Łukasz Pawłowski

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Na youtube jest druga część filmiku:
http://www.youtube.com/watch?v=vWmlJ8N1Hbs
teraz przynajmniej wiadomo, że to akcja samsunga, więc może u nich szukac info na temat utworu(?)
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
oooooo akcja samsunga.... myślałam że będzie to projekt na powietrzu a nie nowy sprzęcior.... ale podobał mi się klip :) piosenka też jest całkiem niezła po odsłuchaniu całości tylo chyba lekko przesadzona w sensie gdy jej się za długo słucha to ma się już dość.. tylko ten środek mi się nie znudził (piosenki oczywiście)
 

Łukasz Pawłowski

Nowicjusz
Dołączył
24 Listopad 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Napisałem do Samsunga ale póki co brak info, też jestem zdecydowany, że jest to akcja Samsunga a gdy wejdzie się pod link i odczeka na załadowanie strony wiadomo, że chodzi konkretnie o telefon galaxy III
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
Napisałem do Samsunga ale póki co brak info, też jestem zdecydowany, że jest to akcja Samsunga a gdy wejdzie się pod link i odczeka na załadowanie strony wiadomo, że chodzi konkretnie o telefon galaxy III

ja tam na telefonach się nie znam... ale zaangażowanie które włożyli w klip jest godne podziwu
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
Godne podziwu to są poszukiwania internautów odnośnie muzyki z tego klipu, wszędzie prawie jest ten klip już i ciągle brak informacji...
http://www.maxior.pl/film/168201/digital-love-historia-milosci
 

koozka

Nowicjusz
Dołączył
19 Październik 2011
Posty
332
Punkty reakcji
3
A to znacie? https://www.youtube.com/user/GarnierPolska Usłyszałam w reklamie, fajnie się tego słucha a nie mam pojęcia co to za kawałek ;)
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
ja przestałam się łudzić ale teraz muszę się udać do znajomego niech zrobi mi z tego mp3 i oleje wykonawcę :D
 

crypt

undead
Dołączył
2 Luty 2010
Posty
324
Punkty reakcji
3
Wiek
34
Miasto
Lordran
dostalem na innym forum, że to RinneRadio jest, ale mi nie pasuje coś. Za wolna jest ta piosenka w filmiku
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
ja nie sądzę że to jest RinneRadio.... zresztą mam wrażenie że to już nie ma znaczenia skoro wszyscy pobrali z tego mp3:)
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
dostalem na innym forum, że to RinneRadio jest, ale mi nie pasuje coś. Za wolna jest ta piosenka w filmiku
rinneradio - tule dokładnie, jest taka propozycja w komentarzach na YT
ja nie sądzę że to jest RinneRadio.... zresztą mam wrażenie że to już nie ma znaczenia skoro wszyscy pobrali z tego mp3:)
To moze być bo orginalny kawałek niezremixowany jest ciężko znaleźć, nie ma go na youtubie na ten przykład.
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
ja już mam z tego mp3 i nie muszę się męczyć :) polecam moje rozwiązanie
 

golgi

Nowicjusz
Dołączył
18 Listopad 2007
Posty
565
Punkty reakcji
3
Wiek
43
Miasto
wrocław
takiego rozwiązania się nie poleca ;)
Ja proponuje poszukać w sieci odpowiedniego remixu tego utworu, nuta i takt jest praktycznie ten sam, kwestia tylko wersji. To muzyka elektroniczna w końcu remiksów powinno być tysiące.
 

RdK16

Nowicjusz
Dołączył
8 Czerwiec 2007
Posty
367
Punkty reakcji
7
Wiek
32
"Piosenka ta została specjalnie przygotowana dla naszej kampanii, ale pracujemy nad tym, aby ją Wam udostępnić" :)"

Odpowiedź Garniera na youtube
 
Do góry