Sposoby na gładkie dłonie

Karonina

Nowicjusz
Dołączył
23 Marzec 2015
Posty
71
Punkty reakcji
2
ja stosuję cały czas inne kremy, ale jeszcze nie odnalazłam swojej perełki. zaczynam stosować kąpiele w oliwie i zobaczymy co z tego wyjdzie
 

Patyszka

Nowicjusz
Dołączył
28 Październik 2014
Posty
149
Punkty reakcji
0
A ja odkryłam cudowny cukrowy peeling Palomy - zapach uwielbiam, mam ochotę go zjeść !! Możecie poczytać tutaj
rewelka-testuje.blogspot.com/2014/10/niebo-dla-moich-doni-paloma-cukrowy.html
 
J

Jula92

Guest
Ja póki co testuje krem happy end bielendy do rąk i sprawdza się dobrze :) Miałam przesuszone dłonie, a teraz lepiej wyglądają...
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Tak happy end sprawdza się doskonale do rąk, bielenda ma naprawdę niezłe te kosmetyki, fajne mają także masełka do ciała, cudnie pachna tak owocowa:)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
ja używałam happy end, bo niestety same peelingi na stopy mi nie pomogły, muszę najpierw je zmiękczyć


o rany, mowa o dłoniach:) źle przeczytałam, ale na dłonie też można^^
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Sposobów jest wiele na gładkie dłonie np peeling można kupić w Ziko dermo po promocyjnej cenie lub zrobić samemu w domu połączyć cukier z miodem. Efekt piękne gładkie dłonie, warto pokremować kremem dłonie po peelingu aby je nawilżyć
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
ja ostatnio strasznie rozwaliłam sobie skórki przy paznokciach, moze macie jakis sposob aby szybko się zagoiły, bo kremuje ale cały czas ostaje i od nowa się podrażnia:(
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Może powinnaś pójść do kosmetyczki aby Tobie doradziła, na mnie krem nawilżający działa na podrażnione skórki...
 
J

Jula92

Guest
jolly78 napisał:
Ja tylko nawilżam dobrymi kremami i jest ok :)
Ja teraz też, wystarczy dobry krem nawilżający i nie mam większych problemów z dłońmi... Większy problem jest zimą kiedy mam bardziej przesuszoną skórę
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Ostatnio kupiłam olejek z serii Golden Oils z Bielendy i stosuję nie tylko do ciała ale także się sprawdza na podrażnione skórki u dłoni. Drogocenne olejki z maruli, makadamii i arganowy pewnie tak wpływa korzystnie na skórę:)
 
J

Jula92

Guest
luna40 napisał:
Ostatnio kupiłam olejek z serii Golden Oils z Bielendy i stosuję nie tylko do ciała ale także się sprawdza na podrażnione skórki u dłoni. Drogocenne olejki z maruli, makadamii i arganowy pewnie tak wpływa korzystnie na skórę:)
Czyli stosujesz ten olejek i do ciała i smarujesz nim tez ręce? Ja używałam kiedyś olejku arganowego bielendy w sprayu, ale tego nie próbowałam. A czy nawilża na długo ręce czy tylko na chwilę?
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Jula92, tak smaruję także ręce olejkiem Golgen oils, nawilża całą skórę, także ręce na długi czas przy regularnym stosowaniu olejku skóre mamy w pełni nawilżoną przez długi czas. Na lato jest super ponieważ ma nie tłustą formułę;-)
 

soova

Nowicjusz
Dołączył
19 Luty 2015
Posty
49
Punkty reakcji
2
Na bardzo suche dłonie stosuje zazwyczaj oliwę z oliwek, albo masc z witaminą A. A po kazdym myciu obowiązkowo krem :)
 
O

Obrusik

Guest
soova napisał:
Na bardzo suche dłonie stosuje zazwyczaj oliwę z oliwek, albo masc z witaminą A. A po kazdym myciu obowiązkowo krem :)
Tez używam maść z witaminą A, ale tylko na przesuszone miejsca i sporadycznie, bo bardzo wolno się wchłania i jest tłusta, ale pomaga, szczególnie na suche, zadzierające się skórki.
 

Mangolia

Nowicjusz
Dołączył
12 Marzec 2011
Posty
281
Punkty reakcji
4
Witamina A jak najbardziej, a oprócz tego maska na dłonie w postaci rękawiczek l'biotica. Dłonie po takim zabiegu są nawilżone przynajmniej przez kilka dni. To ważne, ponieważ skóra na dłoniach jest cieniutka i dość szybko się starzeje.
 

KarolowaOla

Nowicjusz
Dołączył
21 Czerwiec 2014
Posty
217
Punkty reakcji
6
Wiek
35
Miasto
Warszawa
Na pewno nawilżanie, ja akurat stosuje często krem Oeparol Balance. Do tego rękawice przy sprzątaniu. I można wspomagać się od środka witaminami np :)
 
N

nianiaSweet

Guest
a co ma w składzie ten oeparol, ostatnio wyczytałam że warto kupować kosmetyki z wiesiołka, więc teraz zwracam uwagę na to, żeby kosmetyki miały go w swoim składzie.
 

lolka55

Nowicjusz
Dołączył
18 Sierpień 2015
Posty
17
Punkty reakcji
0
ja też używam oeparol z olejem z wiesiołka. jest w cenie normalnego kremu (ok. 6 zł) a nie muszę non stop dosmarowywać tak jak innymi specyfikami. poza tym też jestem mega za naturalnymi kuracjami. nie ma co tracić kasy na drogie zabiegi. polecam zwłaszcza maseczkę z siemienia lnianego (zalanego wrzątkiem), peeling z miodu, cukru krystalicznego i oliwy. a na noc gruba warstwa kremu i rękawiczki bawełniane.
 
Do góry