Sposoby na gładkie dłonie

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Holiczka napisał:
a próbowała któraś np zabiegu u kosmetyczki ??
ja robiłam parafine na dłonie i stopy, ale strasznie dużo czasu to zajmuje, ale efekty są. i robie to teraz w domu. bielenda ma taka specjalna serie
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
Jak już mówiłam nie lubię i nie wierzę bielendzie.
Tym bardziej że straszny spam na forach sie jej zrobił i nagle co niektóre użytkowniczki nie używają żadnej innej firmy, co najmniej podejrzane ....
 
J

Jula92

Guest
Ja zrobiłam tak jak polecałyście - kupiłam sobie parafinowy krem do rąk, posmarowałam nim dłonie na noc, założyłam na nie rękawiczki i tak zostawiłam. I tak parę razy pod rząd. Naprawdę fajnie to działa, dłonie są bardziej nawilżone i gładziutkie :)
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Holiczka napisał:
Jak już mówiłam nie lubię i nie wierzę bielendzie.
Tym bardziej że straszny spam na forach sie jej zrobił i nagle co niektóre użytkowniczki nie używają żadnej innej firmy, co najmniej podejrzane ....
no to chyba jestes przewrazliwiona. ja pisze o oroznych kosmetykach, a ze faktycznie teraz uzywam bielendy to nie widze nic zlego w napisaniu ze dany produkt jest faktycznie dobry. pisalam nie raz ze wczesniej uzywalam roznych kosmetykow, ale zwazajac na fakt ze mam dziecko i musze zaoszczedzic troche kasy to kupuje bielende, a kosmetyki wcale nie sa gorsze i moge sitwerdzic ze wczesniej przeplacalam
 
J

Jula92

Guest
Tez zauważyłam, że temat Bielendy coraz częsciej pojawia się na różnych forach, sama nieraz kupuję ich kosmetyki więc czasem piszę moje odczucia, a wydaje mi się że więcej się o tym zaczęło mówić, bo w drogeriach pojawia się coraz więcej ich kosmetyków. Kiedyś nie były takie popularne, nie widziałam ich za bardzo na półkach sklepowych, a teraz jest coraz większy wybór.
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
Jula92 napisał:
Tez zauważyłam, że temat Bielendy coraz częsciej pojawia się na różnych forach, sama nieraz kupuję ich kosmetyki więc czasem piszę moje odczucia, a wydaje mi się że więcej się o tym zaczęło mówić, bo w drogeriach pojawia się coraz więcej ich kosmetyków. Kiedyś nie były takie popularne, nie widziałam ich za bardzo na półkach sklepowych, a teraz jest coraz większy wybór.
no to dobrze, ja sama zagladam na forum bo dziewczyny zazwyczaj szczerze napisza o kosmetykach aj a wole ostrzec kogos jak ma dostac wysypki po czyms. i tez fajnie wiedziec jak jakis produkt jest dobry a z bielendy ostatnio jakos to wszystko sie polepszylo
 

candice90

Nowicjusz
Dołączył
13 Marzec 2014
Posty
287
Punkty reakcji
1
jak dla mnie happy end! zarowno stopy jak i dlonie. genialna seria. robie tez kuracje parafinowa
 

GreenKat

Nowicjusz
Dołączył
17 Styczeń 2014
Posty
148
Punkty reakcji
2
Wiek
39
candice90 napisał:
jak dla mnie happy end! zarowno stopy jak i dlonie. genialna seria. robie tez kuracje parafinowa
Co to za firma? Pierwszy raz słyszę? Gdzie można kupić?
 
J

Jula92

Guest
Ja zaczęłam robić tak jak polecają dziewczyny - smaruję ręce na noc kremem nawilżającym, zakładam na to rękawiczki i idę spać. Rano rączki są gładzitkie. Myślę że ten sposób przyda sie w zimie, kiedy często ma się popękane ręce...
 

Holiczka

Nowicjusz
Dołączył
13 Maj 2014
Posty
89
Punkty reakcji
1
kasiaamol napisał:
a próbowała któraś np zabiegu u kosmetyczki ??
A co konkretnie może kosmetyczka zaproponować? Parafina na dłonie tylko?
nie tylko ;) łącznie z peelingiem, masażem i nawilżeniem.
Pparafina dodatkowo też.

wracając do bielendy, wg mnie ma dobre kosmetyki dla salonów kosmetycznych, ale te na sklepowe pólki sa niestety gorszej jakości.
I tak jak mówicie forum jest by się dzielić swoimi odczuciami. a nie tylko ja jestem z tej firmy niezadowolona
 
J

Jula92

Guest
to pewnie też zależy od skóry i indywidualnie od upodobań. To prawda, że czasem wolę kosmetyki jednej firmy, np do włosów, za to ktoś może mieć gorsze np. kremy do twarzy. Ale nie uważam że Bielenda ma kiepskie wszystkie drogeryjne kosmetyki... Ja z wielu jestem bardzo zadowolona, wiadomo że nie z wszystkich, wiele osób inaczej reaguje na kosmetyki, więc nie oceniałabym jednakowo wszystkich
 
J

Jula92

Guest
Ja lubię jeszcze krem do rąk Ziaji kozie mleko, jednak najlepszym kremem jaki miałam jest właśnie krem Bielendy, Happy End...
 

luna40

Nowicjusz
Dołączył
13 Październik 2014
Posty
164
Punkty reakcji
0
Mój sprawdzony sposób to krem nawilżający na noc, dosyć gruba warstwa i na to rękawiczki bawełniane, rano skóra jest gładka:)


 
Do góry