System Of A Down

brown

Nowicjusz
Dołączył
17 Kwiecień 2007
Posty
59
Punkty reakcji
0
Miasto
Poland
eeeej... a SOAD to ostatnio nie zawiesil dziaąłlnośc? Cos tak czytałam że się chyba rozpadli..... :(
a z reszta nie wiem czy to prawdza

SOAD 4ever :zakochany:
 

666CzaRna666

Nowicjusz
Dołączył
13 Luty 2007
Posty
136
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Piekiełko
nie no nawet nie strasz mam nadzieję , że to nie jest prawda o ich rozpadzie. Uwielbiam ten zespół. Piosenki są boskie. AAaaaaaaaaaAAAA.
:p
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
zawieszenie dzialalnosci a rozpad zespolu to roznica... soad sie nie rozpadl a tylko zawiesil na pewien czas swoja dzialalnosc.
 

pavlo

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
tarnów
soad byl dobry na 3 pierwszych plytach.pózniej zaczol grac ciulowa muzyke dla dołujacych sie 13 latków,że kumpel nie zaprosil na impreze urodzinową.pierwsze plyty to rasowy nu metal.
 

iguaanaa

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2006
Posty
376
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
bezdomna !
Kocham SOAD jak nic i nikogo !!!!

chociaż musze z żalem przyznać że spada na psy...te piosenki ostatnie lonley day czy jakoś tam...porażka! najlepsza płyta dla mnie to toxicity
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Kocham SOAD jak nic i nikogo !!!!

chociaż musze z żalem przyznać że spada na psy...te piosenki ostatnie lonley day czy jakoś tam...porażka! najlepsza płyta dla mnie to toxicity
Ave Toxicity! Niestety jest tak jak mówisz-po prostu trochę komerchą czuć na ostatniej płytce choć źle nie jest.
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Z resztą w przypadku SOAD nie ma sensu szukać jakiegoś konkretnego gatunku na siłę. Rock, metal, numetal-jak kto tam sobie nazwie, ale czy to naprawdę takie ważne?
 

G4JOS

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2007
Posty
33
Punkty reakcji
0
Miasto
Chodel
System of A Down jest najlepszy ;) moim zdaniem oczywiście :) ale POLACY dali pupy w spodku..... bez kitu wstyd mi za nich :/


może być to również: alternatywny rock..... jak kto chce... ważne, że SOAD :D
 

HuGeRKu

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2007
Posty
16
Punkty reakcji
0
SOAD?? Cóż... Kiedys za tym szalałem, dziś obecnie to już tylko wspomnienie :)
 

Wisnia18

Nowicjusz
Dołączył
15 Maj 2007
Posty
40
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łeba
Zaczęło sie od LinkinParku później PapaRoach i System of..., ale z czasem ich muzyka zrobiła sie dla mnie za słaba, lecz nadal sobie nie raz posłucham.
 

Dala666

Nowicjusz
Dołączył
4 Czerwiec 2007
Posty
91
Punkty reakcji
0
Miasto
Łódz
No beznadzieją z tym spodkiem puźniej się się du*py dziwią że nikt fajny do Polski nie chce na koncert przyjechać <_<
 

pavlo

Nowicjusz
Dołączył
20 Kwiecień 2007
Posty
20
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
tarnów
rasowy nu metal to gra np. KoRn, SOAD stworzyl cos nowego czego nie sposob zaszufladkowac, najczesciej mowi sie ze graja soil :]
ja bym powiedział że soad gra taki nu metal z elementami folku.korn nie gra rasowego nu metalu oni grają dresiarsko-pedalski metal z elementami hard rocka i rapu
 

Fanz

...
Dołączył
8 Marzec 2007
Posty
1 196
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
nieważne.
Dlaczego ja wcześniej nie zauważyłem tego tematu...

Słucham ich codziennie od dosyć i jeszcze mi się nie znudzili i chyba nigdy się nie znudzą. A ulubiona płyta? Cóż, nie ma ulubionej - wszystkie są najlepsze :)
 

ina666

Nowicjusz
Dołączył
18 Czerwiec 2007
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
heaven
dokładnie.Ja po prostu kocham ten zespół.sa tacy oryginalin. i w ogole.brak slow^^
 

maximaxis

Nowicjusz
Dołączył
17 Czerwiec 2007
Posty
89
Punkty reakcji
0
ja bym powiedział że soad gra taki nu metal z elementami folku.korn nie gra rasowego nu metalu oni grają dresiarsko-pedalski metal z elementami hard rocka i rapu


Możecie mnie zlinczować, ale SOAD raczej nie gra Nu Metalu <_< . To taka bardzo komercyjna miesznka gatunków Hard rocka, metalu, zaczepiają sie czasem o NU, ale takto z tym gatunkiem nie maja nic wspolnego. Typowa alternatywa. Ogólnie nie przepadam za tym zespołem.
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Zawsze sądziłam, że SOAD to hardcorowcy w ich własnym, niepowtarzalnym stylu. Najmocniejszą stroną tej muzy są wokale - chóralne ormiańskie zaśpiewy na dwa głosy to klucz do sukcesu SOAD. Głos Serja jest po prostu cudowny, Darona troszkę irytuje, ale też jest OK. Instrumentalistami są przeciętnymi, nie sądzicie?
 

slevin

Nowicjusz
Dołączył
1 Luty 2007
Posty
81
Punkty reakcji
0
moge ich sluchac przez 10 min ,
potem juz mi sie nudzi
nei wiem czemu
w sumei wparzadku graja. .
chcialz niewiele sluchaelm
ale nei jest to jakis specjalen ilubiany przezemnie zespol
i wygladaja troche smiesznie :D,
a przynajmnei j wygladali jak widzialem ich ostatnie zdjecie
 
Do góry