Smsy nocą :)

Keyvee

Nowicjusz
Dołączył
17 Sierpień 2010
Posty
131
Punkty reakcji
4
Z dziewczyną robimy coś takiego jak sweeski (sweet smski) czyli 4 smsowa wiadomość na dobranoc. Fajna rzecz i milej się śpi:)
 

asiuuulaczek93

Nowicjusz
Dołączył
22 Sierpień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Wiek
14
Noo jasne że tak! ;D Nocą najlepiej się pisze xd ze wszystkimi, zawsze jakiś temat się znajdzie ;)
 
T

tumekXD

Guest
Łooo.. pamietam jak raz wymysliłem sobie wieczorem jakis numer i napisałem "hej" tak poprostu z nudów.. odezwała sie potem jakaś dziewczyna.. pisałem z nią potem do 4 rano.. szkoda że mieszkała tak daleko ;(pisaliśmy potem bardzo często.. no ale zgubiłem raz tel na imprezie i straciłem nr do niej...szkoda.
 

blacklover

Nowicjusz
Dołączył
7 Grudzień 2010
Posty
7
Punkty reakcji
0
Pewnie że tak..
Wtedy się najlepiej pisze:)

zgadzam się ! ;d najlepiej wtedy, kiedy następnego
dnia musisz wstać wcześniej i spóźniasz się na autobus.
przez nocne sms'y .. chodzę wcześniej spać ( żeby wcześniej móc, zacząć pisać "sms'y w nocy" ) . :p
 

martusiek

Zosia
Dołączył
12 Marzec 2007
Posty
1 259
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Miasto
piekło .
Lubię! Szczególnie wtedy, kiedy zostaję obudzona smsem [telefon pod poduszką+wibracyjny, dopiero po 4 nad ranem ciężko mnie obudzić] zazwyczaj o treści, czy śpię^^
 

detnuah

Nowicjusz
Dołączył
23 Styczeń 2011
Posty
23
Punkty reakcji
0
Wiek
28
Ja też lubię, ale jak kończę pisać to wyłączam telefon. :)

Temat zawsze się znajdzie, kiedyś jednej nocy wypisałem 500 smsów :mruga:
 

deeuss

Nowicjusz
Dołączył
19 Styczeń 2011
Posty
143
Punkty reakcji
0
Wiek
34
Ja tak samo, nocą, wygodnie w łożku, komfortowo i na spokojnie, bo w ciagu dnia wiadomo, praca, trening itd... nie ma kiedy :)
 

Amand@

Nowicjusz
Dołączył
31 Lipiec 2008
Posty
411
Punkty reakcji
3
Wiek
32
Z dziewczyną robimy coś takiego jak sweeski (sweet smski) czyli 4 smsowa wiadomość na dobranoc. Fajna rzecz i milej się śpi:)

Taaak :eek:k: Ja i mój chłopak też robiliśmy coś takiego i różne rzeczy czasem się pisało :D Często jedno zasypiało i czytało gdzieś nad ranem :) Bardzo fajna sprawa :) Niestety później emocje opadły i już tego nie robimy ;)
 

Mechatronik

Nowicjusz
Dołączył
21 Luty 2011
Posty
6
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Jasne, że lubię. W nocy spokojnie mozna popisac smski, nikt nie przeszkadza, po 2 spokojnie w lozeczku i wygodnie. Szczegolnie fajnie jest pisac jesli pisze sie z ukochana osoba :)
 

taboe

Nowicjusz
Dołączył
27 Styczeń 2009
Posty
71
Punkty reakcji
0
Wiek
33
Miasto
Szczecin/Banbury/Oxford
Ja nie cierpię pisać sms-ów wole zadzwonić bo tak jest lepiej, a co do tematu to każda godzina "żeby zadzwonić" jest dobra oczywiście jeśli nie przeszkadza to drugiej osobie.
 

Przemasboss

Nowicjusz
Dołączył
16 Grudzień 2010
Posty
181
Punkty reakcji
2
wszystko zależy z kim się piszę i o czym, bo na pisanie z nią każda pora jest dobra:)
 

pawlas122

Nowicjusz
Dołączył
12 Grudzień 2010
Posty
23
Punkty reakcji
1
ja uwielbiam pisać z ilonką :przewraca:

ale teraz mam 1200 minut do ilonki to częsciej z nią gadam niż piszę :D
 

MieRah

Nowicjusz
Dołączył
9 Kwiecień 2011
Posty
114
Punkty reakcji
1
Noc jest uniwersalną pora do rozmów na lekkie tematy. Bo jeśli chodzi o jakieś konkretne ustalenia, to wolę poczekać do 9 - 10 przed południem, kiedy mi się myślenie załącza; aczkolwiek w konkretnych sprawach przeważnie dzwonię.
 
T

Timorol

Guest
Ja z moją dziewczyną potrafię przepisać cały dzień, ale w nocy nam się najlepiej pisze. Lubie te momenty, kiedy już ledwo widze na oczy, ale przy telefonie mryga mi jak dojdzie SMS i mnie to obudza. Jednak leżąc, prawie śpiąc z wyłączonymi wibracjami, to większa szansa na zaśnięcie.:)
 

elunia922

Nowicjusz
Dołączył
22 Czerwiec 2011
Posty
45
Punkty reakcji
0
Wiek
32
Jeszcze kilka lat temu zdarzało mi się to często.W nocy pisało się najfajniej i jakoś wszystkie najciekawsze tematy się rozwijały. W nocy też mieli czas znajomi z którymi w tamtych czasach pisałam. Byli też tacy,którzy pisali i w dzień i w nocy i wtedy mi się to podobało. Wiele osób z mojego otoczenia będących mniej więcej w moim wieku tak robiło. Najgorzej było wstać rano do szkoły. Wtedy jakoś mniej czasu potrzebowałam na odpoczynek i na sen. Teraz jednak nie mam na to czasu i chęci. Wole się wyspać, ponieważ albo przychodzę zmęczona z pracy albo muszę do niej rano wstać. Czasem tylko napisze kilka smsów z chłopakiem, lub koleżanka, która siedzi za granicą zapomni o zmianie czasu i zadzwoni:p
 

ghym

Nowicjusz
Dołączył
25 Lipiec 2008
Posty
574
Punkty reakcji
6
Miasto
stamtąd.
Z dziewczyną, to mogę pisać dzień i noc ;) I to właśnie z nią najczęściej piszę do rana... jakoś tak zawsze temat się znajdzie, a w nocy to jeszcze ciekawsze te tematy... :p Z innymi znajomymi jakoś tak rzadziej się zdarza, chyba że coś konkretnego się dzieje. Jakoś tak jest że na gadu jak z nimi gadam, to wystarczy, nie trzeba smsów w nocy wymieniać :p
 
Do góry