System Of A Down

Adamo360

Nowicjusz
Dołączył
8 Październik 2007
Posty
25
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Dolnyśląsk
Ja słyszałem ze S.O.A.D. się rozpadł.... a winika z tego to ze czytałem ruzne artykuły wktórych była mowa o tym że zaczeli jeżdzić osobno na koncerty wogule sie niespotykali rozmawiali tylko przez prawników , i jeszcze niektózy domagali sie udziałów w zespole :( mam nadizej ze to nieprawda ;(

Uwielbiam ich płyte TOxicity ROXX

A jedną z lepszych dla mnie piosenek jest "Forest"
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Oficjalnie SOAD nie rozpadł się, ale prawie każdy członek zespołu działa na własną rękę. Serj jednak mówił raz, że System powróci, tylko pozostaje pytanie: kiedy?
 

GreG

Nowicjusz
Dołączył
3 Listopad 2005
Posty
361
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
ze wsi ;)
Nie prawie, tylko dokładnie wszyscy :p.
Serj nagrał płytę solową, Daron i John mają projekt Scars on Broadway, a Shavo ma swój Achozen. :)
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Ja słyszałem ze S.O.A.D. się rozpadł.... a winika z tego to ze czytałem ruzne artykuły wktórych była mowa o tym że zaczeli jeżdzić osobno na koncerty wogule sie niespotykali rozmawiali tylko przez prawników , i jeszcze niektózy domagali sie udziałów w zespole :( mam nadizej ze to nieprawda ;(

Nie się rozpadł tylko działalność zespołu została wstrzymana, gdyż Daron wydaje swoja solowa płytę, oraz Serji (której nie mogę się doczekać podobno będzie fajna).
 

Tangerine

Nowicjusz
Dołączył
25 Czerwiec 2007
Posty
197
Punkty reakcji
0
Ja co prawda jak na razie słyszałam tylko 2 piosenki serij'a, ale jak dla mnie świetne choć gdybym nie wiedziała, że to jego solowy projekt myslałabym, że to SOAD
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
Przecież nie twierdze, że nie ma, tylko było nawet podane na oficjalnej stronie kiedyś, że zawiesili swoją działalność ale zespół będzie dalej grac i coraz bliżej w stronę zejścia się :D i miejmy nadzieje ze wydadzą nową płytę razem :D
 

^Mikrusia^

Nowicjusz
Dołączył
17 Październik 2007
Posty
18
Punkty reakcji
0
Wiek
31
Miasto
Miasta Prezesów
System jest bardzo fajnym zespołem, nawet nie wiadomo do jakiego gatunku nalezy bo jak sami mówia nie chcą być w jakies kategorii. Nie jestem fanką bo nie znam na pamiec bibliografii zespołu ani nic. Lubię po prostu tą muzykę. Chciałabym iść na koncert ale wiem, że to nie możliwe. Podoba mi się w tym zespole parę rzeczy. Osoby w tym zespole mają własny styl - orginalny, dla mnie bomba :) Ich muzyka jest momentami lekka a momentami mocna. Każda płytka ma w sobie to coś, po prostu cud miód i fistaszki :D

A ci Co nie lubią Systemu a się wypowiadają w tym wątku, nie rozumiem po co mówią że System jest głupi itp. skoro oprócz tego że jest wolność słowa nie należy nikogo obrażać, gdyż dyskusja na tym nie polega i tolerancja też.

tyle ode mnie :)
 

Armagedon

Armi
Dołączył
6 Październik 2007
Posty
3 865
Punkty reakcji
0
Miasto
Polska
A ci Co nie lubią Systemu a się wypowiadają w tym wątku, nie rozumiem po co mówią że System jest głupi itp. skoro oprócz tego że jest wolność słowa nie należy nikogo obrażać, gdyż dyskusja na tym nie polega i tolerancja też.

Popieram wielkie brawa, lecz widzisz każdy ma prawo wyrazić swoja opinie na ten temat, ale radził bym tym co nie słuchają systemu, bądź im nie przypadł do gustu nie wypowiadać się w sposób obraźliwy o tym zespolę.
 

Vardamir

Sinner
Dołączył
30 Sierpień 2007
Posty
10 335
Punkty reakcji
26
Wiek
35
Miasto
Necrovalley
Nie uznaje to za geniusz, ale lubie ich czasem na rozluznienie posluchac, maja ciekawy wokal ;]. a jakby nikt nie mowil ze soad jest do :cenzura: to fani zespolu z kim mieliby sie sprzeczac? :p
 

Jopa66

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2007
Posty
625
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Miasto
Zabrze
SOAD się rozpadł, bo jak każdy muzyk zaczyna solowo grać, to wątpię aby cokolwiek pomogło... A płyta Serja jest także wspaniała, więc to prawie jak SOAD...
 

dzozef_666

Nowicjusz
Dołączył
12 Lipiec 2007
Posty
117
Punkty reakcji
2
Wiek
39
Miasto
Podkarpacie
SOAD- była fascynacja tym zespołem z mojej strony, od czasu do czasu posłucham ich muzyki.
Na dzis dzien System of a Down zawiesił działalność na czas nieokreślony, a wszyscy muzycy zespołu zapowiedzili projekty solowe. W Tv kreci sie solowy singiel w wykonaniu Serj Tankian "Empty Walls", nawiasem bardzo mi się podoba.:) Serj w solówkach bardziej mnie urzeka:)
 

ddss

Nowicjusz
Dołączył
16 Listopad 2007
Posty
3
Punkty reakcji
0
Pierwszą piosenkę SOAD-u usłyszałam 3 lata temu, jak puściła mi ją moja siostra. Była to "Atwa" Pierwsze słowo: A fuuuj! Po jakimś miesiącu do ciągłego słuchania przez moją siostrę tego zespołu, jakoś się przyzwyczaiłam. Potem sama zaczęłam słuchać..i wciągnęło. Lecz teraz, gdy zobaczyłam i usłyszałam piosenkę B.Y.O.B. trochę się zniesmaczyłam. To już nie to co dawniej...,ale raz po raz wracam do ich starych piosenek i teledysków.
 

sugamama

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2007
Posty
324
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
from your dream
Wsapniały zespół... zostało teraz tylko interesowac sie jakze wpaniałym Serjem Tankianem i czekac z utesknieniem na reaktywacje SOADu.

Pozdrawiam
 

inka17

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2008
Posty
2
Punkty reakcji
0
Bardzo lubie piosenki SOAD, a szczególnie "Attack" & "Kill Rock 'n' Roll". Bardzo mnie uspokajają :D
 

Caleb

VIP
VIP
Dołączył
3 Maj 2007
Posty
8 989
Punkty reakcji
206
Ja najbardziej lubię Toxicity. Właściwie nawet na chwilę nie zwalnia(poza Aerials), nie ma słabszych utworów. Szybkie tempo wymieszane z dużą porcją melodii i energii sprawiło, że jest to album, do którego wracam do dziś. Styl jaki krystalizował się na pierwszej płycie, został tu doszlifowany i dopracowany. Na drugim miejscu jest Mesmerize. Tu nie ma już tak wspaniałego klimatu, jednak repertuar jest bardziej zróżniocowany.
 
Do góry