alex190

Nowicjusz
Dołączył
12 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Hej . słuchajcie , bardzo proszę o pomoc .
oglądałam wczoraj ( 11.08.2012) o 19 kabaret w Zielonej Górze na Polsacie i albo tuż przed przerwą albo na samym końcu usłyszałam taką melodię w stylu mniej więcej techno , wydaje mi się że ta melodia jest trochę starsza , jeszcze raz podkreślam że nie ma żadnych słów tylko sama melodia .
A brzmiało to jakoś tak : tyry tyry ty ty tyry tyry ty ty tyry tyry ty ty i tak w kółko .
Strasznie mi się to podobało , jeśli ktoś wiedziałby coś na ten temat to proszę o pomoc ; )
z góry dziękuję ; *
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
No dobra, teraz moja kolej ^_^
Piosenka, której poszukuję była swego czasu popularna na tyle, że miała teledysk albo czarno-biały, albo ogólnie w chłodnych barwach.
Tekst jedyny, który pamiętam to "I feel you" i bardzo możliwe, że jest to również tytuł piosenki, ale nazwa zespołu wyleciała mi z głowy ;(
Ogólnie jeśli chodzi o klimat tej piosenki to jest on utrzymany w synth-popie, a mocno naciągając podchodzi pod niektóre wynalazki Depeche Mode.
Mam nadzieję, że kogoś oświeci ^_^
Z góry dziękuję ^_^
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Gdyby to było akurat to wykonanie z Heppnerem to nie skojarzyłoby mi się z DM xD.
Tak tak, o Schillera chodziło, wiedziałam, że to kiedyś popularne było.
Dziękować :D
 

MrPrZ3m0

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam.

Od pewnego czasu poszukuje piosenki, prawdopodobnie zespołu The Rasmus. Tekstu ani melodii kompletnie nie kojarzę, lecz pamiętam że w teledysku był kartonowy ludzik. Kojarzę jeszcze że było to zimą i prawdopodobnie (jak mnie pamięć nie myli) ludzik "wykluwał" się z jajka. proszę o mega szybką odpowiedź.

Z góry dziękuję. ;)
 

MrPrZ3m0

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Tak, tak, tak... Wielkie dzięki za piosenkę i przepraszam za pomyłkę, ale lepsza taka podpowiedź niż żadna. ;D Jeszcze raz wielkie dzięki. Od miesięcy męczyła mnie ta piosenka. ;P
 

Insomnia18

Nowicjusz
Dołączył
29 Lipiec 2012
Posty
59
Punkty reakcji
1
Miasto
Chono lulu
Usłyszałam na wakacjach piosenke, bit i cała melodia typowo pod nogę. Podchodziło pod disco polo, nie wiem jakie były konkretne słowa nawet, ale możliwe, że było coś 'jak się bawić to się bawić' albo inne słowa podobnie brzmiące. Typowa piosenka na potańcówkę, coś w takim stylu Weekend - Ona tańczy dla mnie. Chociaż tamto młogo być remixem jakiejś polskiej piosenki, głos był znacznie ładniejszy.
 

sulek123

Nowicjusz
Dołączył
29 Sierpień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Siema! Szukam utworow z "mocarnymi" bitami, chodzi o mocne brzmienie takie jak jest np w Tupac- Ghost.
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Znowu ja ^_^ teraz będzie trudniej.
Piosenka na oko z lat wczesnych 90 lub późnych 80.
Słyszałam ją w zapowiedzi tvn-u jakiegoś serialu, którego nazwy i o czym jest nie pamiętam, nie zwróciłam uwagi ;/
Fragment tekstu piosenki to chyba "we not of the city of silence..."
Pomocy ^_^
 

Jooks

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam wszystkich, poszukuję piosenki, którą śpiewa dziewczyna w krótkich, rudych włosach i jest ona ubrana w długi, skórzany płaszcz i dodatkowo w teledysku znajduje sie krowa/krowy. Piosenka jest śpiewana po angielsku i zespół jest chyba tak ok z lat 80/90....
 
Dołączył
25 Marzec 2012
Posty
1 108
Punkty reakcji
186
Ptysio37 geniuszu :D Zostałam uratowana :D
Trzeci dzień mi to chodziło po głowie :crazy:
Dobry strzał :D :D
Dzięki wielkie naprawdę :)
 

Pecu

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam. Nie pamiętam wykonawcy ani tytułu utworu a bardzo chciałbym posłuchać tej piosenki a teledysk leciał na vive kilka lat temu. Teledysk wygląda tak, że jacyś ludzie bawią się w jakimś klubie, pubie. Mężczyźni są w koszulach białych jakby to jakieś wesele było czy coś. Głowny koleś jest pijany, naćpany chodzi bo tym klubie. W toalecie panna "dogadza" jakiemuś kolesiowi który to nagrywa. Piosenka śpiewana typowo angielskim akcentem. Z góry dziękuje !
tutek chodzi ci o The Streets - Blinded By The Lights
 

cyganka27

Nowicjusz
Dołączył
7 Czerwiec 2011
Posty
522
Punkty reakcji
12
Bardzo proszę...chociaż muszę przyznać,że nie było to takie proste...bo musiałam się troszkę pomęczyć w wyszukaniu tej piosenki...ale warto było... :)
N & D to zespół muzyczny z Rumunii...
Mówią,że cudów nie ma...jednak są...bo to cudowna rumuńska piosenka o Miłości... :)
Vino la mine...znaczy- Chodź do mnie...

N&D-Vino la mine
                                                                              
Ja tylko chcę Twojej miłości
Ja tylko chcę być Twój
Chcę tylko zrozumieć, jak bardzo Cię kocham
bez Ciebie nawet na chwilę nie mogę żyć... :)

Już słuchałam kilka razy...jeszcze posłucham kilkanaście... :przewraca:...to tymczasem... :papa: Dobrej Nocy.
 
Do góry