System Of A Down

M@rzen@

Nowicjusz
Dołączył
16 Luty 2006
Posty
77
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Wielkopolska
Ja tez uwazam ze ten zespol jest swietny choc osobiscie wole ich starsze kawalki.
 

Berials

Ex Moderator / Ex użytkownik
Dołączył
21 Wrzesień 2005
Posty
7 372
Punkty reakcji
3
SOAD, Steal This Album! i Toxic City - tego da się słuchać. Mesmerize i Hypnotize musze omijać większość kawałków aby nie roztrzaskać głośników z powodu nagłego ataku agresji.
 

sunshine92

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2006
Posty
18
Punkty reakcji
0
Bardzo lubię kawałki tego zespołu, ale nie powiem że jestem ich wielką fanką. Nie znam kultury ani historii tego zespołu, więc mogę go jedynie lubieć :)
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Zespol jeden z moich ulubionych:) A takie utwory jak : "lonely day" badz ...zapomanielm teraz :rumieniec: ^^ to ...no piekne sa:p
 

Hakeryk2

Meblujdom
Dołączył
13 Kwiecień 2006
Posty
690
Punkty reakcji
0
Wiek
34
wg mnie jest on najbardziej oryginalny ze wszystkich ekip metalowych Podoba mi sie ich muzyka, ich oryginalość brzmnienia oraz wokal... nie nie wykonaniu Darona tylka Serja Ich texty (pisane przez Serja) są bardzo poetyckie, dające do myślenia... Wydali wspaniałe albumy, ale najbardziej kocham pierwszy (system of a down) i ostatni (Hypnotize) wg mnie najgorszym ich albumem był Mezmerize no co prawda mieli tam 2 dobre kawałki - Question! oraz B.y.o.b. Bardzo chciałbym aby zagrali w Polsce ale w Spodku ( wiem wiem do Spodku jush na 100% nie przyjadą) , ponieważ jak wiadomo pochodze z okolic Rzeszowa i do Katowic nie ma tak strasznie daleko, a z dalszym transportem zapewne bede miał kłopot :( Moimi ulubionymi piosenkami są ,,P.L.U.C.K" ,,Soil" ,,Know" ,,Holy Mountains" ,, Kill Rock'n'Roll" oraz ,,Deer Dance"
 

Elune

trąbka?
Dołączył
30 Marzec 2006
Posty
1 107
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Kocham go ostatnio!! Chociaż jak tak go dużo słucham... to coraz bardziej mi się w nim to takie ich śpiewanie nie podoba :D takie no... hmmm z innego klimatu niż metal... ale i tak ich kocham :D
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
Zespol jeden z moich ulubionych:) A takie utwory jak : "lonely day" badz ...zapomanielm teraz ^^ to ...no piekne sa:p

nie no... takie coś mnie rozwala... jeden z ulubionych zespołów, a nawet nie umie podać tytułu piosenki... radziłabym zagłębić się bardziej w ich twórczość... :mruga:
 

szametu

Nowicjusz
Dołączył
3 Maj 2006
Posty
48
Punkty reakcji
0
Miasto
z reklamy Plusa :P
a ich najnowszy album ? wymiataja ... mi dom zamieli :p normalnie zaopatrzylem sie w ich album - Mezmerize - i nie moge przestac Ich sluchac ;)
 

veleda

Nowicjusz
Dołączył
14 Listopad 2005
Posty
3 065
Punkty reakcji
1
Tak doprowadzają mnie do nagłych ataków serca :D Jak ja to lubię :] Słucham ich tylko jak mam mocnego zawiasa :p
 

zofka

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2006
Posty
99
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
bla ble blu...
Systam of a down... nawet fajne!!! tylko co sie stalo w tym Spotku??? Czy moze mnie ktos poinformowac??? PROSZE... :p
 
K

kfiatushekk

Guest
Kapela nie należy do moich ulubionych. Są kawałki które bardzo lubie, ale nie moge powiedzieć, że SOAD jest genialny. Jak dla mnie przeciętny.
 

Faust

Nowicjusz
Dołączył
23 Kwiecień 2006
Posty
65
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
Łęczna (koło Lublina)
Pierwsze płyty były spoko ChopSuey:D:D energiczna piosenka do pogo:D.

Mesmerize i hipnotyze to już jak dlamnie jedna wielka klapa ale jest kilka znośnych piosenek ale nie to co wcześniej.
 

Kerio

Nowicjusz
Dołączył
15 Październik 2005
Posty
7 525
Punkty reakcji
14
SQAD jest super ale te starsze byly lepsze wiekszy power teraz troche komercha zalatuja ale i tak jest to jedyny zespol rockowy ktory lubie :)
 
Do góry