Dołączył
23 Lipiec 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
Parę dni temu, byłem we Francji na parę dni, i dość często leciała tam pewna piosenka, to ich tamtejszy hit lata, piosenkarka śpiewa po francusku, wcześniej była mało znana właśnie ta piosenka się wybiła, widziałem też chwile teledysk jest dość charakterystyczny. Białe pomieszczenie stoi wokalistka a przed nią dużą szyba, ona bierze jakieś pisaki i zaczyna po niej rysować jakieś proste rysunki, później dołączają do niej inne osoby, chyba dziadek, mała dziewczynka i tez cos malują po szybach. Zna to ktoś, bądź widział gdzieś teledysk?
Pozdrawiam
 

aneta Glogiewicz

Nowicjusz
Dołączył
5 Sierpień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
so curly bay to bay me ever feel the music

Tyle pamietaj z tej piosenki inie wiem czy slowa sa prawidłowe prosze o pomoc jesli ktos kojarzy te slowa !
 

tunia

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
107
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
tam gdzie spadają anioły...
niewidzialnywszechmogac napisał:
Parę dni temu, byłem we Francji na parę dni, i dość często leciała tam pewna piosenka, to ich tamtejszy hit lata, piosenkarka śpiewa po francusku, wcześniej była mało znana właśnie ta piosenka się wybiła, widziałem też chwile teledysk jest dość charakterystyczny. Białe pomieszczenie stoi wokalistka a przed nią dużą szyba, ona bierze jakieś pisaki i zaczyna po niej rysować jakieś proste rysunki, później dołączają do niej inne osoby, chyba dziadek, mała dziewczynka i tez cos malują po szybach. Zna to ktoś, bądź widział gdzieś teledysk?
Pozdrawiam
Zaz - On ira
http://www.youtube.com/watch?v=8IjWHBGzsu4#at=28


03092010 napisał:
Jesli ktos zna tytul podkladu do reklamy umieszczonej nizej w linku, bede wdzieczna za jego udostepnienie (tytulu).

Nie wnikajcie dlaczego akurat z takiej strony.

http://streamate.com/landing/fssc/?AFNO=1-634091&jntp=np&stno=1-773-851-3143-2158-2668&sanp=adc
Ta piosenka została stworzona na potrzebę reklamy i nie ma żadnej nazwy, prawdopodobnie nie można jej też nigdzie ściągnąć.
 

tunia

Nowicjusz
Dołączył
23 Luty 2007
Posty
107
Punkty reakcji
1
Wiek
35
Miasto
tam gdzie spadają anioły...
03092010 napisał:
Ta piosenka została stworzona na potrzebę reklamy
Skad wiesz?
Wystarczy sprawdzić kanał Streamate na YT: http://www.youtube.com/watch?v=rgctMcoGdSw&list=UUx8yjnmajbKW3wlMnIz7keQ
gdzie jest napisane, że stworzono piosenkę specjalnie dla nich. "The song has been made for us and there's no name really;)"
 
0

03092010

Guest
Bardzo Ci dziekuje. Zaczynam doceniac to forum.


Tak czy inaczej mam ja. Skonwertowalam chociaz te 30 sekund.
 

maartus_15

Nowicjusz
Dołączył
6 Wrzesień 2013
Posty
2
Punkty reakcji
0
A czy ktoś zna tytuł piosenki, która pojawia się w reklamie napoju Fanta?? Bardzo zależy mi na tym, aby się tego dowiedzieć. Z góry dziękuję za pomoc :)
 
Dołączył
10 Lipiec 2009
Posty
2 118
Punkty reakcji
297
maartus_15 napisał:
A czy ktoś zna tytuł piosenki, która pojawia się w reklamie napoju Fanta?? Bardzo zależy mi na tym, aby się tego dowiedzieć. Z góry dziękuję za pomoc :)
Thrust - Happy Call
 

Katmandu94

Nowicjusz
Dołączył
25 Marzec 2011
Posty
20
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Szukam piosenki z przed około 10 może 9 lat, gdzie w teledysku jakaś laska pisała markerem po ścianach i suficie. Akcja była chyba w toalecie. Pamiętam , że piosenka była bardzo dynamiczna.
 

Aris1414

Nowicjusz
Dołączył
12 Styczeń 2008
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Machcin
Witam. Poszukuję tytulu piosenki, która moim zdaniem ma już trochę lat (w ciemno lata 70-80). Utwór z klasycznego rocka/bluesa. Znam tylko początek. Jest on grany na gitarze elektrycznej albo bez efektów albo z delikatnym flanger'em i leci tak: ta daaaaaaaaammm.............................................. ta daaaaamm (drugi dźwięk nieco niżej).

Da radę ktoś to rozszyfrować?

Pozdrawiam
 

LukiBg

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2012
Posty
13
Punkty reakcji
0
Cześć wszystkim poszukuje piosenki.
To co pamietam to w teledysku w jednej scenie czarnoskóry mężczyzna, łysy?,umięsniony, śpiewał i grał na fortepianie w jakieś sali, ten moment teledysku pamietam, że był czarno-biały, a reszty nie pamietam czy dalej czarno-bialy czy juz kolorowy xD
ktoś coś kojarzy ?:D
 
Dołączył
9 Czerwiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej hej :)

Poszukuję pewnej piosenki, która swego czasu leciała na RockRadiu (106,1), najbardziej ją przypomina: Eagle Eye Cherry- Save Tonight. Niestety nawet nie pamiętam słów które tam były... Bardzo proszę o pomoc :)
Pozdrawiam
 

Julia Malesza

Nowicjusz
Dołączył
18 Lipiec 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Xylorin napisał:
szukam pewnej piosenki nie pamiętam ani tytułu ani wykonawcy. Mam w głowie urywki teledysku. dziewczyna i chłopak robią to samo tyle że w swoich domach. wychodzą z domu i ta dziewczyna na murze maluje bodajże jakiegoś człowieka na którego pada deszcz.dochodzi. podchodzi ten koleś i domalowuje mu parasol. potem ta dziewczyna maluje chyba jakiś rozpędzony samochód który wjeżdżając w kałuże ochlapuje tą osobę.a ten koleś maluje płot. w ten sposób się uzupełniają. potem jest jakas scena w domu jak ona maluje jakiś rysunek i odlłada go na spół. w tym samym czasie ten chłopak też cos rysuje. i gdy odkłada kartkę te rysunki łączą się w jeden, Było też coś ze ona siedzi przy fontannie a on też tylko po drugiej stronie a na koncu jest ze sie spotykają.


wybaczcie za chaotyczność ale trochę się śpieszę. mam nadzieje ze mi pomożecie. z góry dzięki
Bad day- Daniel Power
 

Pain

Bydlak bez serca
Dołączył
15 Luty 2009
Posty
1 348
Punkty reakcji
131
Wie ktoś może co to za piosenka na początku?

https://www.youtube.com/watch?v=t2XmCW-dpZM
 

Porwany

Nowicjusz
Dołączył
23 Wrzesień 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam.
Ja również szukam piosenki.Słyszałem ją ok 2 tygodnie temu na imprezie.Nie zapamiętałem słów bo byłem skupiony na tańcu ale było to piosenka tak jakby latynoska i raczej na pewno nie po angielsku.Raczej stawiałbym na hiszpański,portugalski ewentualnie włoski.Dość szybka do tańczenia w duecie.Słyszałem ją pierwszy raz ale może to nie być najnowszy hit.Ciężko stwierdzić.Nie wiem jak jeszcze mógłbym pomóc może tak:
-pam pa ram pam pam (taka przygrywka ) pam pa ram pa pa pa(jakieś słowa) -pam pa ram pa pa na na na :D
 

Internaut

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2014
Posty
1
Punkty reakcji
0
Czy ktoś zna tytuł tego utworu?
Wiem, że jakość jest strasznie słaba, ale jak się podgłośni na maksa to słychać ten utwór. Usuńcie spację ;)

ww w71.zippyshare.com/v/12159767/file.html
 
Do góry