Tolerancja?

hehehehehehe

Nowicjusz
Dołączył
14 Lipiec 2012
Posty
72
Punkty reakcji
2
Z tym, że tolerancja oznacza znosić itp. to średnio się zgadzam. Pod względem kultur, ras to ja nawet uważam, że fajnie mieć wielokulturowy naród, poznawać przeróżnych ludzi, rozwijać się przy okazji, uważam to za ogromną zaletę tak jak w przypadku USA. Nie toleruję to takich zachowań jak u kiboli, bo przyczepiać się za to, że ktoś inaczej wygląda to głupota. Jeśli ta osoba szanuje mnie, to ja szanuję ją. "Męczenie się" to właśnie "tolerowanie" rasistów i kiboli itp. Jeśli przeszkadza tobie TYLKO to, że ktoś jest czarny, to jesteś zacofanym polaczkiem...
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Niestety, teraz tolerancja w rozumieniu lemingów oznacza głoszenie, że WSZYSTKO, czego człowiek chce jest dobre i musi się to uznawać za treść tolerancji. A kto uważa małżeństwa innoseksualistów (to dla przykładu) za jałowe, ten jest faszystą, ksenofobem, ciemnogrodzianinem i nie pojmuje, że brak dzieci panny albo małżeństwa zwyczajnych heteroseksualistów jest :"tym samym, co brak dzieci w małżeństwie dwóch pederastów" i że niezrozumienie tej "0czywistości inaczej" powstaje z przyczyny zaślepienia religią.
 
B

Basajew0

Guest
Bo HH to normalni ludzie normalnie ubrani, :cenzura: t-shirt, czapka i fullcap a metale punki wygląda jak pokraki w tych swoich ubraniach jakby uciekali przed gorylem w lesie równikowym i na dodatek są nieschludni przeciwieństwie do hip hopowców którzy są ładnie ubrani i wpuszczą ich wszędzie a punki, metale to jedynie do meliny jakieś wejdą
 

Przemkoo

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2013
Posty
23
Punkty reakcji
0
Tolerancja jest ogólnie bardzo ciężką rzecczą, ponieważ nie każdy potrafi tolerować wszystkich ludzi. Bo może nic nie mieć do ludzi, którzy słuchają innej muzyki, ale za to może nie lubieć murzynków (nie chcę tutaj obrażać nikogo, to poprostu przykład, również dobrze mogę napisać, że białych). Jednak moim zdaniem najważniejsze jest to, żeby ich szanować. Bo każdy z nas jest człowiek. Ja jak kogoś nie lubie, to i tak staram się być dla niego w miare miły. Ale to nie znaczy, że ciągle z nim gadać itp nie. Poprostu jak muszę to z nimi rozmawiam, ale ich nie wyzywam i nie przedrzeźniam.
 

Robert_o

Nowicjusz
Dołączył
14 Grudzień 2012
Posty
8
Punkty reakcji
0
Trochę dziwny temat wyszedł bo miało być o "Tolerancji", a tak jak widzę to metale, którzy się tu wypowiadają okazują swoją nietolerancje do innych subkultur. Użalając się cały czas nad sobą i mając pretensję, że nikt was nie rozumie to tak będzie. Nastawiając, się że będzie źle to tak będzie bo nie zauważycie dobrych chwil. Obejrzyjcie sobie taki film jak sekret, jest tam opowiedziana historia dręczonego homoseksualisty. Odnieście to do swoich problemów i może coś zrozumiecie.
 

Prytryk

Nowicjusz
Dołączył
14 Luty 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
"Na miły Bóg, życie nie tylko po to jest, by brać
Życie nie po to, by bezczynnie trwać
I aby żyć siebie samego trzeba da"
 

lolek1971

Nowicjusz
Dołączył
9 Marzec 2012
Posty
1 614
Punkty reakcji
7
Dawać w ryja, jeśli pedał obrzydliwie się do nas klei?
Chyba się powinno, bo tego to już tolerować się nie uda.
 

fightern

Bóg Rodzina Naród
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
965
Punkty reakcji
1
Miasto
SERCE POLSKIEGO ORŁA
Ja powiem tak - dla mnie niewazne jaki kolor skóry ma człowiek, oraz jakiej jest narodowośći - wszyscy są równi. Ja oceniam ludzi po czynach np. jezeli cygan czy ktoś inny kradnie to go nie akceptuję, nie ze względu jakiej jest narodowości, tylko ze względu na to co robi. Tak samo nie jestem tolerancyjny co do gejów czy pedfili. Ogólnie rzecz biorąc ja patrze na czyny.
 

Ladyinblack

Nowicjusz
Dołączył
5 Marzec 2010
Posty
458
Punkty reakcji
7
Wiek
43
Niestety zyjemy w społeczeństwie gdzie panuje anarchia, a z anarchia wiąże sie strach, dlatego ludzie staraja sie coraz mniej tolerancyjni, jeśli ktoś sie wyróżnia odrazu staje sie potencialnym zagrożeniem, niestety
 

Janusz_kopytko2

Nowicjusz
Dołączył
3 Marzec 2013
Posty
70
Punkty reakcji
2
Miasto
miasto inspiracji
Basajew0 napisał:
Bo HH to normalni ludzie normalnie ubrani, :cenzura: t-shirt, czapka i fullcap a metale punki wygląda jak pokraki w tych swoich ubraniach jakby uciekali przed gorylem w lesie równikowym i na dodatek są nieschludni przeciwieństwie do hip hopowców którzy są ładnie ubrani i wpuszczą ich wszędzie a punki, metale to jedynie do meliny jakieś wejdą
Wrzucasz wszystkich do jednego worka? nieładnie Akurat wielu hh których spotykam na uczelni, ulicy czy autobusach komunikacji miejskiej chyba się nie oglądało w lustrze bo wyglądają okropnie (przydługie ciuchy, wielgachne słuchawki...)
 

bikollo

Nowicjusz
Dołączył
28 Marzec 2013
Posty
7
Punkty reakcji
0
Miasto
WWA
W ostatnim okresie slowo "tolerancja" jest nadużywane. Każdy ma innego tolerować. A wydaje mi się, że w ostatnim okresie mniejszość ma większą władzę niż większość - wlasnie dzieki rzekomej tolerancji.
 

rrabbit

Nowicjusz
Dołączył
23 Grudzień 2013
Posty
33
Punkty reakcji
3
A tutaj dla odmiany masz cały dział temu poświęcony. Sądzę, że tematy są prowadzone, jeśli mają wystarczające zainteresowanie. Jeżeli zaś temat wywołuje jednoznaczne reakcje, czy pro czy kontra i te ciągną się jak flaki z olejem, to temat jest zamykany. Całkiem trywialnie musi mieć temat potencjał do rozmowy. Ankiety są nudne.
 

Lorellai

Nowicjusz
Dołączył
8 Wrzesień 2015
Posty
184
Punkty reakcji
3
Wiek
29
Miasto
Katowice
Ja jestem tolerancyjna. Dopóki inny człowiek jest wobec mnie okej i nie rani innych to ja odpłacam się mu tym samym. Także dla mnie nie ważne czy ktoś jest emo, murzynem, metalem, arabem, żydem, jeśli ma serce i olej w głowie to chętnie ściskam mu dłoń.
 

Zdrapaka

Nowicjusz
Dołączył
9 Luty 2016
Posty
35
Punkty reakcji
2
Ja nie mam kłopotów z kimś kto ma inny kolor skóry. To akurat dla Państwa jest wskazane! Po co nam jakiś białas z kinolem do kolan, co wyraźnie uważa się za kogoś niebywałego? Czego nie zrobi biały, zrobi ktoś inny - bo ciężej przekonać inną osobą do tego, że jest "rasowa", jeżeli gdzieś za rogiem czai się afroamerykanin z łapskami do betonu i pamiętliwym pier**********.
 

Mr Papuga

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2017
Posty
237
Punkty reakcji
5
Miasto
Warsaw
Też jestem tolerancyjny, nie dzielę i nie segreguję ludzi - a przynajmniej staram się tak robić, nie zawsze sie jednak udaje bo jestem tylko człowiekiem.
 
Do góry