Sposoby na gładkie dłonie

N

nianiaSweet

Guest
ja od dłuższego już czasu używam kemu do rąk oeparol balance z olejem z nasion wiesiołka. krem bardzo łądnie wygładził mi dłonie poza tym ja mam jeszcze taki problem, że po myciu naczyń zawsze wyskakuje mi podrażnienie na dłoniach, są też podrażnione i suche, a oeparol wszystko łagodzi i nawilża, jak dla mnie super działa.
 

Karolina Ryska

Nowicjusz
Dołączył
12 Kwiecień 2016
Posty
36
Punkty reakcji
0
tłusty krem i ręce w rękawiczki na noc - rankiem dłonie są naprawdę gładkie i lepiej wyglądają.
 

adelheid

Nowicjusz
Dołączył
24 Maj 2010
Posty
53
Punkty reakcji
0
Tak radzisz? Szukam jakiegoś dobrego sposobu na dłonie. Testuję różne kremy, od lekkich po tłuste i ciągle mam mega wysuszone i popękane dłonie. Pięknie to nie wygląda :/
 
T

tabitaa

Guest
jeśli chodzi o dłonie to jestem kremomaniaczką :) Smarowanie rąk kilka razy dziennie to u mnie norma. Teraz mam krem z wiesiołka i super daje radę, przede wszystkim szybko się wchłania a to dla mnie najważniejsze ;)
 
C

Calibri

Guest
W ciągu dnia najlepiej smarować po każdym myciu rąk, ale na dzień używać kremów o lżejszej konsystencji, takich które szybciej się wchłaniają.
 
K

Konstancja321

Guest
Ja lubię krem Neutrogeny taki szybko schnący, on fajnie nawilża dłonie i ma lekką konsystencję. Z kremów zapachowych używałam kiedyś Eveline z wanilią, był fajny ale miał trochę zbyt intensywny zapach jak dla mnie
 

maximum

Nowicjusz
Dołączył
16 Styczeń 2014
Posty
178
Punkty reakcji
0
Ja od czasu do czasu robię peeling cukrowy. I smaruje dłonie oliwką dla dzieci.
 

tienshan

Nowicjusz
Dołączył
27 Kwiecień 2016
Posty
80
Punkty reakcji
0
maximum napisał:
Ja od czasu do czasu robię peeling cukrowy. I smaruje dłonie oliwką dla dzieci.
oliwka dla dzieci dobra na wszystko :p denerwuje mnie tylko ze potem wszystko takie tluste :/
 

thirtyfashion

Nowicjusz
Dołączył
27 Czerwiec 2016
Posty
28
Punkty reakcji
0
Miasto
Warszawa
awaria napisał:
czerona lub niebieska neutrogena
smile.gif
dziala cuda
smile.gif
)
to prawda, próbowałam i potwierdzam!! Dłonie są gładkie i delikatne. A jak ktoś ma skatowane po detergentach na przykłąd to można iść co jakis czas do kosmetyczki na parafinę na dłonie.
 
K

Konstancja321

Guest
Ostatnio kupiłam jeszcze fajny krem Mixy, intensywną regenerację suchej skory. Jest gęsty ale dość szybko sie wchłania, fajnie nawilża. Nie zawiera parabenów i alkoholu
 

mimikra

Nowicjusz
Dołączył
12 Październik 2016
Posty
102
Punkty reakcji
3
Kupilam kiedyś sobie słok oleju kokosowego i jakoś nie potrafiłam się nim obsługiwąć ;), zawsze miałam wrażenie że taka tłusta warstwa zostaje ;) później jak musiałam coś na kompie pisać to miałam tłustą klawiaturę, chyba że to się na noc robi i wtey może lepiej się wchłania, też lubię krem z oeparolu, trzymam w zmie w torebce żeby sobie w trakcie dnia smarować dłonie, bo one szybko reagują na zimną temperaturę tym ze są szorstkie
 

annamaria1982

Nowicjusz
Dołączył
10 Październik 2016
Posty
20
Punkty reakcji
0
Do bardzo suchych miejsc, polecam krem aktywny Eloderm. Ja stosuje tez na lokcie. Zawsze mam go w torebce, zwłaszcza o tej porze roku.
 

azetka

Nowicjusz
Dołączył
8 Styczeń 2017
Posty
13
Punkty reakcji
0
Przerabiałam chyba już wszystko na dłonie, nie pomagało. Dopiero znajoma poleciła mi Good Time Day Spa (goodtimedayspa.eu) w Poznaniu, byłam na kilku zabiegach, dzięki nim moje dłonie wreszcie są nawilżone i nie wstydzę się ich.
 

apra

Nowicjusz
Dołączył
19 Marzec 2008
Posty
975
Punkty reakcji
3
Wiek
45
krem i rękawiczki na noc - sprawdzone, od czasu do czasu cytryną przejechać po dłoniach to żadnych plamek nie będzie
 
Do góry