Solarium??

A

aaasiaaa

Guest
mi sie solarka nie podoba i sama nie chadzam juz wole samoopalacze, a pozatym dla mnie opalenizna zima wygląda nienaturalnie, a jak jest juz troche cieplej to wylegam z leżaczkiem na dwór i się samaże, bo mam taka karnację, ze się odrazu na ładny brązowy przypiekam, a nigdy na czerwono nawet bez jakis kremów, więc juz po 2-3 dniach nad morzem wyglądam jak czekoladka ;)
nie ma jak naturalna opalanizna :D
 

Grejfrut

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2005
Posty
29
Punkty reakcji
0
Miasto
Poznań
Samoopolacz to chyba najgorszy pomysł jaki może być! Po pierwsze opalasz się na pomarańczowo po drugie nierównomiernie! :przestraszony:
 

Biała dama

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
150
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
Olsztyn :D
A solarium strasznie niszczy skórę. Nie polecam. Moja siorka była 10 minut i potem za kilkanaście dni też i nic. A ja siem opalam na czerwono a nie na brązowo. czemu???
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Co do blizny.... Ja tez takowo posiadam i solarium nie szkodzi ani nie pomaga... Nie wiem czy to dobra nowina :) jednak trzeba pamietac o tym umiarze... :))

Pozdrawiam

PS Co do samoopalaczy to rzeczywscie nie ładnie wyglada ... Módlmy sie o SŁONECZKO bo jest juz MAJ a tutaj ZIIIMNOOO na dworze.. :((
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Grejfrut napisał:
Niestety byłem świadkiem jak pewna kobieta była 25 minut i o własnych siłach nie wyszła!
ja zawsze chodze na 20-25 minut i jakos nie trzeba mnie wynosic, i ani razu sie nie spalilam :hyhy:
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
nika, to tez zalezy od lamp... Ja tez chodze na 20 min i zawsze ladnie sie opale. Raz jak bylam w innym solarium na 15min to sie spalilam strasznie... teraz mi skora schodzi przez te glupie 15 min ;((

Pozdrawiam
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
Mysle ze czas jaki spedzamy w solarium trzeba dobrac do rodzaju skory i jej karnacji bo kazdy z nas jest inny i potrzebuje dluzej albo krocej tam przebywac! :D
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
milusia32, SLONECZKO o to wlasnie chodzi ze trzeba wiedziec na jaki isc zeby sie nie spalic , bo znam przypadki ze nigdy w zyciu nie byly a poszly na turbo na 20 minut- no i efekt murowany, zlazla skora okropnie
 

Patrycja86

Nowicjusz
Dołączył
11 Maj 2005
Posty
401
Punkty reakcji
0
Wiek
38
Miasto
z miasta :P
Hmmm ja raz byłam w solarium i ten raz mi starczył!!!Boje sie takich małych pomieszczen.Bałam sie zamknac w tym"pudełku"ciezko mi sie oddychało iw gole ech szkoda mówic :p .solarium nie dla mnie :zalamany:
 

gussiaa

Nowicjusz
Dołączył
2 Maj 2005
Posty
26
Punkty reakcji
0
Miasto
Koronowo
Solarium .. Fajna sprawa !! No ale wole naturalkne słonko. Nie powiem bo po solarium zawsze skóra nabierze jakiegoś ładnego kolorytu i jeśli będzie się chodzić z umierem to raczej nic nie zaszkodzi naszej skórze. :)
 
A

Anonymous

Guest
ja zawsze chodze na turbo solarium i stojace jakos mam obawy przed trumna sama nie wiem czemu :/ zazwyczaj chodze na 15 gora 20 min a efekt juz po 1 razie widzialam seans 10 min. a wlasnie dzis wrocilam z seansu 20 min. i co bede kryc spiekłam sie i teraz piecze mnie skóra ...ale w sumie lubie solarium i pewnie w tyg znow tam zawitam :p
 

Karolina

Nowicjusz
Dołączył
4 Maj 2005
Posty
2 878
Punkty reakcji
0
Wiek
35
a tak chodzicie do tego solarium a póżniej jaka bedziecie mieć skóre? no ale czego sie nie robi żeby dobrze wyglądać....moja koleżanka miala po solarium takie fuj nogi bo zniszczyła sobie skóre a chodziła od roku do solarium...
 
A

Anonymous

Guest
jejku czytam te opinie i z niektorymi sie nie zgadzam :p po 1 solarium postarza i niszczy skore no tak jezeli ktos chodzi co 2 dzien to postarza papierosy i alkohol tez postarza a jednak pijemy :p ja chodze na solarium juz rok czasu na 15 min turbo stojące opalenizne mialam juz po 1 razie prawde mowiac jestem juz ciut uzalezniona od niego ale bez przesady ... i jak narazie nie zauwazylam zeby moja skóra się stażała fakt byl przypadek że raz przesadzilam i sie troszke przyjaralam ale pomyslcie leżąc na sloncu tez można sie zjarac :p i aby do tego nie dopuścić uzywamy kremow z filtrem wiec i na solarium uzywajcie tego samego a efekt bedzie ładny a samoopalacze moim zdaniem to marnowanie kasy po 1 efekt beznadziejny i są dla tych ktorzy umieją go ładnie rozsmarowac ja niestety tego nie opanowalam choc jak moge doradzic kosmetyczka mi doradzila by samoopalacz rozprowadzac z balsamem a bedzie ładnie ...o kurcze to sie rozpisalam hihih buziaki i rownej opalenizny :rotfl:
 
Do góry