Tolerancja?

Dołączył
6 Lipiec 2007
Posty
257
Punkty reakcji
0
Dla mnie cała ta gadanina o tolerancji jest śmieszna i nudna jak tysięczny odcinek Mody na sukces. Ja jako człowiek rozumny obdażony mózgiem mam prawo dokonywać wyboru ,prawda? Mam prawo posługiwać się dyskryminacją czy niechęcią przy woborze niewiem sąsiadów obok ktorych będe chciał zamieszkać.Wybierając szkołe, czy kupując kurtke. Zażut dyskriminacji i rasizmu zawsze jest postawiony wobec Białych nigdy wobec żydów czy czarnuchów. W szkole nauczyciele są rasistami gdyż murzyn zamiast na studia ląduje na ulicy. Pracodawca jest rasistą gdyż zatrudnia 10 wykfalikowanych Białych a nie przyjmie jedego murzyna z ulicy. Jeżeli ktoś skrytykuje czarnucha nazywany jest rasistą gdy murzyn skrytykuje Białego to dobrze mówi,nazywają go krytykiem. Dalej chu* mnie szczela gdy ktoś mnie poucza jak mówie murzyn,czarnuch każą nam mówić afro-amerykanin <_< co jak spotkam murzyna w górach to co afro-baca?na starówce w Warszawie co afro-polak?
Oczywiście winą Białych jest to że myrzyni przez 5000 tysięcy lat zapisanej histori nigdy nie zbudowali żadnej cywlizacji, że w XXI wieku budują budowle z gó*na i słomy,budowle które są w stanie zrobić szczury piżmowe czy ptaki. Zapewne biały odpowiada za to że w Afryce kipi anarchią, głodem i rasową degeneracją. Że RPA najbardziej rozwinęiety kraj Afryki cofa się do dżungli za sprawą czarnuchów. Że jedynym wynalazkiem czarnych jest anarcha i bez prawie? To wszystko wina nietolerancyjnych białasów,napewo też kodeks karny jest tak skonstruowany że co trzci murzyn siedzi w więzieniu lub ma konflikt z prawem. Dalej wszelkiego rodzaju seksualni dewiańci. Choroba XXI wieku która,przeczy z prawami natury,chamuje egzystencje rasy,wykrowana zostaje na coś "normalnego". Prawdziwy sens słowa "uprzedzenie" znaczy być wybiórczym w różnorodnych opcjach i możliwościach, które są dostępne w życiu. W byciu kompetentnym w dokonywaniu takich wyborów, jakie dyktuje nam zdrowy rozsądek - po prostu używanie swojej inteligencji.
 

radeeeek6

Nowicjusz
Dołączył
26 Listopad 2008
Posty
16
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Dla mnie cała ta gadanina o tolerancji jest śmieszna i nudna jak tysięczny odcinek Mody na sukces. Ja jako człowiek rozumny obdażony mózgiem mam prawo dokonywać wyboru ,prawda? Mam prawo posługiwać się dyskryminacją czy niechęcią przy woborze niewiem sąsiadów obok ktorych będe chciał zamieszkać.Wybierając szkołe, czy kupując kurtke. Zażut dyskriminacji i rasizmu zawsze jest postawiony wobec Białych nigdy wobec żydów czy czarnuchów. W szkole nauczyciele są rasistami gdyż murzyn zamiast na studia ląduje na ulicy. Pracodawca jest rasistą gdyż zatrudnia 10 wykfalikowanych Białych a nie przyjmie jedego murzyna z ulicy. Jeżeli ktoś skrytykuje czarnucha nazywany jest rasistą gdy murzyn skrytykuje Białego to dobrze mówi,nazywają go krytykiem. Dalej chu* mnie szczela gdy ktoś mnie poucza jak mówie murzyn,czarnuch każą nam mówić afro-amerykanin <_< co jak spotkam murzyna w górach to co afro-baca?na starówce w Warszawie co afro-polak?
Oczywiście winą Białych jest to że myrzyni przez 5000 tysięcy lat zapisanej histori nigdy nie zbudowali żadnej cywlizacji, że w XXI wieku budują budowle z gó*na i słomy,budowle które są w stanie zrobić szczury piżmowe czy ptaki. Zapewne biały odpowiada za to że w Afryce kipi anarchią, głodem i rasową degeneracją. Że RPA najbardziej rozwinęiety kraj Afryki cofa się do dżungli za sprawą czarnuchów. Że jedynym wynalazkiem czarnych jest anarcha i bez prawie? To wszystko wina nietolerancyjnych białasów,napewo też kodeks karny jest tak skonstruowany że co trzci murzyn siedzi w więzieniu lub ma konflikt z prawem. Dalej wszelkiego rodzaju seksualni dewiańci. Choroba XXI wieku która,przeczy z prawami natury,chamuje egzystencje rasy,wykrowana zostaje na coś "normalnego". Prawdziwy sens słowa "uprzedzenie" znaczy być wybiórczym w różnorodnych opcjach i możliwościach, które są dostępne w życiu. W byciu kompetentnym w dokonywaniu takich wyborów, jakie dyktuje nam zdrowy rozsądek - po prostu używanie swojej inteligencji.



Mądre słowa...
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Również uważam że mądrze napisane, powinno to dać do myślenia wielu osobom.
 

Sunray

Bywalec
Dołączył
30 Lipiec 2008
Posty
3 574
Punkty reakcji
60
Wiek
34
Miasto
pomorskie
Dla mnie cała ta gadanina o tolerancji jest śmieszna i nudna jak tysięczny odcinek Mody na sukces. Ja jako człowiek rozumny obdażony mózgiem mam prawo dokonywać wyboru ,prawda? Mam prawo posługiwać się dyskryminacją czy niechęcią przy woborze niewiem sąsiadów obok ktorych będe chciał zamieszkać.Wybierając szkołe, czy kupując kurtke. Zażut dyskriminacji i rasizmu zawsze jest postawiony wobec Białych nigdy wobec żydów czy czarnuchów. W szkole nauczyciele są rasistami gdyż murzyn zamiast na studia ląduje na ulicy. Pracodawca jest rasistą gdyż zatrudnia 10 wykfalikowanych Białych a nie przyjmie jedego murzyna z ulicy. Jeżeli ktoś skrytykuje czarnucha nazywany jest rasistą gdy murzyn skrytykuje Białego to dobrze mówi,nazywają go krytykiem. Dalej chu* mnie szczela gdy ktoś mnie poucza jak mówie murzyn,czarnuch każą nam mówić afro-amerykanin <_< co jak spotkam murzyna w górach to co afro-baca?na starówce w Warszawie co afro-polak?
Oczywiście winą Białych jest to że myrzyni przez 5000 tysięcy lat zapisanej histori nigdy nie zbudowali żadnej cywlizacji, że w XXI wieku budują budowle z gó*na i słomy,budowle które są w stanie zrobić szczury piżmowe czy ptaki. Zapewne biały odpowiada za to że w Afryce kipi anarchią, głodem i rasową degeneracją. Że RPA najbardziej rozwinęiety kraj Afryki cofa się do dżungli za sprawą czarnuchów. Że jedynym wynalazkiem czarnych jest anarcha i bez prawie? To wszystko wina nietolerancyjnych białasów,napewo też kodeks karny jest tak skonstruowany że co trzci murzyn siedzi w więzieniu lub ma konflikt z prawem. Dalej wszelkiego rodzaju seksualni dewiańci. Choroba XXI wieku która,przeczy z prawami natury,chamuje egzystencje rasy,wykrowana zostaje na coś "normalnego". Prawdziwy sens słowa "uprzedzenie" znaczy być wybiórczym w różnorodnych opcjach i możliwościach, które są dostępne w życiu. W byciu kompetentnym w dokonywaniu takich wyborów, jakie dyktuje nam zdrowy rozsądek - po prostu używanie swojej inteligencji.
Dość dobrze prawisz. Moim zdaniem całe to siłowe wdrażanie tolerancji przyniesie wprost przeciwne skutki.

Nie lubię Żydów z powodu ich panoszenia się po świecie i gnębienia Palestyńczyków.
Nie lubię ludzi, którzy słuchają techno, bo zazwyczaj muzyka jest głośno u nich ustawiona.
Nie lubię imigrantów, jeśli nie potrafią się zasymilować ze społeczeństwem.
Nie chciałbym mieć za sąsiadów homoseksualistów. Tak po prostu.

Nikt mi nie będzie wmawiał, że nie mam do tego prawa :eek:k:
 

Bonzo_84

Nowicjusz
Dołączył
7 Październik 2008
Posty
150
Punkty reakcji
0
Hmm ja też za tolerancyjny nie jestem, ale krzywdy swoimi poglądami nikomu nie robię. Nikomu nie dokuczam, nie obrażam, etc. ale mieć własnych przekonań i poglądów nikt mi nie zabroni.
 

gurtos91

Pospolity Troll
Dołączył
24 Czerwiec 2008
Posty
1 282
Punkty reakcji
9
Wiek
32
Miasto
kuj-pom
DefenderSlovanicBlood jest różnica między tolerancją i głupotą na punkcie tolerancji. Tolerancja to nie pozwalanie na więcej mniejszością, a pozwalanie na tyle samo, niestety w życiu różnie to wygląda.
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Bo tolerancji nie ma w Naszym kraju,trzeba się wkońcu z tym poradzić,i nie przejmować się tym.
Bo inaczej zwariujemy.
 

SAG

Nowicjusz
Dołączył
18 Marzec 2008
Posty
659
Punkty reakcji
1
Wiek
33
Miasto
Myszkow
Ja się nie boje,że jak wyjde na ulicę to dostane.
Nie mam się czego bać,a człowiek w dzisiejszych czasach musi głównie martwić się o swój tyłek,a nie innych.
Przykre,ale prawdziwe.
 

TheDeathOne

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2005
Posty
627
Punkty reakcji
4
Wiek
33
Dziewczyny raczej nie muszą się bać że oberwą za to że należą do jakiejś subkultury. A faceci powinni umieć się bić. Takie jest życie i trzeba się do tego przyzwyczaić a nie smęcić o tolerancji bo i tak to nic nie da. Drechom do łba nie przemówisz.
 

jacobbs

Pan Demonium
Dołączył
11 Sierpień 2007
Posty
6 077
Punkty reakcji
31
Miasto
Paradise
żebyś wiedział, raz mnie jedna chciała pobić biggrin.gif:D:D
Mnie też. Wysiadłem z pociągu jak na koncert jechałem i przechodzę koło bandy 13-stek i co słyszę? "Ty, Brudas, idziesz na solo?". Myślałem, że padnę ze smiechu :D
 

yaiez

Yggdrasil
Dołączył
11 Listopad 2008
Posty
614
Punkty reakcji
4
Wiek
34
Miasto
Tam gdzie wiatr
Jak mnie by zaczepiła to bym :cenzura:nął, równouprawnienie w końcu jest. Jak chce to niech ma, do kobiet mam szacunek, do ameb nieco mniejszy.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Mnie też. Wysiadłem z pociągu jak na koncert jechałem i przechodzę koło bandy 13-stek i co słyszę? "Ty, Brudas, idziesz na solo?". Myślałem, że padnę ze smiechu :D
u mnie to była rówieśniczka, z sąsiedniej klasy, jakoś się i tak nie lubiliśmy, no i tam po grillu takim jednym jak w grupie wracaliśmy coś chyba za złe mi miała muzykę, bo musiała tam ją trochę znosić, pokłóciliśmy się i zaczeła mnie w brzuch bić, nawet dokładnie nie wiem jak tam szło, piwko znieczula więc nawet nie przerwałem pożywiania się :p ale ubaw z furiatki wszyscy mieli :)

Jak mnie by zaczepiła to bym :cenzura:nął, równouprawnienie w końcu jest. Jak chce to niech ma, do kobiet mam szacunek, do ameb nieco mniejszy.
jak nie :cenzura:nął, to nie zawsze można zapanować nad odruchem wymiotnym :)
 

karolina1518

Nowicjusz
Dołączył
21 Grudzień 2008
Posty
7
Punkty reakcji
0
Tolerancja w naszym kraj jest jak dziecko we mgle bo nie umiemy się odnaleźć pośród ludzi którzy różnią się od nas kolorem skóry, wiarą czy nawet jak już jest polakiem to nie pasuje nam tego czego on/ona słucha lub jak wygląda i to jest straszne
 

stycznik13

Nowicjusz
Dołączył
14 Styczeń 2009
Posty
4
Punkty reakcji
0
no tak jesteśmy w Polsce kraju w którym ludzie sa nie zbyt tolerancyjni...moje skromne zdanie jest takie że należy poznac daną subkulture i zastanowić sie czy popieramy jej poglądy , idee czy tez nie . Nie należy jej odrazu skreslać, karzdy ma coś do powiedzenia, karzdy powinien w jakiś sposób sie realizować...nie oceniajmy ludzi zbyt pochopnie...każemu należy dać szane niezależnie od tego co wyznaje , jakie ma poglądy czy tez jaki ma kolor skóry lub jakiego jest wyznamia ...Tolerancja przedewszystkim
 

Astaroth888

Nowicjusz
Dołączył
13 Styczeń 2009
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Zabrze
Najlepsze jest to, że jak idzie ktoś sam(przypuśćmy taki drech) to nic nie powie...
A jeśli idą w grupie to od razy zaczną dojeżdżać, że brudas, syfus, satanista itp.
To jest żałosne -.- Samemu - milutki chłopak. W grupie - wredny drech, próbujący się popisać przed kolegami swoją męskością...
 

Sopat94

Nowicjusz
Dołączył
20 Grudzień 2008
Posty
62
Punkty reakcji
0
W naszym Kraju nie mozna byc tolerancyjny :) Smiejem sie z takich mowia ze sa tolerancyjni dostaną gdzies od kogoś w:cenzura: i zmieniom zdanie
 
Do góry