System Of A Down

Adamoss

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2007
Posty
428
Punkty reakcji
2
Uwielbiam S.O.A.D!!!! Moja ulubiona piosenka to: Chop Suey! Poza tym to: Holy Mountains, Toxicity, Forest, ATWA, Hypnotize i Lonely Day!!!
 

Siena

Nowicjusz
Dołączył
3 Luty 2008
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Białystok
Najlepsza płyta to Toxicity, zaraz za nią Mezmerize. Obie jak dla mnie mają swój własny klimat, czyli to co powinna mieć dobra płyta z muzyką :D 3 ostatnich nie sklasyfikuję bo wszystkie są dobre. ;)

Najlepsze kawałki to Sugar, Soldier Side, Deer Dance, Science, Question, Holy Mountains, Peephole, Prison song, Ego Brain... mogę tak wyliczać bez końca xD Więc na tym poprzestanę. Wszystko zależy od mojego aktualnego nastroju. JUż jutro może coś innego będzie "w czołówce" xD
 

Sabi :)

Nowicjusz
Dołączył
18 Luty 2008
Posty
68
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Zabrze
jak wszyscy też uwielbiam SOAD... :D a fascynacja od niedawna... :p najlepsze kawałki : Dreaming, Roulette, Streamline, Sky Is Over, Innervision, Holy Mountains. aaah.. dużo ich ;)
Pozdrawiam :)

"...They have all returned
Resting on the mountainside
We have learned
that you have no..."
 

Yomas

T e a s e
Dołączył
11 Lipiec 2007
Posty
719
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Zelów ;>
Piosenki SOAD mi sie bardzo podobają, niektóre mają to drugie dno, i mozna coś zrozumieć, są pouczające, a nie o tej :cenzura:anej miłości... nie wiem czy jest kawałek soad który mi sie nie podoba heh xd
A co myślicie o nowym albumie Serj Tankiana ?
Takie kawałki jak Empty walls, unthinking majority, sky is over i saving us, czyli prawie połowa albumu są niezłe ;D
 

molly_sm

Nowicjusz
Dołączył
22 Styczeń 2008
Posty
3
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
. . . .
Ja też uwielbiam SOAD :) Moje ulubione płyty to chyba....Steal This Album i oczywiście Toxicity :D Jedne z moich ulubionych kawałków to Aerials, Sugar, Chop Suey, Fuck The System i... cała reszta ;) po głębszym namyśle mogłabym napisać kilka tych gorszych według mnie...ale po co :p

A co myślicie o nowym albumie Serj Tankiana ?
Takie kawałki jak Empty walls, unthinking majority, sky is over i saving us, czyli prawie połowa albumu są niezłe ;D

A płytę Tankiana uwielbiam. Wkońcu jest częścią SOAD więc jakby inaczej. Co do wymienionych numerów z jego płyty-się zgadzam, ale dodałabym jeszcze obowiązkowo Feed Us.

A wybiera się ktoś na jego koncert w kwietniu w Wawie? Najlepiej z okolic Szczecina. Jak coś to piszcie...
gg : 7245772
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Pierwszym ich utworem, jaki usłyszłam, był Sugar. I pomyślałam, co za wariaci! Ale po przesłuchaniu płytki raz, i jeszcze raz, i jeszcze.... itd. stwierdziłam, że nie mogę przestać ich słuchać. Byli - i nadal są - czymś naprawdę wyjątkowym na scenie rockowej.

Szkoda, że unikają Polski od czasu niefortunnego supportu Slayera. Jadę za to na Serja do Wawy. Mam nadzieję, że w odwecie za tamten koncert nie odwoła w ostatniej chwili swojego występu ze złośliwym błyskiem w oku ;)
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Niestety, to jak zachowała się polska publiczność było więcej niż karygodne. Jednakże Shavo mówił, że przy następnej trasie jeszcze nas odwiedzą.
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Noo właśnie słyszałam, że kiedyś jeszcze wpadną ;)
Btw, jest koncert Serja Tankiana w Stodole w Warszawie :p Niestety za daleko mieszkam :/
S.O.A.D.'ów lubię bardzo :) taki mój semtyment do głosu Serja i gitarki Darona ^_^ No i płyta solowa Serja jest też świetna. :)
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
z chęcią wybrałabym się do stodoły, jednak to troszke za daleko. Cieszyn - Wawa? ; /
uwielbiam wszystkie piosenki Systemu. jednakże mam taki sentyment do `Deer dance` i `B.Y.O.B.`.
 

Kajami

Nowicjusz
Dołączył
21 Marzec 2008
Posty
14
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
3 rząd, 5 grób
Warszawa za daleko. Dla mnie idealny byłby Chorzów lub Katowice.
A tak sobie obiecywałam, że jak będzie Serj w Polsce to pojadę choćby mnie się rodzice mieli wyprzeć :(

SOAD uwielbiam od kiedy usłyszałam BYOB Od tego czasu wiernie trwam i zarażam miłością do SOAD ludzi z mojego otoczenia :D Lubię większość piosenek Systemu, łatwiej by było mi wymienić te, za którymi nie przepadam ;)
 

trent

Błąd w Matrixie
Dołączył
30 Wrzesień 2007
Posty
755
Punkty reakcji
0
Wiek
39
Miasto
Mezopotamia
No niby nowa płyta Serjego fajna, ale te dwie piosenki co słyszałem, mają fajną melodie i wokal, ale brakuje mi tam dobrego basu, gitary i perkusji... czyli reszty zespołu. :/
 

martysia09

pamparam
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
755
Punkty reakcji
3
Miasto
Turek
Aerials, B.Y.O.B, Lonely Day - te pisoenki mnie urzekly :).
A z nowej plyty Serja to Baby, my baby, czy jakos tak :).
Bardzo lubie ten zespol :))
 

sugamama

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
from your dream
Koncert Serja był naprawde ekstra. Ma chłopak talent do wystepów na żywo. Stodoła? Chciałabym, kto wie:)
SOAD rządzi:)
 

Parabola

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2007
Posty
1 142
Punkty reakcji
8
Miasto
Wyzima
Koncert Serja był naprawde ekstra. Ma chłopak talent do wystepów na żywo. Stodoła? Chciałabym, kto wie:)
SOAD rządzi:)

Byłaś już na jakimś koncercie Serja? Z tego co kojarzę właśnine ma zaczynać trasę europejską.

Jeśli tak, można prosić o setlistę?
 

sugamama

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
from your dream
Lecz to nie pierwsza trasa, lecz druga. Byłam na jego koncercie w Londynie w Astorii.


Poprzednia trasa:
11/3 Manchester MEN Arena
11/5 Newcastle Newcastle Arena
11/6 Birmingham NEC Arena
11/9 Glasgow SECC
11/10 Aberdeen Aberdeen Exhibition Centre
11/12 Sheffield Sheffield Arena
11/13 Cardiff CIA
11/14 Nottingham Nottingham Arena
11/16 Manchester Academy
11/17 London 02 Arena
11/18 London 02 Arena
11/22 London Astoria
11/25 Amsterdam Melkweg
11/26 Paris Elysee Montmartre
11/27 Cologne Live Music Hall

Nie pamietam setlisty ale zaśpiewał wszystkie piosenki.
 
Do góry