Solarium??

A

Anonymous

Guest
hihih NIKA to siedząc w trumience pomyśl że na Warmi nałogowiec też siedzi czyli ja :eek:k: ja wlasnie za kilka minutek tez wyskakuje na słoneczko a co trzeba kolorkow nabrać ..miłego opalania ;)
 

Radiator

Nowicjusz
Dołączył
8 Maj 2005
Posty
61
Punkty reakcji
0
Miasto
Wacogród
Po co od razu solarium? Można przecież wyjść na słonko.... też się trochi musze przypalić, bo biały jestem jak ściana :p... no to ide! :)
 
A

Anonymous

Guest
hmm co przyjemnego?? calkiem fajnie jest jak lezysz sobie w moim przypadku stoisz a grzeje cie po pleckach ponad 40 lamp...super uczucie a pod toba wiatraczek chlodzi:p blady jestes wiec zabieram cie z soba razem sie poopalamy hihih zawsze to razniej we dwoje ;)
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
czarnulka23, warmia i mazury pozdrawiaja warmie i mazury a tak powaznie to bylo super i taka ladna brazowiutka jestem, a ty ???
 
A

Anonymous

Guest
hmm wiec NIKUSIA najpierw bylam brązowiutka po ostatnim a teraz poszlam na 15 minutek i czerwona jestem..a co gorsza zapomnialam łańcuszek ściagnąć i chyba wiesz jak wygladam hahah ale bylo super a tak wogole zapraszam na warmie i mazury razem polezymy w trumnie ;) no i nie tylko tu cale wakacje imprezy sie krecą :p

[ Dodano: 15 Maj 05, 02:13 ]
a jeszcze jedno nie dodalam pewnie znasz imprezki na warmi i mazurach ale razem to juz bedzie cos hahaha
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
hejczarnulka23, ja jestem z okolic Mragowa a ty?? Ja bylam dzis na 20 minut na ciemnym brazowym i jest super, acha pod koniec lipca jade do domku to czemu by sie nie spotkac :hyhy:
 
A

Anonymous

Guest
no dokladnie ja wyjezdzam w czerwcu do mamuski ale w lipcu bede wiec zapraszam w moje tereny ja bardziej warmia niz mazury wiec zwiedzisz 2 czesc wojewodztwa :rotfl: a dokladniej sama północ 5 km od granicy przy samym elblagu
 

gosia665

Nowicjusz
Dołączył
6 Maj 2005
Posty
570
Punkty reakcji
0
Wiek
36
Miasto
Łódź
Solarium ,fajna rzecz, poprawia lepsze samopoczucie :) Lubie chodzić ale w zime, jesienią natomiast gdy jest słonko wole sie w nim wygrzewać :D :D sama przyjemność :) :p
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Ja mysle, ze grzanie sie w slonku na plazy albo nad jeziorem jest o wiele przyjemniejsze. Chociaz nie wiem, nigdy nie bylem na solarium.
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
gumis napisał:
Ja mysle, ze grzanie sie w slonku na plazy albo nad jeziorem jest o wiele przyjemniejsze.
jak masz tyle cierpliwosci , bo ja wole szybko , nie naleze do ludzi co plackiem na slonku lubia lezec :p
 
A

Anonymous

Guest
u mnie dokaldnie to samo nie mam cierpliwosci bo albo zaraz mi za gorąco albo zasypiam i wiecie chyba sami jakie sa tego efekty a solarium szybko i ładnie :p ale słoneczko tez uwielbiam tylko nie za długo ;)
 

gumis

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
282
Punkty reakcji
2
Skoro tak mówicie... Ale weźcie pod uwagę, że słońce jest za darmo :p Ale jak ktoś ma kase to po co się męczyć, solarium cię wyręczy :]
 
L

Laurana

Guest
Dla mnie solarium to nic złego. Spoko jak nie przesadzasz. Niektórzy to wygądają jak pomarańczowo-brązowe małpy... Fajnie jak sie jest fajnie opalonym
 
A

Anonymous

Guest
jezeli mowa o solarium cos wam opowiem kilka lat temu a dokladnie 9 lat temu kiedy nie bylo u nas solarium szlam na wieczorek kończący 8 klase..... mialam przyjaciołke ktora mialam bardzo jasna karnacje ...na samoopalacz nie bylo nas zbytnio stac az przypomnialo mi sie ze gdzies wyczytalam w ktorejs z gazetek typu bravo,bravo girl ze aby przyciemnic karnacje trzeba na troszke polozyc na twarz troszke startej marchewki wiec jej tak doradzilam i polozyla sobie te marchewke na caluska noc wyobrazcie sobie jak wygladala jak wielka przerosnieta pomarancza :rotfl: nie to trzeba zobaczyc normalnie ubaw jak cholera a efekt byl taki ze sie smiertelnie obrazila a ja przestalam wierzyc w gazetki bravo haha
 

Tom

AlucarD
Dołączył
3 Maj 2005
Posty
1 144
Punkty reakcji
0
Wiek
37
Miasto
Nowy Targ
wygladala jak wielka przerosnieta pomarancza Rotfl nie to trzeba zobaczyc normalnie ubaw jak cholera
No to niezly byl widok :rotfl: A to wszystko przez karoten :hyhy: :rotfl:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
gumis napisał:
Ale jak ktoś ma kase to po co się męczyć, solarium cię wyręczy
swietnie powiedziane, ale nie przesadzaj az taki majatek to tez nie kosztuje jezeli sie nie chodzi za czesto.jedni wydaja na piwsko, a inni na solarium i przynajmiej cos z tego maja :cool:
 
A

Anonymous

Guest
dokladnie ..popieram nie jest to az taki majątek pozatym są karnety...rabaty itp... ;)
 
Do góry