porozumienie ponad podzialami.
Jak nie wiedział to i tak za to minus dla niego (nieduży, ale minus). Też myślę że to było jakieś tam "kompromisowe", ale jego tłumaczenie to głupota... :niepewny:

W odcinku lepiej zaprezentował się Owsiak (niedużo) - narzekanie Cejrowskiego na to że Owsiak jest zwolniony z podatku czy tam cła a inni nie to żenada... :niepewny:


Co do zaproszenie na urodziny Ikonowicza - czy wśród znajomych masz samych prawicowców?
Heh, widocznie mi te porównanie nie wyszło najjaśniej... :niepewny: ;)
 

Brave

Recenzent
Moderator
Dołączył
1 Marzec 2007
Posty
19 988
Punkty reakcji
360
Miasto
lsm
ikoniwicz teraz powinien siedziec, chyba ze wyszedl za dobre sprawowanie, machlojek narobil...

co do cejrowskiego
to pod tym co napisal tewie moge sie podpisac
 
Do góry