koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
Witam. Szukam piosenki w stylu hip hop. Pamiętam tylko, że jej sampel jest zrobiony na podstawie dźwięku syreny policyjnej. Kawałek ma bardzo "baunsujący" bit i rapuje w nim jakiś czarnoskóry. Kawałek z pewnością ma nie więcej niż 5 lat. W całości po angielsku. Wiem, że informacji jest niewiele, ale z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź.
 

amigos10

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam czy zna ktoś może tytuł piosenki w której spiwają w ref. kowalanka kowalanka kowalanka lub kowalaj kowalaj kowalaj kowalaj ??
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
Witam. Kolejny raz proszę o pomoc, ale myślę, że zadanie jest dość proste. Chodzi o piosenkę pop, w której teledysku śpiewa ładna brunetka zdaje się, że w białej marynarce na białym tle. Obraca się na krześle. Piosenka jest stosunkowo nowa i trafiłem na nią przez przypadek kilka tygodni temu, a gdy teraz chcę ją odnaleźć, to na złość nigdzie nie mogę znaleźć.
 

Oxar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
205
Punkty reakcji
5
Jessie Ware Wildest Moments ?

http://www.youtube.com/watch?v=bMJkddvJ4L4
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
Oxar napisał:
Jessie Ware Wildest Moments ?

http://www.youtube.com/watch?v=bMJkddvJ4L4
Dokładnie tak. Już wcześniej znalazłem ten kawałek, ale bardzo dziękuję i oczywiście pozytyw.
PS. Polecam jej utwory- świetne kawałki o ile ktoś lubi te klimaty.
 

Taryf

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Witam!

Szukam pewnej piosenki i liczę na Waszą pomoc :)

Może wszystko co o niej wiem:

1. Lata 80/90
2. Spokojna melodia
3. Męski wokal
4. W tekście były powtarzane słowa "never, never, say forever(?)"

Parę razy słyszałem ją w supermarkecie, ale niestety tylko te słowa mi utknęły w pamięci. Zapewne potrafiłbym zanucić melodię, ale ciążko to by było zapisać na forum :p

Wiem, że te informacje są dosyć ogólne, ale mam nadzieję że ktoś może coś skojarzy.

Pozdrawiam serdecznie,
Paweł.
 

Oxar

Nowicjusz
Dołączył
20 Listopad 2011
Posty
205
Punkty reakcji
5
Troche supermarketowo brzmi Forever Young Alphaville.Wszystko by się zgadzało,oprócz słów.
 

Taryf

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Oxar napisał:
Troche supermarketowo brzmi Forever Young Alphaville.Wszystko by się zgadzało,oprócz słów.
Też fajne ale to wciąż nie to.

To czego szukam ma nieco szybszą melodię. Spać mi to po nocy nie daje :p
 

JanKalinowski

Nowicjusz
Dołączył
2 Czerwiec 2013
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam
Poszukuje starej piosenki. Śpiewa koieta, na początku słychać cymbałki, gatunek to jakaś mieszanka pop i elektro w stylu eiffel65.
 

lupin

marynarz szuwarowo-bagienny
Dołączył
26 Marzec 2009
Posty
830
Punkty reakcji
21
Co to za piosenka??????
 

Attachments

  • welcome4.mp3
    973,9 KB · Wyświetleń: 34

Wiesiu PL

Nowicjusz
Dołączył
9 Lipiec 2011
Posty
201
Punkty reakcji
1
Zna ktoś tytuł piosenki zobaczyłem ją raz na esce pamiętam tylko że teledysk był coś powiązany z x factorem śpiewał koleś jakby w garniturze z lekkim irokezem pomoże ktoś ?
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Stojąc w korku usłuszałem fajny kawałek za mną u gościa a samochodzie ... refren brzmiał : "... wszyscy to znamy, je*ać policje,
wszyscy to znamy, je*ać policje" powtarzające się kilka razy. Tyle pamietam, był to kawałek hip-hopowy polski bardzo fajny rytmiczny refren... Prosze o pomoc forumowiczów znających te klimaty ..... Dzięki ...
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Kompletnie nie moje klimaty (ten ambitny tekst :mruga: ), ale znalazłam, to chyba to? :)

Cenzuruje linka, więc wpisz sobie na googlach Piedzik - Je*ać Policje
 

hylo-for99

spolegliwy
Dołączył
10 Październik 2007
Posty
675
Punkty reakcji
16
Miasto
Polska Południowa
Ilusia napisał:
Kompletnie nie moje klimaty (ten ambitny tekst :mruga: ), ale znalazłam, to chyba to? :)

Cenzuruje linka, więc wpisz sobie na googlach Piedzik - Je*ać Policje
Dziękuje Ilusia, to właśnie ten kawałek ... Pozdrawiam ...
 
A

Aqualorn

Guest
Czy ktoś z was dorumowiczów wie może co to za piosenka ukryta jest w tej reklamie:


http://vimeo.com/70171796
 

koles git

Nowicjusz
Dołączył
17 Lipiec 2010
Posty
312
Punkty reakcji
9
Miasto
Świat
koles git napisał:
Witam. Szukam piosenki w stylu hip hop. Pamiętam tylko, że jej sampel jest zrobiony na podstawie dźwięku syreny policyjnej. Kawałek ma bardzo "baunsujący" bit i rapuje w nim jakiś czarnoskóry. Kawałek z pewnością ma nie więcej niż 5 lat. W całości po angielsku. Wiem, że informacji jest niewiele, ale z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedź.
Znalazłem. Wrzucam na wszelki wypadek..
http://www.youtube.com/watch?v=9Oy9wHwvGYw
 

Katmandu94

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Szukam tytułu kawałka z mniej więcej 2005 , 2006 r , coś w stylu C - Bool.
Mam to w głowie , ale za cholere nie moge znaleść w internecie. Był to mój pierwszy dzwonek, jeszcze na Sony Ericsson K300I. Brzmiało to troche jak miauczenie kota. Leciało to tak
Ach - oł - ach- a - oł - tyn - tyn - tyn -tyn tyryryry -tyn - tyn.
 
Do góry