Solarium??

P

Peggy

Guest
Ja jakos nie lubie sie sztucznie opalać ,własnie wole poczekac na słoneczko..,a juz powoli,powoli wychodz zza chmurek.. :) :D
 

paulka

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
8
Punkty reakcji
0
ja tam zaczynam chodzic na solarke i jest spoko ale jake mleczko jest najlpesze zeby szybciej sie opalać?? :looka:
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
heh wcale nie zlapac raka niektorzy woogle na solar nie chodza a lapia raka... to nie jest powiedziane ze akurat od solarka

a co do sloneczka..to 2 dni staczylo i jush mam buzke brazowom..o ramionach nie wpsomne:D
 

aasienka88

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
98
Punkty reakcji
1
hmm tez kiedys chodzilam na solarium... raz poszlam na nowe lampy i tez sie bardzo spalila. mysle ze lepiej jest poczekac na sloneczko... opalisz sie ladnie i to za darmo :D Pozdr ;]
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a ja jestem ciemna przez cały roki tak mi jeszce troche brakuje uwielbiam sie opalac i być najciemniejsza...(sory za przechwłaki :() a na solarium byłam raz ale nic nie pomogło chyba 1 raz nic nie daje :hyhy: a tak na codzien to uzywam samoopalacza do twarzy i działa...
 

lena000

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
76
Punkty reakcji
2
Miasto
z nieba;]
Jak nie chcesz zeby cie spieklo to chodz na 10 minut najwyzej... Ja chodze co miesiac na 15 i jest git ;)
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Solarium jest dobre jako podkaled jezeli juz ktos tak bardzo chce byc opalony!!! Ale nie radze tam chodzic za czesto...
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
heh ale 15 min.. to jest dosc duzo... jak na pierwszy raz bo dlugiej przerwie
 
Z

Zając Poziomka

Guest
Nigdy nie byłem i nie pójde na solarium wystarczy że sie w lato opale i spokojnie do marca mi wystarczy :) taka już moja karnacja a nawet jakbym nie miał takiej to tak i tak bym nie poszedł
 
G

gość

Guest
ja byłam na dwóch seansach po 6-7 min i widać już minimalną różnicę
płacę0,50gr za minutę ale naprawdę grzeje :hyhy:
 

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Kup sobie balsam z Ziaji brązujący, naprawde działa po 3 godzinach, po pierwszym razie widzać efekty i jest nie drogi :hyhy:
 
A

Anonymous

Guest
heh mam dosyc duza blizne po wypadku na łydce :( i tak sie zastanawial nad pojsciem do solarium, czy to pomoglo by mi ja troszke zatuszowac ?? Co o tym myslicie, czy warto ?? A tak w ogole na ile powinnam iść ?? I w ogole jak sie uzywa solarium, co tam sie powinno robic ?? Za wskazówki z gory dziekuje, pozdrawiam wszyskich forumowiczow :p:p:p:p:p:p
 

tyteczka

Nowicjusz
Dołączył
7 Maj 2005
Posty
57
Punkty reakcji
0
Miasto
Kielce
Gość napisał:
co tam sie powinno robic ??
Zależy do jakiego solarium pójdziesz, czy do stojacego czy leżącego, w sumie nie ma duzej różnicy, ale jak sama nazwa wskazuje jakaś jest :) Ja chodziłam do leżącego, wchodzisz do pokoiku tam gdzie jest solarium, podnosisz klape i się kładziesz (oczywiście nago) chociaż czytałam w gazecie, że powinno się zasłaniać sutki, ale nie pamiętam czemy, np. płatkami kosmetycznymi. Jak na pierwszy raz to pójć na 7-10 min, chyba że chcesz iść na torbo, ale za pierwszym razem odradzam, a co do blizny to wydaje mi się że nie uda się jej opalić z dużym rezultatem, ale zawsze możesz zapytać osoby, która obsługuje solarium :)
 
K

kiwi

Guest
eh.. solarium :p też kilka razy byłam ale to już rok temu. a niedawno w gazecia czytałam że taka jedna babka poszła na solarium i miała poparzenia pierwszego stopnia... no to już wole zostać blada bo nie lubie sie smażyć na słońcu za bardzo :p
 

Grejfrut

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
JA wam szczerze powiem z doświadczenia :) że solarium jest dobre tylko trzeba dawkować je z umiarem! Niestety byłem świadkiem jak pewna kobieta była 25 minut i o własnych siłach nie wyszła! Kamikadze! Najlepiej 10 minut i jest git a częstość zażywania "kąpieli słonecznej" zależne oczywiście od cery! :hyhy:
 
Do góry