System Of A Down

sierij

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
hmmm nie ma to jak SOAD......zastanawiam sie kiedy bedzie koncert w Polsce:)ale po tej ostatniej wpadce w Spodku watpie....chociaz mam nadzieje....
 

sierij

Nowicjusz
Dołączył
27 Sierpień 2005
Posty
4
Punkty reakcji
0
"Chwalcie Pana, błogosławcie amunicję, bóg chce byście poszli na wojnę!"


kto ma jakiekolwiek pojecie o SOADzie to wie o co chodzi
;)
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
System... do jakiegoś momentu myślałam, że to mój ulubiony zespół. Zmieniło się po tym jak zobaczyłam klip do B.Y.O.B- a na VIVIe... Myślałam, że zginę na miejscu. Po najnowszej płycie stwierdzam, że SOAD strasznie się skomercił. Muszę sobie znaleźć do wielbienia inny, bardziej alternatywny zespół. Ale głosu Darona nigdy nie zapomnę....
 

Creazy

Nowicjusz
Dołączył
15 Lipiec 2005
Posty
56
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Moje ulubione piosenki: Toxicity, Spiders, Aerials, ATWA, ChopSuey, Roulette, Psycho, Qestion, War, Ieaiaieo. . . =D łoo duzo ich (= Bo to fajny zespół i jak mnie najdzie faza to słucham ile wlezie (=
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
sierij, jak z ciebie taki fan zespołu to chyba powinieneś wiedziec, że masz zły nick... w systemie to chyba Serij jest...
kochajmy wszyscy System of a down... porażka :bag:
 

Phater

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
znienacka
kochajmy wszyscy System of a down... porażka
Panno Zetko, kazdy slucha tego co lubi, kazdy robi to co chce, wiec prosze nie krytykowac wypowiedzi innych, poniewaz o gustach sie nie dyskutuje. Pozdrawiam
 

zetka

złośnica...:)
Dołączył
21 Lipiec 2005
Posty
681
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
spadłam z nieba... :)
przepraszam jeśli kogoś uraziłam, ale jakoś mnie nie rajcują ludzie, którzy uważają się za wielkich fanów jakiegoś zaspołu, a znają ich tylko dwie piosenki :/ pozerstwa znieść nie moge :/
 

Phater

Nowicjusz
Dołączył
23 Październik 2005
Posty
27
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
znienacka
nie rajcują ludzie, którzy uważają się za wielkich fanów jakiegoś zaspołu, a znają ich tylko dwie piosenki kwasny.gif pozerstwa znieść nie moge
I tutaj sie z Toba zgodze... no ale coz sa tacy ludzie, ktorzy chca byc na "TOPie" Slucham, bo inni sluchaja-totalny bezsens.
 

marcvs

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
204
Punkty reakcji
4
Wiek
40
Miasto
Wielkopolska
System Of A Down - Hypnotize

1.Attack
2.Dreaming
3.Kill Rock ‘n Roll
4.Hypnotize
5.Stealing Society
6.Tentative
7.U-Fig
8.Holy Mountains
9.Vicinity of Obscenity
10.She’s Like Heroin
11.Lonely Day
12.Soldier Side

Z tego co się oriętuje to najnowsza płytka SOAD ma wyjść w przyszłym miesiącu.

Już nie moge się tego dnia doczekać :eek:k:
 

Hammerheart

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
344
Punkty reakcji
1
Wiek
116
Miasto
Kraków
Sytem Nieche specjalnie grać w polsce bo przy promocji płyty "System of a down" obrywali w polsce butelkami
 

oLa^^

Nowicjusz
Dołączył
2 Listopad 2005
Posty
15
Punkty reakcji
0
Miasto
Żywiec City
I tutaj sie z Toba zgodze... no ale coz sa tacy ludzie, ktorzy chca byc na "TOPie" Slucham, bo inni sluchaja-totalny bezsens.
Nooo... Właśnie... :/
A co do tematu: Systema słucham od niedawna, ale podobają mi się. Przyjemna muzyczka, a ten gościu ma świra :D Oczywiście w sensie pozytywnym;)
 

Paździoch

Nowicjusz
Dołączył
15 Styczeń 2006
Posty
17
Punkty reakcji
0
hmmm nie ma to jak SOAD......zastanawiam sie kiedy bedzie koncert w Polsce:)ale po tej ostatniej wpadce w Spodku watpie....chociaz mam nadzieje....

Ja słyszałem że podobno jest szansa na koncert już w tym roku :D Podobno całej ekipie SOAD-u minęła już złość która była spowodowana wiadomo czym :) Co oznacza że być może już w tym roku zagrają u nas :D
System jest :cenzura: i do tego chyba nikogo nie muszę przekonywać :eek:k:
 
Do góry