edzias

Nowicjusz
Dołączył
5 Wrzesień 2012
Posty
3
Punkty reakcji
0
Poszukuję dwóch utworów:
Pierwszy z nich zatytułowany jest prawdopodobnie Mama ceo/ seo, jednak niczego takiego w sieci znaleźć nie mogę. Refren wykonują panowie, zwrotkę kobieta, przewija się saksofon i wspomniany wyżej tekst (w partii wykonywanej przez mężczyzn).
Drugi kawałek pochodzi prawdopodobnie z Sunrise Festivalu, jednak nie wiem,  z którego roku. Męski wokal, przewija się fraza "when the sun goes down". Z góry powiem, że to nie Arctic Monkeys ani Antoine Clamaran czy CJ Stone :).
Za wszelkie wskazówki i sugestie z góry dzięki i pozdr.
 

popek1970

Nowicjusz
Dołączył
3 Wrzesień 2012
Posty
2
Punkty reakcji
0
No cyganka 27 jesteś niesamowita , nie wiem jak to zrobiłaś ale ogromne dzięki za pomoc. Jesteś number one!!! A piosenka śliczna , prawda? pozdrawiam ;)
 

fisia

Nowicjusz
Dołączył
20 Czerwiec 2006
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
34
gdy patrzę na ciebie kolejny już raz... rozpalmy to co tliło się w nas... znacie?pomozecie?:)
 
D

Dosiek77

Guest
Bardzo proszę...chociaż muszę przyznać,że nie było to takie proste...bo musiałam się troszkę pomęczyć w wyszukaniu tej piosenki...ale warto było... :)
N & D to zespół muzyczny z Rumunii...
Mówią,że cudów nie ma...jednak są...bo to cudowna rumuńska piosenka o Miłości... :)
Vino la mine...znaczy- Chodź do mnie...

N&D-Vino la mine
Ja tylko chcę Twojej miłości
Ja tylko chcę być Twój
Chcę tylko zrozumieć, jak bardzo Cię kocham
bez Ciebie nawet na chwilę nie mogę żyć... :)

Już słuchałam kilka razy...jeszcze posłucham kilkanaście... :przewraca:...to tymczasem... :papa: Dobrej Nocy.
Ależ dawno nie słyszałam tej piosenki, miłe przypomnienie
 

~~P~~

Nowicjusz
Dołączył
11 Październik 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witajcie od dłuższego czasu szukam piosenki ktora ma w refrenie "aha" jest to piosenka szybka, cos jak dyskotekowa, angielska, nic wiecej niewiem. Raz ja slyszlam i tak mi wpadla do glowy ze nie moge przestac jej nucic... Ogolnie to praktycznie tam sama melodia jest o ile dobrze pamietam a to aha nie jest tak z rzedu kilka razy tylko co jakis czas...... muzyka muzyka "aha"... muzyka muzyka "aha"... Nic wiecej nie potrafie powiedziec a bardzo mi na niej zalezy...
 

Monika Karwowska

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Ja również szukam piosenki.... bardziej to klubowa;p taka basowa słowa tam sa tylko takie " pam pam pam parapapapam pam pam pam parapapapam " i tak w kolo ;) przypomina troche szczekajacego psa :tongue: wie ktos o co chodzi ? :)
 

asko2233

Nowicjusz
Dołączył
5 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Być może chodzi Ci o ten kawałek. Ale nie jestem pewny.

https://www.youtube.com/watch?v=DC7MVRxfS5g&feature=relmfu

Cidinho E Doca - Rap Das Armas (Lucana Remix)
 

MrPrZ3m0

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Witam.
Poszukuje piosenki, lecz pamiętam tylko teledysk. Otóż piosenka, jak się nie mylę, pochodzi z 2011 roku.
W teledysku grupka chłopaków (ci co grają utwór, bo jest to zespół) bawi się na imprezie, później skaczą do basenu (muzyka się wtedy zatrzymuje na chwilę; kamera jest wtedy "z oczu bohatera"), następnie idą uliczką między domami i napada na nich wysoki murzyn z gołą klatą i saksofonem czy innym podobnym instrumentem. Proszę, jak coś kojarzycie - dajcie znać. ;D
 

Iluvfantasy

Moderator
Członek Załogi
Moderator
Super Moderator
Dołączył
5 Lipiec 2007
Posty
3 067
Punkty reakcji
245
Witam.
Poszukuje piosenki, lecz pamiętam tylko teledysk. Otóż piosenka, jak się nie mylę, pochodzi z 2011 roku.
W teledysku grupka chłopaków (ci co grają utwór, bo jest to zespół) bawi się na imprezie, później skaczą do basenu (muzyka się wtedy zatrzymuje na chwilę; kamera jest wtedy "z oczu bohatera"), następnie idą uliczką między domami i napada na nich wysoki murzyn z gołą klatą i saksofonem czy innym podobnym instrumentem. Proszę, jak coś kojarzycie - dajcie znać. ;D
:)
http://www.youtube.com/watch?v=h2S3RvIHwGs
 

MrPrZ3m0

Nowicjusz
Dołączył
8 Sierpień 2012
Posty
6
Punkty reakcji
0
Tak jest, wielkie dzięki. Po głowie ciągle chodziło mi słowo "California" i nie mogłem znaleźć, a to jest "Breathe CAROLINA". Tak czy siek to o to chodziło, wielkie dzięki. ;D
 

rabela

Nowicjusz
Dołączył
20 Październik 2009
Posty
281
Punkty reakcji
2
wiesz co też szukałam pytałam znajomych i nie mam pojęcia co to za utwór ale również bardzo mi się podoba. a ty fan skateboardingu, czy tylko muzyki?
 

Ptysio37

W.Y.J.A.D.A.C.Z
Dołączył
2 Styczeń 2008
Posty
1 445
Punkty reakcji
47
Wiek
29
Miasto
TBG
Siem. Szukam piosenki, którą grali wczoraj w radiu Rzeszów między godziną 14:30, a 15:30 (jeśli ktoś słuchał radia). Stary kawałek - 80's lub 90's, bardzo słodka melodia, refren wpadający w ucho, śpiewa przynajmniej duet (chyba męski, bardzo wysokie głosy). Początek piosenki i refren zaczynają się tak samo, na klawiszach, mniej więcej tak: AA BB AA (a wyższe od b). LOL, jeśli ktoś mi pomoże, będę naprawdę pod wrażeniem! ^^
 
Dołączył
6 Listopad 2012
Posty
36
Punkty reakcji
1
od roku chyba szukam piosenki, dopiero zaczela leciec w radiu, w trojce chyba.
cos chyba z dirty dencing .. albo przynajmniej z stylu retro....
zapamietalam tylko cos takiego : [nie znam angielskiego] I now to much ... i that was just to see

zna moze ktos ... ?

spiewa facet.. spokojna piosenka taka
 

Karlosik17

Nowicjusz
Dołączył
27 Listopad 2012
Posty
1
Punkty reakcji
0
Witam, szukam kompletnego spisu wszystkich piosenek z serialu Zakazane Imperium (sezony 2-3). Mógłby ktoś mi pomóc? ;)

Witam, szukam kompletnego spisu wszystkich piosenek z serialu Zakazane Imperium (sezony 2-3). Mógłby ktoś mi pomóc? ;)
 

Amber

zjadłabym coś..
Dołączył
16 Czerwiec 2009
Posty
942
Punkty reakcji
419
od roku chyba szukam piosenki, dopiero zaczela leciec w radiu, w trojce chyba.
cos chyba z dirty dencing .. albo przynajmniej z stylu retro....
zapamietalam tylko cos takiego : [nie znam angielskiego] I now to much ... i that was just to see

zna moze ktos ... ?

spiewa facet.. spokojna piosenka taka

Może "She's like a wind" Patricka Swayze?
 
Do góry