Solarium??

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
rok temu chodzilam na solarium mnustwo kasy wydalam<bylam chyba z 10 razy zabulilam ponad 150zl> a efekty w zasadzie rzadne... raz po turbo tak sie spalilam ze nie umialam spac...

poradzcie mi co mam zrobic zeby sie ladnie opalic a nie spalic?? isc na solarium??posmarowac sie samoopalaczem?? czy czekac<a moge sie niedocczekac> na słonce:/

wiem ze solarium jest zle...ale wzystko co<niby> jest fajne to jest zle...:/ niestety:(:(:(
 
B

bako

Guest
Hm... o tej porze roku.... to bedzie trudne opalić się ładnie ;P... a chodzenie do solarium, to bez urazy marnowanie kasy :p.... ja się nie opalam, ale dla dziewczyn to jest wskazane..myśle, że bedzie piekne lato...to opalisz się pieknie ;P
 
A

Anonymous

Guest
To ciekawe bo ja chodze raz na dwa tygodnie na solarium i jakos nie narzekam ze nic nie widac, wrecz odwrotnie, opalenizna piekna- a chodzenie na turbo odradzam
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
heh dzieki..ja bylam pare razy na turbono i sie spalilam.... a duzo placish GOŚĆ za minute??
 
A

Anonymous

Guest
8 euro za 25 minut, normalnie chodze tak jak pisalam co dwa tygodnie ale jak mam czas to i co tydzien chodze, jestem leniwa bo nie lubie na slonku lezec bezczynnie, wiec wole to szybciej zalatwic
 
R

roleczka

Guest
Nigdy nie bylam w solarium i nie mam zamiaru sie tam wybierac...postarza skore...a ja chce wygladac wiecznie mlodo :wink:
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
roleczka napisał:
Nigdy nie bylam w solarium i nie mam zamiaru sie tam wybierac...postarza skore...a ja chce wygladac wiecznie mlodo :wink:
- jezeli ktos chodzi non stop nie powiem ze to zdrowe, ale ladna opalenizna nikomu nie zaszkodzila, pozatym sa roznego rodzaju urzadzenia.
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
Witam... Co do solarium - to juz sama nie wiem... Kiedys chodziłam co dwa tygodnie na 10-15 min i miałam ładną opalenizne (no ale kaska sie skonczyła).... Przez dwa miesiace nie choodziłam sie opalac no i teraz w piatek BYŁAM....... Powiem wam ze drugi dzien CIERPIE - :((( ... Nowy był zakład - nowe lampy - PrZeSaDzIŁam.... Wydaje mi sie ze raz na jakis czas solarium nie zaszkodzi - uotparnia nas na promienie słońca(tak stwierdziła moja znajoma). Nadmiar takich sztucznych prominie prowadzi do "choroby".... ale TYLKO NADMIAR!!! To jest moja subiektywna ocena...
Pozdrawiam
 
K

kasia

Guest
Solarka

A ja tez chodze do slarium i to jest najlepsza rzecz na zżeranie kaski :( a lampy nie wszedzie są mocne i zęby być fajnie opalonym to trochę na początek trzeba wydać a potem wskakiwać na 15 min albo 10 cio tydzień regulearnie :
 

milusia32

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
1 924
Punkty reakcji
4
jak ktoś MA TĄ KASKE :((( mi sie fundusze narazie skończyły (ale i tak szybko juz na solarium nie pojde - taka jestem zjarana) :((
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
No ja sie jeszcze nie zjaralam moze dzieki dziewczynom tam w solarium bo one mi doradzaly jak zaczac opalanie i od ktorego urzadzenia, teraz chodze na intensywny braz na 25 minut
 

asianh

Nowicjusz
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
1
Punkty reakcji
0
blondi2007,
Laska !!! sama chodze na solarium więc chyba najlepiej ci doradze!Powinnaś kupować w solarium chodzby najtańsze kremy i wtedy masz 99% szans że cię nie spiecze i większe szanse na to że cię opali!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
 

nika

................
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
6 077
Punkty reakcji
4
Miasto
daleka kraina czarow
Masz racje asianh, bo bez kremu skora jest sucha, i wtedy wiadomo jest ryzyko spalenia, tyle tylko ze dobierz odpowiedni krem bo to wazne jaki ma faktor, ja uzywam SUNMAXX POWER S :lol:
 

blondi2007

Nowicjusz
Dołączył
30 Kwiecień 2005
Posty
153
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Zabrze
Asianh... dzieki bardzo... mushe isc teraz na solarium.. pojde na turbo... ale nie od razu na 20 min czy cos takiego.. narazie pojde na 3 min..aby przyzwyczajic skore.. apozniej..to sie zoabczy.. no szkoda ze to takie drogie..ale.. wole isc na solar i sie rownomiernie opalic nish posmarowac samoopalaczem..i .. heh no... byc nierowno opalonym...

wiem ze to skzodzi..ale jak by nie bylo to teraz wszystko szkodzi... nie wiadomo kiedy umrzemy a lepiej umrzec..i miec ocs z tego zycia!!:D:p
 

mateks17

Morpheus
Dołączył
1 Maj 2005
Posty
728
Punkty reakcji
1
Wiek
36
Miasto
Nowa Sól
szkoda skóre marnować, lepiej dziewczyny poczekajcie i na słoneczku się poopalajcie :D
 
Do góry