Smsy nocą :)

muucha~

Nowicjusz
Dołączył
29 Maj 2009
Posty
42
Punkty reakcji
0
Wiek
35
gdybym nie mogła zasnąć to czemu nie :) chyba że z moim chłopakiem to owszem, mogłabym nawet nie spać ;) ale on niestety nie lubi...:(
 

KlAuDiNeK

Nowicjusz
Dołączył
23 Czerwiec 2009
Posty
22
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Miasto
KaToWiCe
Jasne że tak... zwłaszcza jak się spać nie chce.
Zdaży się że zaczne pisać smsa i w trakcie zasne... rano budze się z niedokończonym tekstem heh
albo dostane smsa odpisze a rano nie pamietam ;p
 

chorrendalna_

Nowicjusz
Dołączył
30 Listopad 2007
Posty
503
Punkty reakcji
0
Wiek
15
Miasto
k-ce
jak się nie chce spać to czemu nie, wczoraj pisałam do 2 a czami nawet przebudzę się i zaczynam z kimś pisać.
 

Wezyr

Nowicjusz
Dołączył
9 Maj 2009
Posty
51
Punkty reakcji
0
Ja bardzo to lubie i pisze w kazda noc z kims :D A pozniej sie budze taaki nie wyspny :p
 

maxis26

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
263
Punkty reakcji
27
Miasto
WLN
Esy nocą są faaajneee :D Szczególnie gdy piszę z taką faaajną dziewczyną :D Ale jeszcze ani razu nie udało mi się zasnąć przed moją rozmówczynią ;) Zawsze potem ;) Taaakiii jestem czujny :D
 

diabelek19

Dra at helvete! ;> mrr...
Dołączył
29 Grudzień 2008
Posty
672
Punkty reakcji
32
Wiek
107
Miasto
Pjekło
W nocy taka jedną dzisiaj obudziłam coś koło 1szej czy 2giej, akurat u rodziny była, a że ma głośny dźwięk na sms to na równe nogi się zerwała, popisałyśmy coś niecoś i usnęła :D Swoją drogą fajnie jest ludzi w nocy sygnałkami budzić :D
 

maxis26

Nowicjusz
Dołączył
1 Kwiecień 2009
Posty
263
Punkty reakcji
27
Miasto
WLN
W nocy taka jedną dzisiaj obudziłam coś koło 1szej czy 2giej, akurat u rodziny była, a że ma głośny dźwięk na sms to na równe nogi się zerwała, popisałyśmy coś niecoś i usnęła :D Swoją drogą fajnie jest ludzi w nocy sygnałkami budzić :D
Aha :] To już wiem komu NIE dawać swojego numeru telefonu :p W moim wibracje są tak silne (i o zgrozo nie da się ich wyłączyć), że jak ktoś dzwoni lub pisze słychać dzwięk podobny do muczenia krowy :D Serio :p
 

DiamondLady

Nowicjusz
Dołączył
9 Sierpień 2009
Posty
389
Punkty reakcji
2
Wiek
33
Miasto
zmc city
lubię lubię a jak się zdarzy zasnąć a w nocy się przebudzę to pisze dalej :D rozmowy nocą są fajne :D
 
M

marco9512

Guest
Mój kolega z klasy to z koleżanką piszą codzinnie nawet po 200 sms. Czasami jak na lekcjach nudno to dojedzie może do 350-500
 
Do góry