Smsy nocą :)

vmax

Nowicjusz
Dołączył
30 Sierpień 2011
Posty
55
Punkty reakcji
1
Uwielbiam...:)Smsować, rozmawiać...a nocą mam na to największą ochotę
 

matinnne

Nowicjusz
Dołączył
12 Czerwiec 2012
Posty
16
Punkty reakcji
2
Ja tak często mam, że zasypiam. :p No ale osoby, z którymi ewentualnie piszę, wiedzą o tym, także luzz. Zawsze przecież można rano odpisać
smile.gif
hahaha ! skądś to znam ! :)

Co do pytania, właśnie, osobiście zasypiam. Ale jak byłam młodsza, to pamiętam, że bardzo lubiłąm pisać ze znajomymi w nocy :) A teraz to juz ie.... wole się porządnie wyspać :)
 

+Freya+

Bywalec
Dołączył
6 Lipiec 2012
Posty
745
Punkty reakcji
42
Wiek
28
hmm.. bardzo lubię pisać w nocy smsy :) Tak, jak już ktoś zaznaczył- wtedy skupia się tylko na tym a nie na tysiącu innych czynności. Również już ktoś to pisał- kiedy pisze się za dnia to może coś wypaść i rozmowa się urywa. Mi sie to często zdarza a wtedy mój rozmówca się denerwuje :p
Poza tym... w nocy...jakoś tak przyjemniej...:) Lepiej się zasypia.. co prawda często z telefonem w ręku a potem rano usprawiedliwienia "bo zasnęłam" :p
 

Ignotus

Nowicjusz
Dołączył
4 Luty 2010
Posty
29
Punkty reakcji
0
Wiek
30
Miasto
Gdzieś tam......
Ja zawsze pisze przed snem z chłopakiem, jeśli akurat nie śpię u niego;) No i piszemy tak ze sobą aż któreś nie przestanie odpisywać ;) Już nawet rano nie musimy nic odpisywać bo wiadomo że się posnęło ;p;p Często budzę się rano z telefonem przy łużku i na wpół napisanym smsem ;p
 

anita89

Nowicjusz
Dołączył
12 Listopad 2012
Posty
5
Punkty reakcji
0
Wiek
46
Noc jest najlepszą porą na pisanie smsów, intymność i te sprawy ;)

Noc jest najlepszą porą na pisanie smsów, intymność i te sprawy ;)
 

gniezd

Nowicjusz
Dołączył
13 Listopad 2012
Posty
4
Punkty reakcji
0
Kiedyś bardzo lubiłem z kimkolwiek pisać w nocy smsy i późno kłaść się spać, ale ostatnio jakoś mi się to znudziło i teraz jak się położę to wyciszam telefon i od razu zasypiam. Chyba już z tego wyrosłem :p
 
Do góry