Solarium??

rose24onabdg

Nowicjusz
Dołączył
5 Maj 2005
Posty
110
Punkty reakcji
0
ja nie byłam ani razu i chyba się nie zdecyduje

na plazy tez nie bardzo lubie sie opalac

hm.................................................................

ale innym to służy i lubią


ale są też tacy co przesadzają I TO DUŻO PRZESADZAJĄ


fajna opalona skrórka jest milusim widokiem w tej szarej rzeczyistości polsiej..........


:p :p :p :p
 
L

Laurana

Guest
wiesz to zalezy ja też nigdy nie lubiłam sie opalac i nienawidziałam solarium. Poszłam raz dla jaj i to nawet fajne jest. A wole isc na solara niz obsmarować sie samoopalaczem.. wstrętnym.. :dezorientacja:
 
A

Anonymous

Guest
ehh wlasnie dzis wrocilam z 15 minutowki...jejku jak nigdy zjaralam sie :/ piecze mnie wszystko jak cholera a jeszcze noc przedemną ..... :znudzony:
 

katarina991

Nowicjusz
Dołączył
18 Maj 2005
Posty
112
Punkty reakcji
0
Miasto
gdzies w anglii
skoro po solarium jestescie czerwone, albo nawet zjarane, tzn, ze albo za dlugo bylyscie, albo lampy sa zle , albo ..... jedno i drugie.

ja jestem bardzo czestym bywalcem solarium, jak jestem w Polsce.
zawsze chodze do sprawdzonych, wybranych solariow, nie takich przypadkowych.
dlaczego wole solarium ? mam jasna karnacje i jesli nie "zrobie" sobie podkladu w solarium, to opalenizna ze sloneczka jest czerwona i zaraz skora schodzi.
po solarium tego nie mam. potem moge korzystac ze slonca i jest super :hyhy:

moge poradzic co zrobic, aby opalenizna ta z solarium dluzej sie utrzymala i .... przede wszystkim zeby szybko widoczne efekty wizyt w solarium.
1. trzeba kupic w solarium specjalne przyspieszacze - rzeczywiscie pomagaja
2. przez ok. godz. po seansie w solarium nie brac prysznica
3.po prysznicu nie zapomniec o wysmarowaniu ciala balsamem
4. umiar , umiar, i jeszcze raz umiar.

w mojej rodzinnej miejscowosci pewna panienka postanowila na 1 dzien przed slubem, ze chce miec piekna opalenizne, a nigdy przed tem w solarium nie byla i
odwiedzila wszystkie solaria w miescie w ciagu jednego dnia.
wieczorem juz nie zyla , powaznie :dezorientacja:
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
w zimie zdarza mi sie chodzic - przedewszystkim zeby sie fajnie wygrzac :) bo zmarzluch ze mnie
no i skóra wygląda ciut zdrowiej :)

takjak przedmówczyni - UMIAR przede wszystkim
 

motylek

^CzArNa MaMbA^
Dołączył
27 Maj 2005
Posty
4 177
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
Kraina Czarów
No pewnie, bo jeśli nadużywa się solarium to skóra się wysusza i szybciej starzeje... i wtedy już nie wygląda się atrakcyjnie :/
 

Martina

Nowicjusz
Dołączył
19 Czerwiec 2005
Posty
778
Punkty reakcji
0
ja chodze zeby się przyrumienić czasami :) bo jak pomarańczka nie chce wyglądac
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
Ja chodze na solarium i jestem zadowolona uwielbiam sie opalac. Chodze gdzies tak 1-2 razy na miesiąc ale to tez nie zawsze. To zalezy czy opalenizna sie tzryma czy nie.


Ja bylam dzisiaj na 16 min. minute dostalam gratis;) I jestem mocno zjarana.
 

Pancernik

Czarna Mamba
Dołączył
6 Październik 2005
Posty
3 196
Punkty reakcji
0
Wiek
35
Miasto
z Nienacka
jejku czytam te opinie i z niektorymi sie nie zgadzam :p po 1 solarium postarza i niszczy skore no tak jezeli ktos chodzi co 2 dzien to postarza papierosy i alkohol tez postarza a jednak pijemy :p ja chodze na solarium juz rok czasu na 15 min turbo stojące opalenizne mialam juz po 1 razie prawde mowiac jestem juz ciut uzalezniona od niego ale bez przesady ... i jak narazie nie zauwazylam zeby moja skóra się stażała fakt byl przypadek że raz przesadzilam i sie troszke przyjaralam ale pomyslcie leżąc na sloncu tez można sie zjarac :p i aby do tego nie dopuścić uzywamy kremow z filtrem wiec i na solarium uzywajcie tego samego a efekt bedzie ładny a samoopalacze moim zdaniem to marnowanie kasy po 1 efekt beznadziejny i są dla tych ktorzy umieją go ładnie rozsmarowac ja niestety tego nie opanowalam choc jak moge doradzic kosmetyczka mi doradzila by samoopalacz rozprowadzac z balsamem a bedzie ładnie ...o kurcze to sie rozpisalam hihih buziaki i rownej opalenizny :rotfl:


Calokowicie sie z Toba zgadzam. Wszuestko an tym swiecie jest szkodliwe. A jak juz ktos napisal wsystko dla ludzi i najwazniejszy jest umiar. Masz clakowita racje na temat samoopalaczy.
 

aniolek_600v

czarnulka :*
Dołączył
3 Październik 2005
Posty
371
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
okolice Konina :D
ja chodziłam na solarium byłam ok 20 razy no fakt byłam opalona a latem szybciej brało mnie słoneczko ale jak juz przestałam chodzić i lato się skończyło znów jestem blada ( no taka jak byłam kiedyś) wdałam tyle kasy a tu efektów po czasie nie ma :/


:aniol:
 

asiek145

Panna Marzycielka:)
Dołączył
28 Wrzesień 2005
Posty
538
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
z nieba^^
A ja nigdy nie byłam...
Po wakacjach jestem jeszcze nieźle opalona, ale może by tak kiedys sie wybrał... jak myślicie? :)
 
Dołączył
7 Październik 2005
Posty
1 992
Punkty reakcji
0
Wiek
116
A ja dziś byłam. i się z tego bardzo cieszę. Bo niby miałabym chodzić blada? Odpada. Wolę iść sobie 2 razy w miesiącu na 10 minut i jestem lekko opalona. A nie chce być też taka bardzo brazowa bo to rzeczywiscie szkodzi. Przede wszystkim umiar!!! Trzeba zachowywać zdrowy rozsądek.
 
Do góry